خانه / سیستم سرمایشی / نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی

نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی

به دنبال سرویس کار کولر گازی هستم

 

ارائه بهترین خدمات سرمایش در تهران شیراز کرج اصفهان مشهد اهواز بوشهر بندرعباس

کولر گازی نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی کولر گازی پرتابل تعمیر کولر گازی نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی کولر گازی کم مصرف نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی تعمیرات کولر گازی نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی انواع کولر گازی نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی نصب کولر گازی کولر گازی پنجره ای نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی سرویس کولر گازی نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی gas cooler repair کولر اسپلیت نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی بهترین مارک کولر بهترین کولر گازی اسپلیت نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی کولر گازی عیب یابی کولر گازی اسپیلت نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی کم مصرف ترین کولر گازی نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی بهترین کولر گازی نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی کدام کولر گازی بهتر است کمپرسور کولر نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی کمپرسور کولر گازی نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی مصرف برق کولر گازی نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر نصب اینورتر روی کولر گازی نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی نصب کولر نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی بهترین مارک کولر اسپلیت نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی نصب اسپلیت نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی نحوه شستشوی کولر اسپلیت نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی مصرف برق گرمایش کولر گازی نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی میزان مصرف برق کولر گازی اینورتر نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی نصب کولر اسپلیت نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی مصرف برق کولر گازی اینورتر نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی برق مصرفی کولر گازی شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی برق کولر گازی نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی مصرف کولر گازی اینورتر نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی انواع کمپرسور کولر گازی نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی قیمت کولر گازی ایستاده کوچک نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی شستن کولر اسپیلت نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی نحوه شستشوی کولر اسپلیت نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی شستن کولر گازی پنجره ای نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی آموزش تصویری سرویس کولر دو تیکه نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی شستن کولر گازی با چنته نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی طريقه باز كردن كولر اسپيلت نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی وسیله مخصوص شستن و سرویس پنل اسپیلت در منزل نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی شستن کولر گازی پنجره ای با چنته

اگر احتیاج به شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی خود دارید این کار را به شرکت خدماتی کاراباما بسپارید تا از بهترین خدمات بهره مند شوید. شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی بهتر است توسط یک سرویس کار کولر گازی مجرب انجام گردد.شما در تمامی ساعت های شبانه‌روز می توانید برای انجام همه‌ی خدمات خود اعم از تعمیر کولر گازی ، سرویس کولر گازی ، نصب کولر گازی و … با شماره تماس بگیرید.

 

نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی

میدونستی با نصب اپلیکیشن خدمت از ما چند دقیقه تا حاضر شدن تعمیرکار کولر گازی در محل شما فاصله ای نیست ؟

همین الان اپلیکیشن خدمت از ما را دانلود کن و 10 هزار تومان اعتبار اولیه هدیه بگیر.

 

سرویس کولر گازی و شستشوی پنل خارجی

 

انجام به موقع سرویس کولر گازی یکی از مسائل بسیار مهمی است که سبب حفظ سلامت و افزایش بازدهی کولرگازی می شود . سرویس کولر گازی به دو قسمت عمده تقسیم می گردد که  بخش اول مربوط به شستشوی پنل داخلی کولر گازی می باشد و بخش دوم سرویس کولر گازی به شستشوی پنل خارجی یا همان کندانسور مربوط می شود . در این مقاله به نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی می پردازیم .

 

تذکر ایمنی : پیش از انجام هر اقدامی حتما کولر گازی خود را از برق جدا کنید.

 

شستشوی کندانسور کولر گازی به 2 روش :

 

روش مختص آن گروه از دوستانی است که کاملاً مبتدی بوده و با مسائل فنی هیچ‌گونه آشنایی ندارند.

روش دوم مختص آن گروه از افرادی است که تا حدودی به مسائل فنی آشنا هستند و قادر به انجام آن می باشند.

در صورتی که جهت انجام سرویس کولر گازی خود به تعمیرکار حرفه ای و باتجربه نیاز دارید با شماره تلفن تماس بگیرید.

 

روش اول شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی :

 

از آنجاییکه شما آشنایی زیادی با مسائل فنی ندارید با رعایت اصول اولیه می توانید سبب افزایش سرمادهی و راندمان کولر خود شوید ، علاوه بر آن رعایت این اصول باعث کاهش مصرف برق نیز می گردد.

اگر در منزل دستگاه کارواش خانگی دارید می توانید به‌ کمک آن قسمت پشت و کنار کندانسور یا پنل خارجی کولر گازی را که شبیه رادیاتور ماشین است یا شیلنگ آب پرفشار کاملاً تمیز کنید و توجه کنید که هیچ‌گونه کثیفی روی آن باقی نماند.

 

انجام سرویس پنل بیرونی کولر گازی

 

موتور فن بیرونی در برابر آب کاملا عایق است پس هنگام انجام این کار نگران خیس شدن موتور فن بیرونی نباشید زیرا مشکلی پیش نخواهد آمد.

پس از اطمینان از انجام کار تا یک یا دو ساعت کولر را روشن نکنید اما پس از آن می‌توانید کولرگازی خود را روشن کنید و از سرمایی لذت‌بخش آن استفاده نمایید.

نکته :

اگر این کار را به وسیله دستگاه کارواش انجام می دهید حتما به این نکته توجه نمایید که اگر آب را با فشار به صورت اریب به سمت فین های دستگاه بگیرید و این فین ها اصطلاحا خم شود یا روی هم بخوابد به کولر گازی اسیب بزرگی وارد کرده اید پس در انجام این کار دقت کنید.

 

نحوه شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی

 

روش دوم شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی:

 

اما آن دسته از دوستانی که تا حدودی با مسائل فنی آشنا هستند بهتر است که پیش از انجام شستشو درب بالایی کندانسور را بازکرده و تمامی کویل (فین) را کاملاً با فشار آب یا دستگاه کارواش بشویید و هنگامیکه از تمیز شدن مطمئن شدید نوبت به جعبه برق کناره آن می‌رسد.

 

شستشوی کندانسور

 

ناجای ممکن سعی کنید خاک روی آن را گرفته و آنجا را تمیز نمایید و تمامی پیچ‌هایی که به‌وسیله آن ها سیم های برق نگه ‌داشته می‌شود را با پیچ‌گوشتی محکم کرده تا براثر لرزش دستگاه سیمی باز نشود زیرا اگر سیمی از جای خود خارج گردد مطمئن شوید که کولرگازی شما به تعمیرکار احتیاج پیدا می کند.

پس ازاین کار درب بالایی را به حالت اول برگردانید و پیچ‌های آن را محکم کرده تا در هنگام استفاده  کولر گازی شما صدای اضافی ندهد.

توجه فرمایید که همین کارهای به‌ظاهر ساده  در سرویس اسپیلت می‌تواند تا حد بسیار بالایی از خرابی کولر جلوگیری کرده و شما را از هزینه برق اضافی و هزینه تعمیرکار نجات می دهد .

 

شستشوی کندانسور و پنل بیرونی کولر گازی ، شستن کولر گازی پنجره ای ، شستن کولر گازی پنجره ای با چنته ، شستن کولر گازی با چنته ، شستن پنل داخلی کولر گازی و تمامی کارهای خود را به متخصصین شرکت خدماتی کاراباما بسپارید و متفاوت بودن را با ما تجربه کنید.

شماره تماس شبانه روزی


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما