خانه / سیستم گرمایشی / تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران

تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران

 

تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران

 

تعمیر بخاری گازی و سرویس بخاری گازی از نیازهای اساسی قبل از شروع فصل پاییز و زمستان می باشد.پیدا کردن تعمیرکار بخاری گازی با تجربه که به کار خود وارد باشد در هر منطقه کاری سختی می باشد به همین دلیل کاراباما برای مناطق شرق تهران خدمات تعمیر بخاری شرق تهران را ایجاد کرده است.در خدمات تعمیر بخاری شرق تهران کاراباما انجام کار شما به دست بهترین تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران صورت می گیرد.اگر شما ساکن مناطق شرق تهران هستید ازین پس بهترین تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران را در کوتاه ترین زمان از طریق کاراباما درخواست دهید.

 

تعمیرکار بخاری گازی در شرق تهران

 

شاید جالب باشد بدانید افراد این روز‌ها برای پیدا کردن تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران بیشتر چه چیز‌هایی را جستجو می‌کنند:

 • سرویس کار بخاری در منزل
 • تعمیر بخاری گازی در محل
 • تعمیرکار بخاری گازی انرژی
 • تعمیر فندک بخاری گازی
 • تعمیرکار سیار بخاری گازی
 • سرویس بخاری گازی مهیا
 • شیر بخاری گازی قیمت
 • تعمیر سرویس بخاری گازی در یزد

 

ویژگی تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران کاراباما

 

 • خدمات تعمیر بخاری شرق تهران با مناسب ترین هزینه انجام می شود.
 • تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران در سریع ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما می رسد و کار تعمیرات بخاری را در سریع ترین زمان به اتمام می رساند.
 • در کاراباما از باتجربه ترین افراد در زمینه ارائه خدمات به مشتریان استفاده می شود.
 • انجام دادن تمیز و بدون خرابی از ویژگی های مهم یک نیروی کار می باشد و کاراباما همیشه از الویت های انتخاب نیروی کار خود تمیز کار کردن را قرار می دهد.
 • در صورت نیاز به تعویض قطعه از قطعات با بهترین کیفیت برای انجام کار شما استفاده می شود.
 • پس از اتمام کار توسط تعمیرکار بخاری شرق تهران به شما فاکتور خدمات داده می شود.

 

هزینه تعمیر بخاری در شرق تهران

هزینه تعمیر بخاری بستگی به نوع بخاری شما و میزان سختی کار بر روی بخاری شما می باشد.تعیین قیمت تعمیر و سرویس بخاری به موارد معمولا بستگی به اجرت تعمیرکار دارد.به دلیل تغییر قیمت ها در ماه های اخیر امکان ارائه دقیق قیمت نمی باشد، ولی زمانی که کار شما توسط تعمیرکار بخاری بازدید شد هزینه انجام کار به شما اعلام می شود.

 

با استفاده از خدمات کاراباما شما کمترین هزینه تعمیر بخاری شرق تهران را پرداخت می کنید.

 

تعمیر بخار گازی شرق تهران

 

تعمیر بخاری شرق تهران

 

در خدمات تعمیر بخاری شرق تهران انواع خدمات تعمیر بخاری گازی ، نصب بخاری ، سرویس بخاری و چک کردن ایمن بودن بخاری صورت می گیرد.

وظایف تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران

 

چک کردن باز بودن لوله دودکش بخاری

قبل از روشن کردن بخاری باید از باز بودن لوله دودکش اطمینان حاصل کرد.

برای اطمینان از باز بودن دودکش می توان یک کبریت روشن را داخل دهانه دودکش بخاری گرفت، اگر شعله کبریت به داخل دودکش متمایز بود یعنی دودکش بخاری شما به خوبی هوا را خارج می کند. ولی اگر شعله چوب کبریت هیچ تغییر نکرد باید علت آن حتما توسط یک فرد متخصص مشخص شود.

 

چک کردن محل اتصالات گاز

از دیگر کار های مهم در زمان سرویس و نصب بخاری گازی چک کردن اتصالات گاز می باشد که نشتی نداشته باشند. برای چک کردن اتصالات گازی معمولا از ترکیب آب و صابون یا آب و ریکا استفاده می‌کنند و اگر نشتی جایی دیده شود حتما باید سریعا محل آن را تعمیر کرد.

 

کپسول گاز

اگر از کپسول گاز در مواقعی که گاز قطع شده استفاده می کنید پس از متصل کردن اتصالات و چک کردن آن ها بهتر است فاصله یک متر بین کپسول و بخاری ایجاد کنید تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود.برای تبدیل کردن بخاری خود از گاز شهری به گاز کپسول و برعکس می‌توانید از متخصصان کاراباما کمک بگیرید.

 

تعمیرکار بخاری گازی در شرق تهران

 

مدل دودکش بخاری

در زمان نصب بخاری حتما به مناسب بودن قطر لوله دودکش بخاری توجه کنید همچنین تا حد امکان در زمان نصب لوله سعی کنید لوله کوتاه تر و خم های کمتری داشته باشد.

 

جابه جایی هوا در خانه

بخاری گازی به دلیل استفاده زیاد اکسیژن به همراه سوختن نیاز به تهویه هوا دارد تا شعله های آن با رنگ آبی بسوزد.اگر رنگ شعله های بخاری شما به رنگ آبی نمی سوزند مسیر دودکش و محل تهویه بخاری را حتما چک کنید.

 

شیر ورودی گاز بخاری

توجه داشته باشید بر روی شیر ورودی بخاری گازی حتما شیر گاز قطع و وصل توپکی وجود داشته باشد تا در زمان نیاز بتوان سریع گاز بخاری را قطع کرد.

 

چک کردن یا سرویس ماهیانه

بخاری گازی خود را چند ماهی یک بار چک کنید. مانند: اتصالات و لوله بخاری که بسیار مهم می باشند.

 

رعایت نکات ایمنی بخاری گازی

 

 • هنگام روشن بودن بخاری از پاشیدن آب بر روی بخاری مخصوصا شیشه بخاری خودداری کنید.
 • باید فاصله ایمنی بخاری از دیوار را رعایت کنید تا هم به رنگ دیوار شما آسیب نرسد و هم هوای کافی برای سوختن به بخاری برسد.
 • در انتهای دودکش بخاری حتما از کلاهک های مخصوص استفاده کنید تا در زمان باد گازهای خروجی از بخاری به داخل لوله بازنگردند.
 • محل بخاری را حتما یک محل صاف انتخاب کنید و بخاری را تراز نصب کنید تا گاز در تمام قسمت مشعل های بخاری به صورت یکسان پخش شود.

 

سریع ترین روش نصب و راه اندازی بخاری گازی برای شما که ساکن شرق تهران هستید.هرگز نگران خرابی سیستم های گرمایشی خود نباشید با خدمات کاراباما در قسمت گرمایشی تمامی مشکلات و خرابی های سیستم گرمایشی شما درکوتاه ترین زمان برطرف می شود.


مطالب پربازدید سیستم گرمایشی

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما