خانه / سیستم گرمایشی / تعمیر بخاری گازی در تهران

تعمیر بخاری گازی در تهران

تعمیر بخاری گازی در تهران

از گذشته تا به امروز بخاری گازی در بین افراد جهت گرم کردن منازل از مرسوم ترین وسایل گرمایشی بوده و هست. اما به طور حتم بعد از مدتی که از استفاده بخاری گازی گذشت ممکن است نیاز به تعمیر بخاری گازی داشته باشید. همچنین به یاد داشته باشید که هر سال قبل از راه اندازی بخاری گازی حتما سرویس بخاری گازی را انجام دهید. تعمیر بخاری گازی در تهران یکی از پردرخواست ترین وسایل گرمایشی است. در صورتی که نیاز به سرویس کار بخاری در منزل داشتید و یا می‌خواستید از هزینه تعمیر بخاری گازی در تهران آگاهی کسب نمایید می‌توانید درخواست تعمیر بخاری گازی در تهرن را در سایت کارباما ثبت نمایید. قبل از دریافت خدمات از هزینه تعمیر بخاری گازی مطلع شوید. جالب است بدانید بعد از تعمیر بخاری گازی در تهران، تعمیر بخاری گازی مشهد از پردرخواست ترین تعمیرات بخاری گازی محسوب می‌شود.

سرویس بخاری گازی تعمیر بخاری گازی مشهد

 

در صورتی که می‌خواهید با دیدن فیلم آموزشی تعمیر بخاری گازی خود را انجام دهید کمی بیشتر تامل نمایید. این کار صرفه جویی نیست! بلکه بازی با جان اعضای خانوده و عزیزانتان است. بنابراین در این گونه مواقع حتما از یک متخصض کمک بگیرید. تعمیر بخاری گازی مهیا و سرویس بخاری گازی مهیا در بیین سایر برندها بیشترین حجم درخواست را به خود اختصاص داده است.

تعمیر بخاری گازی در تهران

 

هزینه تعمیر بخاری گازی در تهران

هزینه تعمیر بخاری گازی بستگی به نوع خرابی بخاری گازی شمات دارد.گاهی تعمیر بخاری گازی شما با تعویض یک قطعه انجام می‌شود و گاهی نیز نیاز به سرویس قطعات دارد و نیازی به تعویض و جایگزینی قطعه جدید وجود ندارد. تعیین هزینه تعمیر بخاری گازی باید پس از مشاهده بخاری گازی توسط تعمیرکار بخاری گازی صورت گیرد. هزینه تعمیر بخاری گازی در تهران بر اساس نرخ اتحادیه تعیین و اعلام می‌شود.

 

تعمیرکار بخاری گازی در تهران

پیدا کردن یک تعمیرکار بخاری گازی در تهران که کارش را به درستی و با دقت انجام دهد سخت است. اکثر افراد تخصص و تجربه کافی در تعمیر بخاری گازی را ندارند که این عامل ممکن است خطرات بسیاری از جمله نشتی گاز و حتی گاز گرفتگی به همراه داشته باشد.

در کاراباما شما از متخصص ترین و با تجربه ترین تعمیرکار بخاری گازی در تهران درخواست خدمات نموده و بخاری گازی شما در سریع ترین زمان سرویس و تعمیر می‌شود. تعمیرکار بخاری گازی در تهران باید از باکیفیت ترین قطعات را برای کار خود استفاده کند و همچنین پس از اتمام کار در صورت درخواست مشتری باید فاکتور فعالیت خود را ارائه نماید.

 

فیلم آموزش تعمیر بخاری گازی سرویس کار بخاری در منزل هزینه تعمیر بخاری گازی

 

دلایل تعمیر بخاری گازی در تهران

شاید برای شما هم سوال باشد در چه زمانی و به چه دلیلی باید تعمیر بخاری گازی در تهران را اعلام نمایید و از تعمیرکار جهت تعمیر بخاریگازی خود کمک بخواهید. قبل از روشن کردن بخاری گازی باید یک سری موارد را مورد بررسی قرار دهیم. در این قسمت مهمترین مواردی که باید توجه نمایید را به شما می‌گوییم.

 

باز بودن دودکش

قبل از روشن کردن بخاری گازی باید از باز بودن دودکش اطمینان حاصل نمایید. برای اطمینان از باز بودن دودکش می‌توان یک کبریت را روشن کرده و داخل دهانه لوله بگیرید اگر شعله کبریت به سمت داخل لوله متمایل شد لوله شما به خوبی هوا را عبور می‌دهد.

 

اتصالات گازی

پس از نصب کردن بخاری گازی، اتصالات بخاری گازی خود را با استفاده از ترکیب کردن آب و ریکا و یا آب و صابون، تست نمایید. از نشتی نداشتن گاز در قسمت اتصالات و بست‌ها اطمینان حاصل کنید.

 

استفاده از کپسول گاز برای بخاری گازی

در صورتی که گاز شهری قطع شده باشد و شما بخواهید از کپسول استفاده کنید حتما فاصله یک متر بین کپسول و بخاری را رعایت کنید.

 

قطر دودکش بخاری گازی

قطر دودکش کار شده در دیوار نباید کمتر از قطر خروجی دودکش از بخاری باشد.

 

تهویه هوای خانه

از بستن در و پنجره‌ها خوداری کنید. زیرا وسایل گاز سوز در هنگام روشن بودن علاوه بر گاز، اکسیژن نیز استفاده می‌کنند. پس برای جلوگیری از خطرات احتمالی حتما از تهویه هوای مناسب اطمینان حاصل کنید.

 

شیر قطع گاز

در زمان نصب شلنگ گاز بخاری گاز سوز حتما از شیر قطع و وصل توپکی گاز استفاده کنید تا در مواقع ضروری بتوان گاز را سریعا قطع کرد.

 

تعمیر بخاری گازی مهیا گاز سرویس بخاری گازی مهیا نحوه تعویض شیشه بخاری گازی

 

چک کردن اتصالات گاز

در زمان استفاده از بخاری هر چند ماه یک بار اتصالات بخاری را با ترکیب آب و ریکا و یا تر کیب آب و صابون چک کنید و از نشتی نداشتن اتصالات اطمینان حاصل کنید.

 

فاصله بخاری از دیوار

حداقل فاصله بخاری از دیوار باید 30 سانتی متر باشد. رعایت این فاصله اجباری است.

 

نکته ایمنی

از پاشیدن آب بر روی بدنه و شیشه بخاری در هنگام روشن بودن بخاری گازی خودداری کنید.

 

اتصالات گازی

حتما برای اتصال بخاری گازی به شیرگاز از لوله مسی یا آلومینیومی نیمه سخت و یا شلنگ گاز استاندارد استفاده کنید. هرگز از شلنگ‌های معمولی برای اتصال گاز استفاده نکنید هرچند مدت زمان کوتاهی باشد.

 

انتهای دودکش

در انتهای دودکش از کلاهک استفاده کنید تا در زمان وزش باد گازهای حاصل از سوختن به داخل لوله باز نگردد.

 

محل نصب بخاری

بخاری را حتما در یک سطح صاف و بدون شیب نصب کنید و بخاری حتما تراز باشد.

 

راحت ترین راه تعمیر بخاری گازی در تهران

اگر در نصب بخاری گازی به مشکل بر خوردید می‌توانید از خدمات تعمیر بخاری گازی در تهران استفاده کنید تا در هر منطقه ای که هستید نزدیک ترین نیروی تعمیرکار بخاری گازی در تهران به محل مورد نظر شما اعزام گردد. کاراباما با در اختیار داشتن باتجربه ترین تعمیرکار بخاری گازی در تهران تمامی مشکلات بخاری گازی شما را در کمترین زمان بر طرف نموده و شما می‌توانید با خیال راحت از درست کار کردن بخاری خود اطمینان حاصل کنید.


مطالب پربازدید سیستم گرمایشی

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما