خانه / تاسیسات / نشت یابی لوله های آب در شیراز

نشت یابی لوله های آب در شیراز

به متخصص نشت یاب نیاز دارید ؟

شما متخصص نشت یابی بادستگاه هستید

مشاوره و همکاری با ما

 

ارائه بهترین خدمات نشتیابی به صورت 100% تضمینی در تهران ، شیراز ، کرج ، اصفهان ، قزوین ، بندر عباس ، قم

 


نشت یابی لوله های آب در شیراز

 

نشت یابی لوله های آب در شیراز یکی دیگر از خدمات نشت یابی و لوله بازکنی در شیراز  کاراباما است که توسط تیم متخصص و حرفه ای خود به بهترین نحو انجام می دهد بنابراین به محض مشاهده نم و رطوبت در ساختمان می توانید با ما تماس بگیرید. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شیراز به شما کمک می کند که در سریع ترین زمان ممکن متوجه محل دقیق نشتی شوید. از آنجایی که تشخیص ترکیدگی لوله در شیراز توسط تیم کاراباما با دستگاه بر اساس امواج صوت انجام می‌شود بنابراین کمترین میزان نشتی نیز قابل تشخیص است. پس اگر به نشت یاب آب شیراز یا نشت یابی لوله های آب در شیراز احتیاج داشتید با ما تماس بگیرید.شماره تماس شبانه روزی

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کاراباما :

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شیراز

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اصفهان

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در مشهد

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قم

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در غرب تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران 

 

دیگر نگران نم و رطوبت ساختمان خود نباشید با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه حتی جزئی ترین نشتی لوله ها قابل تشخیص است علاوه بر آن متخصصان ما با دستگاه محل دقیق نشتی را مشخص می کنند پس با کمترین خرابی و هزینه ، مشکل حل می‌شود.

 

نشت یابی لوله های آب در شیراز

 

تشخیص ترکیدگی لوله در شیراز با استفاده از خدمات کاراباما :

 

تیم کاراباما متخصص ترین افراد در زمینه نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله را در تیم خو دارد که همگی دارای سابقه درخشانی هستند.

☑ در صورت نیاز به کندن دیوار و زمین این کار با استفاده از ابزار مخصوص و ویژه در نهایت دقت انجام می گردد تا کمترین خسارت به ساختمان شما وارد شود.

☑ تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله و رفع نم و رطوبت که با دستگاه تشخیص تر کیدگی لوله انجام می‌گردد می‌تواند محل دقیق نشت لوله آب شما را مشخص کند.

تعویض و تعمیر لوله خراب با دقت و سرعت بالا انجام می‌شود.

☑ باز سازی محل نم زدگی و خرابی با رضایت مشتری به بهترین نحو انجام می‌شود.اگر شما تمایل به باز سازی و مرمت محل نم زدگی داشتید می‌توانید در خواست بدهید که در اینصورت تیم ما ماهرترین افراد را برای انجام کار شما خواهند فرستاد تا محل خرابی با بالا ترین کیفیت ترمیم گردد.

☑تعویض اصولی و حرفه‌ای توالت فرنگی و توالت ایرانی

 

اپلیکیشن درخواست خدمات

 

چه زمان به تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شیراز نیاز دارید ؟

 

قرار گرفتن لوله در خاک مرطوب و یا آهکی که سبب ترک لوله در نتیجه نشتی لوله آب می شود .

کنار هم بودن دو لوله فلزی غیر هم جنس که موجب واکنش شیمیایی و سوراخ شدن می شود که با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله نشت یابی لوله آب انجام می شود.

اتصال نادرست لوله که در فشار آب بالا می‌تواند یکی از عوامل نشتی لوله آب باشد.

 گرم و سرد شدن لوله ها که در نتیجه باعث خراب شدن اتصالات شده و باعث نشتی لوله آب از آن قسمت می‌شود.

 

برای اطمینان از سالم بودن لوله های خود با خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در شیراز کاراباما تماس بگیرید

|

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شیراز

 

زمان لازم برای نشت یابی لوله های آب در شیراز  :

 

 هنگامی که قبض آب برای شما بیش از مقدار مصرفی باشد .اگر قبض دوره ایی شما پس از چند بار خیلی بیشتر از میزان مصرفی شما باشد احتمالا لوله های آب شما دچار نشتی باشد.

 هنگامی که در ساختمان و بر روی دیوار ها یا سقف بوی نم و رطوبت احساس کردید یا هنگامی که در ناحیه هایی مانند مسیر عبور لوله های شوفاژ و آب بوی خیسی و رطوبت را حس کردید فورا دلیل آن را پیدا نمایید اما بهتر است با نیرو های ما تماس بگیرید تا به کمک دستگاه محل دقیق نشتی را هر چند ناچیز برای شما مشخص کنند.

 اگر آثار نم زدگی را مشاهده کردید . ممکن است سوراخ شدن لوله و نشتی زمانی رخ دهد که شما در آن جا نیستید و متوجه نشانه های اولیه آن نشوید و هنگامی متوجه شوید که دیوار ها خراب شده و یا زمین نشست کرده که در این مواقع بهترین کار تماس با یک شرکت معتبر است پس اگر به نشت یاب در شیراز احتیاج داشتید با ما تماس بگیرید تا متخصص ترین افراد را نزد شما بفرستیم که با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه محل دقیق نشت لوله آب را پیدا کرده تودقیقا می‌توانند بگویند لوله از کدام قسمت نشتی دارد.

 هنگامی که افت فشار آب را دارید . هر وقت احساس کردید فشار آب خانه شما نسبت به همسایه ها کم شده این احتمال وجود دارد که لوله های شما دچارترکیدگی و نشت آب شده باشند.

 

جهت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شیراز تماس بگیرید

|

 

اگر در ساختمان خود از مصالح گران قیمت مثل کاغذ دیواری – کف پوش چوبی – کاشی  و سرامیک استفاده کرده اید ، برای نشت یابی لوله های آب حتما از نشت یاب آب مجهز به دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله استفاده کنید تا  با تشخیص دقیق محل نشت کمترین خسارت به ساختمان شما وارد شود.

 

تشخیص ترکیدگی لوله در شیراز

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه به چه صورت انجام می شود؟

 

هنگامی که لوله دچار شکستگی شود و نشتی داشته باشد ، آب خروجی از لوله به دلیل فشار آب درون لوله با فشار خارج می گردد و این خروج با فشار آب باعث ایجاد صدا می شود این صدا با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله شنیده می شود به همین جهت دستگاه تشخیص تر کیدگی با خطای کمتر از 10 سانتی متر می تواند محل نشت آب را مشخص کند بنابراین میزان تخریب لازم برای تعویض لوله ها بسیار کم می شود و هزینه های مرمت و باز سازی بنا بسیار کاهش می یابد.متخصصان نشت یاب آب در شیراز که درتیم کاراباما هستند از مجهزترین تجهیزات جهت تشخیص ترکیدگی لوله استفاده می کنند. 

 

نشت یابی لوله های آب در شیراز به صورت 100% تضمینی

شماره تماس شبانه روزی |

pipe-leak-detection-shiraz


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما