خانه / سیستم گرمایشی / تعمیرات شومینه در تهران

تعمیرات شومینه در تهران

تعمیرات شومینه در تهران

شومینه از وسایل گرمایشی پرکاربرد است که می‌تواند یکی از متریال‌های مناسب در قیمت گذاری خانه نیز به شمار برود. شومینه نیز مانند هر وسیله گرمایشی دیگری نیاز به سرویس شومینه، تعمیرات شومینه و مراقبت دارد. تعمیرات شومینه در تهران یکی از خدمات پردرخواست در فصل زمستان است. در صورتی که نصاب شومینه کار خود را به نحو احسنت انجام دهد و همچنین سرویس شومینه گازی به طور مداوم انجام گیرد نیاز به تعمیر شومینه به شدت کاهش می‌یابد. تعمیر شمعک شومینه، تعمیر ترموکوپل شومینه(ترموکوبل شومینه) یکی از متداول ترین مشکلات ثبت شده در هنگام نیاز به تعمیرات شومینه غرب تهران است. قیمت ترموکوپل شومینه گازی از سایر قطعات گران تر است. همچنین به نسبت سایر قطعات شومینه زودتر نیاز به تعمیر پیدا می‌کند. جالب است بدانید که پس از تعمیرات شومینه در تهران تعمیر بخاری گازی در محل و همچنین حضور سرویس کار بخاری در منزل از متداول ترین درخواست‌هاست و بیشترین حجم را به خود اختصاص داده است.

 

سرویس شومینه سرویس کار بخاری در منزل تعمیر بخاری گازی مهیا گاز

 

ویژگی تعمیرات شومینه در تهران کاراباما

 • انجام گرفتن کار تعمیرات شومینه در تهران با قیمت مناسب
 • استفاده از قطعات با کیفیت برای جایگزینی با قطعاتی که دچار مشکل شده است
 • سرعت بالای انجام شدن کار و تحویل سریع کار به مشتریان
 • ارائه فاکتور خدمات در صورت درخواست مشتری
 • تجربه بالای تعمیرکاران کاراباما از ویژگی‌های مورد توجه مشتریان ما بوده است.
 • تمیز بودن در انجام دادن خدمات مخصوصا در منازل را نیروهای تعمیرکار کاراباما همیشه رعایت می‌کنند.

 

شومینه گازی چگونه کار می‌کند؟

اجزای تشکیل دهنده شومینه گازی عبارت اند از: ترموکوپل، فندک، شمعک و کوره. برای افزایش بهره‌وری و جلوگیری از خارج شدن هوای گرم بر روی ورودی کوره وسیله ای بنام دمپر اضافه می‌شود. همچنین یک کاربرد دیگر دمپر این است که در فصل‌هایی که از شومینه استفاده نمی‌شود می‌توان به کمک آن مسیر دودکش را بست تا از ورود گرد و خاک به داخل خانه جلوگیری کند. شومینه‌های گازی کم هزینه تر و نیاز به تعمیرات شومینه در این برند کمتر از سایر برندها دیده می‌شود. در همه مدل خانه ای قابل نصب بوده و معمولا ارزان‌تر می‌باشند.

 

تعمیر بخاری گازی در محل قیمت ترموکوپل شومینه گازی

 

نکات ایمنی در خصوص شومینه گازی در منزل

 • از دودکش شومینه خود همیشه بازدید نمایید و اگر شومینه را زیاد روشن می‌کنید از سنسور تشخیص گاز کربن منوکسید استفاده کنید.
 • قطر لوله دودکش خروجی در شومینه باید یک اندازه بوده و انتهای دودکش نباید زیر سقف یا بالکن قرار داشته باشد.
 • ارتفاع دودکش نباید بیش از حد بلند باشد تا گازهای تولید شده سرد نشده و به پایین باز نگردند.
 • سرویس شومینه همیشه باید به موقع و به صورت دوره ای انجام شود تا از کار کردن درست قطعات گازی مانند ترموکوپل اطمینان حاصل کرد. خرابی قطعات گاز سوز می‌تواند منجر به گاز گرفتگی و آتش سوزی شود.
 • برای لوله کشی گاز شومینه مانند سایر وسایل گاز سوز از شیر قطع و وصل توپی دار استفاده کنید.
 • در زمان خاموش بودن شومینه بهتر است گاز شومینه را قطع کنید.

 

برخی از مشکلات تعمیرات شومینه در تهران

در این قسمت برخی از مشکلاتی را که معمولا در هنگام ثبت درخواست تعمیرات شومینه در تهران مورد توجه است اشاره شده است.

 

تعمیر ترموکوپل شومینه تعمیر شمعک شومینه سرویس شومینه گازی

 

حل مشکل خاموش شدن ناگهانی شومینه در خدمات تعمیرات شومینه در تهران

 • یکی از مشکلاتی که شومینه‌های گاز سوز دارند خاموش شدن ناگهانی شومیه می‌باشد. خاموش شدن ناگهانی شومینه به دلیل اختلال در کارکرد ترموکوپل می‌باشد. اگر ترموکوپل نتواند به خوبی گرم شود گاز شومینه را قطع می‌کند و باعث خاموش شدن شومینه می‌شود. مشکل خرابی ترموکوپل به سادگی قابل حل بوده و معمولا با تعویض ترموکوپل شومینه به سرعت این مشکل بر طرف می‌شود.
 • از دیگر دلایل خاموش شدن شومینه فشار گاز می‌باشد. افت فشار گاز که معمولا در زمستان اتفاق می‌افتد می‌تواند باعث خاموش شدن شومینه شود.
 • شومینه خود را در سه حال کم، متوسط و زیاد تست کنید تا متوجه شوید مشکل خاموش شدن شومینه مربوط به کدام حالت است تا در صورت نیاز شیر تنظیم شعله را تعویض کنید.

 

هزینه تعمیرات شومینه در تهران چه مقدار می‌باشد

قیمت تعمیرات شومینه در تهران به عواملی متعددی بستگی دارد. برخی از این عوامل عبارتند از: منطقه زندگی شما، برند مورد استفاده، نیاز یا عدم نیاز به تعویض یا تعمیر قطعه و همچنین میزان سختی کار بستگی دارد. اما به یاد داشته باشید کاراباما قیمت تعمیرات شومینه را بر اساس نرخ اتحادیه تعیین نموده و به شما اعلام می‌کند.


مطالب پربازدید سیستم گرمایشی

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما