خانه / خدمات کارواش / کارواش ظفر

کارواش ظفر

ارائه تمامی خدمات کارواش در محل شما در تهران ، شیراز

 

کارواش ظفر

 

 کارواش ظفر از مجموعه خدمات کارواش آنلاین  کاراباما است که در جهت ارتقای سطح کیفیت زندگی و افزایش راحتی و رفاه شما عزیزان می باشد.آیا شما هم از رفتن به کارواش خسته شده‌اید و ترجیح می‌دهید کارواش نزد شما بیاید؟ پس این مژده را به شما می دهیم که کارواش ظفر کلیه خدمات کارواش سیار یا کارواش در محل را شامل کارواش سیار ظفر ، کارواش نانو سیار ظفر ، کارواش نانو بخار ظفر ، پولیش اتومبیل در محل و … را به بهترین نحو انجام می دهد.

 

خدمات کارواش سیار کاراما در مناطق مختلف تهران :

 

کارواش میرداماد ، کارواش قلهک ، کارواش شریعتی ، کارواش خیابان دولت ، کارواش جردن ، کارواش محدوده شریعتی و …

 

برای اطلاع از قیمت کارواش ظفر همین حالا تماس بگیرید

 

کارواش ظفر

 

مزایای استفاده از کارواش ظفر :

 

☑ در کارواش ظفر سرویس‌های متنوع کارواش برای تمامی سلیقه‌ها ارائه می‌شود

☑ در کارواش ظفر هزینه ها ثابت و مشخص است و احتیاج به پرداخت انعام به کارکنان نمی‌باشد.

☑ قدرت بالای پاک‌کنندگی در کارواش ظفر به دلیل استفاده از مواد شوینده نانو با کیفیت

☑ انجام کلیه خدمات پولیش اتومبیل و رفع زدگی‌های بدنه خودرو در کارواش ظفر

☑ افزایش میزان زمان تمیز ماندن اتومبیل پس از استفاده از خدمات کارواش ظفر نسبت به کارواش‌های سنتی

☑ عدم رنگبری و محفاظت از رنگ اتومبیل در کارواش ظفر

☑ درخشندگی فوق العاده بدنه اتومبیل پس از شستشو به واسطه وجود ترکیبات درخشان کننده در کارواش ظفر

☑ عدم ایجاد پوسیدگی و خوردگی در بدنه خودرو به دلیل عدم استفاده از آب در کارواش ظفر

☑ صرفه‌جویی در نظر هزینه ، زمان ، مصرف انرژی و سوخت برای مصرف کننده های کارواش ظفر

برای استفاده از خدمات کارواش ظفر با ما تماس بگیرید

 

کارواش در محل ظفر

 

با خدمات ما در کارواش ظفر آشنا شوید :

 

 کارواش نانو سیار ظفر

☑ کارواش سیار ظفر

☑ کارواش نانو بخار ظفر

☑ پولیش خودرو در محل

 

کارواش نانو سیار ظفر :

 

امروزه به کارگیری تکنولوژی نانو و مواد نانو تاثیر بسیاری به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر زندگی ما دارد شما با استفاده از مواد نانو می‌توانید اتومبیل خود را باکیفیت تر و راحت تر از گذشته بشورید.کارواش نانو نسبت به کارواش های دیگر مزایای جالبی دارد که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم:

 

 استفاده از کارواش نانو سبب شده خط و خش های روی بدنه اتومبیل که به دلایل مختلف مانند استفاده نادرست از برس در زمان شستشو اتومبیل به وجود آمده بهبود یابد.

 

☑ رنگ خودرو در دراز مدت به علت نور آفتاب ممکن است کدر شود و براقیتش کمتر از گذشته شود که در این صورت با استفاده از کارواش نانو بهتر خواهد شد و دلیل آن نیز استفاده از مواد نانو می باشد که در صورت تمایل می‌توانید  درخواست پولیش اتومبیل در محل نیز بدهید که با پولیش ماشین خود می‌توانید تمامی این اثرات را از بین ببرید.

 

☑ یکی از ویژگی های مواد نانو آب گریزی می‌باشد که سبب شده گرد و خاک و دیگر آلودگی ها به آسانی از روی بدنه اتومبیل شما پاک شوند علاوه بر آن اتومبیل زمان بیشتری تمیز می‌ماند. همچنین کثیفی ها و لکه های بسیار سر سخت که پاک کردن آن‌ها سخت است با کارواش نانو ظفر به راحتی پاک می شوند.

 

☑ در کارواش نانو سیار آب مصرف نمی‌شود علاوه بر آن مواد نانو گزینه بسیار خوبی جهت موتورشویی می‌باشد که هیچ‌ آسیبی به قطعات الکتریکی موتور وارد نمی‌شود.مواد نانو داخل خودرو را به خوبی تمیز کرده و تمامی قسمت‌هایی که به مرور زمان رنگ خود را از دست داده و تیره شده‌‌اند را تمیز می‌کند.

 

 

کارواش نانو سیار ظفر

 

کارواش سیار ظفر :

 

کارواش سیار از خدمات مفید و کارآمد کارواش ظفر کاراباما است که به علت مزایای بسیار نسبت به کارواش های سنتی با استقبال خیلی خوبی رو به رو شده است. امروزه به علت زندگی ماشینی استفاده اکثر افراد از خودرو های شخصی افزایش یافته که به همان نسبت ترافیک و آلودگی هوا نیز در حال افزایش می‌باشد بنابراین برای کمک به محیط زیست و بحران کم آبی ، کارواش سیار ظفر انتخاب هوشمندانه ای می باشد.با استفاده از کارواش ظفر در وقت خود نیز صرفه جویی می کنید.شرکت خدماتی کاراباما بهترین خدمات کارواش سیار را در کارواش ظفر به شما عزیزان ارائه می دهد.

 

کارواش نانو بخار ظفر :

 

کارواش نانو بخار ظفر از خدمات ویژه کارواش ظفر است که بسیار پر طرفدار است.در کارواش بخار ظفر شستشو با بخار انجام می‌شود و در صورت علاقه مند بودن مشتری می‌تواند از کارواش نانو در محل که از خدمات کارواش ظفر است استفاده کند.توجه کنید که بخار مورد استفاده در کارواش بخار ظفر با دما و رطوبت کنترل شده می‌باشد بنابراین هیچ آسیبی به رنگ و بدنه خودرو شما نمی‌رساند. کارواش نانو بخار یکی از انتخاب های خوب جهت شستشوی موتور اتومبیل است علاوه بر آن کارواش بخار برای توشویی و شستشوی داخل خودرو نیز گزینه مناسبی است زیرا کوچک ترین نقاط غیر قابل دسترس را نیز تمیز خواهد کرد.

 

برای اطلاع از قیمت خدمات کارواش نانو بخار ظفر با ما تماس بگیرید

 

پولیش خودرو در محل ظفر :

 

اگر به تمیزی و ظاهر ماشینتان برای شما مهم است و می خواهید اتومبیل شما مثل روز اول درخشنده و براق شود ، کافی است از خدمات پولیش در محل کاراباما استفاده کنید. اتومبیل بعد از مدتی تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند آب و هوا ، برخورد اجسام مختلف ، زنگ زدگی و … ممکن است مات و کدر شده و درخشندگی قبل را نداشته باشد که در این مواقع پولیش خودرو بهترین انتخاب است. شما می توانید پولیش اتومبیل در محل که از خدمات کارواش ظفر می باشد را سفارش دهید که در اینصورت پولیش کاران با تجربه و حرفه ای ما در کارواش ظفر به ترمیم اتومبیل شما پرداخته و آن را مثل روز اول می کنند.

 

کارواش ظفر

کارواش ظفر کاراباما

zafar-car-wash

 


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما