ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

خانه / سیستم گرمایشی / تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران خدمتی جدید از کاراباما برای رفاه اهالی شرق تهران خواهد بود، در این مرکز کلیه خدمات مربوط به سیستم های گرمایشی با بهترین کیفیت به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد شد.اگر به دنبال نمایندگی پکیج ایران رادیاتور هستید با کارباما تماس بگیرید. کارباما این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد با صرف زمان اندک برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران , ارتباط خود را با نمایندگی های ایران رادیاتور در شرق تهران مانند : نمایندگی ایران رادیاتور نارمک , تهرانپارس و رسالت برقرار کنید.

 

اعزام متخصص ترین تعمیرکار پکیج

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

 

هزینه های پکیج را چگونه ارزیابی می کنید؟

می‌توان گفت پکیج از کم مصرف ترین و مقرون به صرفه ترین سیستم های گرمایشی دنیاست.در ایران پکیج با استقبال بسیار خوبی از طرف مردم و سازنده ها مواجه شده است.اما باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر پکیج  ها به طور منظم سرویس (boiler repair) نشوند میتوانند هزینه کمر شکنی را به شما تحمیل کنند.پکیج ها پس از گذشت سال ها ممکن است که براثر کار مداوم فرسوده شوند و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند. هنگامی که قطعه ای از پکیج شما دچار مشکل می شود باید سریعا برای تعمیر پکیج و تعویض قطعات خراب اقدام کنید. زیرا قطعه خراب می تواند باعث خرابی قطعات دیگر شود و زندگی ساکنان را مختل می کند.در ادامه به خرابی های پکیج و دلایل آن ها می پردازیم.

 

سرویسکار کاراباما چه خصوصیاتی دارد ؟

با تمام تلاش سعی خواهیم کرد به بهترین شکل ممکن خدمات خود را به شما شهروندان عزیز ارائه کنیم.نیروهای کارباما با گذراندن دوره های تخصصی می‌توانند هر مشکلی غیر قابل حل را بر طرف کنند.  پکیج ایران رادیاتور ، رایج ترین مدل پکیج دیواری در ایران است ، به همین علت تعمیرکاران و نمایندگی فروش ایران رادیاتور در شرق تهران و نصاب پکیج ایران رادیاتور به طور چشم گیریی رو به افزایش هستند. متاسفانه شاهد آن هستیم که در برخی از مواقع نصاب و یا تعمیرکاری از طرف نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور شرق تهران  شروع به کار میکنند ، کار نصب پکیج و یا تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران و را به خوبی به اتمام نمیرسانند . پس در هنگامی که برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران به دنبال نمایندگی پکیج ایران رادیاتور میگردید حتما با دقت انتخاب نمایید.

 

نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

 

هزینه های تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران چگونه محاسبه می شود ؟

هزینه‌ی تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران بعد از بازدید سرویسکار از پکیج و پی بردن به مشکلات آن مشخص می شود. زیرا هنوز نه میزان خرابی قطعات مشخص شده است نه میزان صرف وقت تعمیر کار بر روی پکیج . هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور به صورت تضمینی در کاراباما از شما دریافت می‌شود.

 

سوال های متداول در مورد ایراد های پکیج ایران رادیاتور

 

دلیل گرم نشدن آب در پکیج دیواری چیست ؟

گرم نشدن آب پکیج دیواری که یکی از رایج ترین مشکلات پکیج هاست به دلایل مختلفی مانند: هواکش ، خرابی دریچه ، یا سطح کم آب در مخزن و خرابی ترموستات پکیج در دستگاه بروز می کند.

 

پکیج ایران رادیاتور چرا هنگام روشن شدن,  صدای زیادی تولید می کند ؟

مشکل فنی اصلی ترین دلیل صدای زیاد پکیج ایران رادیاتور است. اغلب برای رفع این مشکل باید به بر روی فن پکیج تمرکز کرد.از عوامل دیگری که موجب تولید صدا در پکیج خواهد شد  ،  وارد شدن  فشار بیش از اندازه به پکیج شما خواهد بود.عوامل دیگری هم می توان نام برد که در ذیل به چند مورد از آن ها اشاره کرده ایم.

? شل شدن اتصالات

? نا مناسب بودن فشار گاز

? وجود هوا در مدار گرمایش پکیج ایران رادیاتور

? نصب رادیاتورهای درجه 3 و بی کیفیت

? استفاده از لوله های بی کیفیت

? نصب پکیج در مکان نامناسب

 

پکیج ایران رادیاتور بدون باز کردن آب گرم روشن می شود , دلیل آن چیست ؟

فن و یا نوسانات آب در بروز این مشکل سهم بسیاری دارند. اما گاهی مشکل پیچیده تر خواهد بود و مشکل از برد پکیج دیواری ایران رادیاتور است که حتما باید توسط تعمیرکار پکیج ، بررسی شود. هنگامی که سرویس کار برای تعویض یا تعمیر پکیج ایران رادیاتور به محل شما می آید از وی بخواهید از قطعات اورجینال و باکیفیت برای تعمیر پکیج استفاده کند استفاده کند.

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

 

پکیج ایران رادیاتور روشن است اما رادیاتور ها گرمای مطلوب را ندارند دلیل این مشکل چیست ؟

اگر سیستم گرمایشی شما به تازگی نصب و راه اندازی شده است ، بررسی کنید که ، هوا در سیستم نباشد و رادیاتور ها هوا نداشته باشند و شیر آن ها باز باشد.چند نمونه از مواردی که باعث بوجود آوردن این گونه مسائل می شود در زیر به آن ها اشاره کرده ایم.

 

? کوتاه بودن شعله مشعل پکیج ایران رادیاتور

? ظرفیت پایین پکیج.

? وجود جرم در رادیاتورها و پکیج

? نشتی لوله های پیکیج دیواری

? پمپ سیرکوله پکیج دیواری دچار مشکل شده است.

 

در صورتی نشتی در پکیج ایران رادیاتور چه اقداماتی را می توان انجام داد ؟

 

چکیدن آب از پکیج دیواری نشانه نشتی آب است. در این مواقع امکان سوراخ بودن لوله ها و یا شل شدن اتصالات وجود دارد. با رعایت موارد زیر تا رسیدن سرویسکار تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران منتظر بمانید :

 

☑️ شیرهای فلکه ی آب را ببندید.

☑️ دستگاه را از برق بکشید .

☑️ شیر گاز ورودی دستگاه را قطع کنید.

 

نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

 

روش استفاده صحیح از پکیج ایران رادیاتور

می‌توان گفت در چند سال اخیر پکیج ها یکی از عاملان اصلی مرگ خاموش بودند.اگر طرز استفاده صحیح از پکیج را نمی دانیم مطمئنا می توانیم باعث رساندن ضررهای جبران ناپذیری به خود و خانواده خود باشیم.زمانی که باد شدید در حال وزیدن است باد امکان پس زدن دود از دود کش به داخل محیط را فراهم می کند. می تواند به راحتی باعث مرگ خاموش شود.در منازل زیر 60 متر به هیچ عنوان نباید پکیج در داخل محیط بسته نصب شود. افرادی با بستن منافذ ورود هوا بر این باورند که می توانند به گرم شدن دمای منزل کمک شایانی کنند.این باور غلط باعث خسارات جبران ناپذیری به خود و خانواده این افراد خواهد شد.

 

 پکیج ها برای شعله ور شدن ابتدایی نیاز به اکسیژن دارند.از این رو با استفاده از اکسیژن محیط شعله ور می شوند.حال فرض کنید ورودی هوا بسته شده است و راهی برای ورود اکسیژن باقی نمانده است چه اتفاقی در ادامه خواهد افتاد.اگر شما در منزلتان از پکیج استفاده میکنید سعی کنید چند ورودی هوا برای ورود اکسیژن تعبیه کنید.در صورت بروز مشکل در پکیج سریعا با سرویسکار تماس بگیرید و از او بخواهید در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیر پکیج به وارد عمل شود.طبق نظر کارشناسان کاراباما حتی اگر پکیج شما هیچ گونه مشکلی نداشت و دقیق به کار خود عمل می کرد به هیچ عنوان سرویس های دوره ای را فراموش نکنید.

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

 

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران
تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران
5 امتیاز از 2 رای


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن »» برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.