خدمت از ما

اپلیکیشن خدمت از ما

تمام خدمات منزل در یک اپلیکیشن

دریافت اپلیکیشن

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

خانه / باز کردن لوله فاضلاب / رفع گرفتگی سینک ظرفشویی

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی

جهت رفع گرفتگی سینک ظرفشویی خود با ما تماس بگیرید

0930-336-4973

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی لوله بازکنی رفع گرفتگی سینک ظرفشویی لوله بازکنی تهران رفع گرفتگی سینک ظرفشویی تخلیه چاه رفع گرفتگی سینک ظرفشویی تخلیه چاه تهران رفع گرفتگی سینک ظرفشویی لوله باز کن رفع گرفتگی سینک ظرفشویی تشخیص ترکیدگی لوله رفع گرفتگی سینک ظرفشویی لوله بازکنی غرب تهران رفع گرفتگی سینک ظرفشویی لوله بازکنی شمال تهران رفع گرفتگی سینک ظرفشویی محلول لوله باز کن قوی رفع گرفتگی سینک ظرفشویی گرفتگی توالت فرنگی رفع گرفتگی سینک ظرفشویی رفع گرفتگی توالت فرنگی رفع گرفتگی سینک ظرفشویی محلول لوله باز کن رفع گرفتگی سینک ظرفشویی لوله باز کنی رفع گرفتگی سینک ظرفشویی روش باز كردن لوله فاضلاب رفع گرفتگی سینک ظرفشویی فنر لوله بازکنی رفع گرفتگی سینک ظرفشویی باز كردن لوله فاضلاب رفع گرفتگی سینک ظرفشویی لوله بازکنی پاسداران رفع گرفتگی سینک ظرفشویی چنته لوله بازکن رفع گرفتگی سینک ظرفشویی بهترین محلول لوله بازکن رفع گرفتگی سینک ظرفشویی اسید لوله باز کن قوی رفع گرفتگی سینک ظرفشویی لوله بازکنی شبانه روزی رفع گرفتگی سینک ظرفشویی فنر لوله بازکنی دستی رفع گرفتگی سینک ظرفشویی لوله بازکنی در پاسداران رفع گرفتگی سینک ظرفشویی باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه رفع گرفتگی سینک ظرفشویی لوله بازکنی و تخلیه چاه رفع گرفتگی سینک ظرفشویی بازکردن لوله فاضلاب آشپزخانه رفع گرفتگی سینک ظرفشویی لوله بازکنی نیاوران رفع گرفتگی سینک ظرفشویی اسید لوله بازکن رفع گرفتگی سینک ظرفشویی لوله بازکنی فرمانیه رفع گرفتگی سینک ظرفشویی لوله بازکنی سعادت آباد رفع گرفتگی سینک ظرفشویی روش باز كردن چاه توالت رفع گرفتگی سینک ظرفشویی لوله بازکنی زعفرانیه لوله بازکنی در تهرانپارس رفع گرفتگی سینک ظرفشویی فنر لوله بازکنی خانگی رفع گرفتگی سینک ظرفشویی رفع گرفتگی لوله فاضلاب رفع گرفتگی سینک ظرفشویی تخلیه چاه لوله بازکنی رفع گرفتگی سینک ظرفشویی تخلیه چاه فاضلاب رفع گرفتگی سینک ظرفشویی لوله بازکنی شریعتی لوله بازکنی تهرانپارس رفع گرفتگی سینک ظرفشویی تخلیه چاه ولوله بازکنی رفع گرفتگی سینک ظرفشویی لوله بازكني لوله بازکنی تخلیه چاه خدمات چاه وفاضلاب لوله بازکنی پیروزی رفع گرفتگی لوله آشپزخانه رفع گرفتگی سینک ظرفشویی گرفتگی سینک ظرفشویی چگونه چاه سینک ظرفشویی را باز کنیم باز كردن لوله ظرفشويي رفع گرفتگی لوله آشپزخانه نحوه بستن لوله های سینک ظرفشویی دوقلو باز كردن لوله ظرفشويي با جوش شیرین رفع گرفتگی سینک ظرفشویی sink گرفتگی لوله فاضلاب لباسشویی باز كردن گرفتگي لوله ظرفشويي رفع گرفتگی سینک ظرفشویی سوراخ شدن سینک ظرفشویی رفع گرفتگی سینک ظرفشویی باز کردن سینک ظرفشویی رفع گرفتگی سینک ظرفشویی باز کردن راه آب ظرفشوییرفع گرفتگی سینک ظرفشویی لوله بازکنی رفع گرفتگی سینک ظرفشویی لوله بازکنی تهران رفع گرفتگی سینک ظرفشویی تخلیه چاه رفع گرفتگی سینک ظرفشویی تخلیه چاه تهران رفع گرفتگی سینک ظرفشویی لوله باز کن رفع گرفتگی سینک ظرفشویی تشخیص ترکیدگی لوله رفع گرفتگی سینک ظرفشویی لوله بازکنی غرب تهران رفع گرفتگی سینک ظرفشویی

 

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی از مشکلات رایجی است که علت آن گرفتگی لوله سینک ظرفشویی می باشد این گرفتگی در اثر ذرات ریز غذا و چربی و ذرات زاید دیگر می باشد که به مرور جمع شده و سبب می شود آب فاضلاب کم عبور کرده یا اصلا عبور نکند. برای باز کردن راه آب ظرفشویی اگر گرفتگی سینک ظرفشویی سطحی باشد می توان رفع گرفتگی سینک ظرفشویی را به روش خانگی مانند باز کردن لوله ظرفشویی با جوش شیرین انجام داد اما اگر نتیجه نگرفتید باید جهت رفع گرفتگی لوله ظرفشویی از لوله باز کن‌های شیمیایی استفاده کرد.

 

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی

علائم گرفتگی سینک ظرفشویی :

 

  • اگر هنگام شتشو بوی فاضلاب در آشپزخانه می پیچد از علائم گرفتگی لوله با چربی می باشد و بهتر است با روش های لوله بازکنی آن رابازکرد.
  • سخت تخلیه شدن آب سینک نیزاز دیگر نشانه های گرفتگی لوله می باشد که باید با روشهای لوله بازکنی ان رابازکرد.
  • اگر در حین شستشو آب از زیر سینک در کف ریخته می‌شود.

 

پیشگیری از گرفتگی سینک ظرفشویی :

 

بهترین راه جهت جلوگیری از گرفتگی سینک ظرفشویی و یا به تاخیر انداختن گرفتگی لوله فاضلاب ظرفشویی این است که از ورود ذرات غذا و چربیها به لوله فاضلاب ظرفشویی جلوگیری کنید که جهت انجام این کار از چاه بند یا صافی می توان استفاده کرد.

مورد دیگر که به آن توجه کنید به هیچ عنوان روغن مصرف شده را درون لوله فاضلاب سینک ظرفشویی نریزید. اگر می‌خواهید ظرف حاوی روغن را بشویید، ابتدا روغن ظرف را با دستمال پاک کرده ، سپس آن را بشویید. با این کار مطمئن باشید که لوله فاضلاب سینک ظرفشویی شما خیلی دیرتر دچار گرفتگی خواهد شد. اگر قصد استفاده از لوله بازکن‌های شیمیایی را دارید حتما از ماسک استفاده نمایید.

هنگام مشاهده نشانه‌های گرفتگی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی ، قبل از این که مشکل گرفتگی لوله فاضلاب جدی شود مقداری آب جوش داخل لوله فاضلاب سینک ظرفشویی بریزید. این کار سبب شسته شدن بافت چربی ها و ذرات فرو رفته داخل لوله فاضلاب شده و آنها همراه با آب از لوله فاضلاب خارج می گردند.

 

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی

 

انسداد لوله سینک ظرفشویی  :

 

ممکن است گرفتگی در هر قسمت از لوله فاضلاب اتفاق بی افتد اما عمومی ترین مکان انسداد لوله در قسمت شترگلو (سیفون) و خرطوم فاضلاب می باشد. این دو قسمت از ویژگیهای خاصی برخوردارند که سبب شده مواد راحت تر در آنها گیر کرده و راه لوله را ببندند.

 

۱- شترگلو یا سیفون

شترگلو لوله ای خمیده مانند گلوی شتر یا علامت مد (~) می باشد که این خمیدگیهای شترگلو سبب جلوگیری از نفوذ بو و گازهای فاضلاب به داخل منزل می شود. این یکی از ویژگی های شترگلو امی باشد؛ اما این خاصیت یک مشکل داشته و این است که این خمیدگیهای شترگلو مکان مناسبی جهت انسداد و گرفتگی لوله می باشد. مواد غذایی و دیگر مواد اضافی که از سینک ظرفشویی وارد لوله فاضلاب شده ، در قسمت شترگلو گیر گرده و باعث انسداد لوله می گردد علاوه بر این چربیهای شسته شده از روی ظروف به علت چسبندگی زیاد، در این قسمت مانده و در دراز مدت سبب گرفتگی لوله می شوند.

 

۲- لوله خرطومی

لوله خرطومی ، لوله ای که شترگلو را به دهانه چاه فاضلاب وصل می کند. این لوله نیز استعداد گرفتگی و انسداد را دارد چرا که چربی های ظروف و مواد غذایی به دیواره ها و شیارهای لوله خرطوم  چسپیده و سبب گرفتگی لوله می شود.

احتمال گرفتگی در قسمتهای دیگر لوله فاضلاب کمتر است چرا که  در دیگر قسمت ها سطح لوله صاف بوده و امکان چسبیدن چربی و غذا به راحتی ممکن نمی باشد.

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی

باز کردن گرفتگی لوله سینک ظرفشویی :

 

  • از طریق لوله باز کن دستی
  • از طریق لوله باز کن های شیمیایی

 

1.باز کردن لوله با لوله باز کن دستی :

 

تلنبه یا همان لوله بازکن دستی ، وسیله ای مناسب جهت باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی می باشد . این وسیله از یک قطعه پلاستیکی نیم دایره شکل و یک دسته تشکیل شده است . هنگامی که لوله فاضلاب سینک ظرفشویی مسدود شد، قسمت پلاستیگی لوله بازکن را بر روی دهانه لوله در کف سینک ظرفشویی قرار داده به گونه ایی که سطح لوله بازکن دور دهانه را بپوشاند و راه خروج هوا وجود نداشته باشد. سپس دسته تلنبه را به سمت پایین هل داده تا لوله بازکن به سمت دهانه سینک حرکت نماید سپس این کار را چند بار تکرار کنید تا لوله باز شود. روش کار لوله بازکن دستی به این صورت است که با فشار دادن لوله بازکن به سمت داخل، هوای داخل لوله بازکن به سمت لوله ها حرکت کرده و مواد اضافی داخل لوله را  وادار به حرکت می نماید که انجام مداوم آن سبب حرکت کردن مواد داخل لوله شده و راه لوله باز می گردد.

 

هنگام استفاده از لوله بازکن دستی باید به نکات مهم زیرتوجه نمود :

 

  • هنگام فشار دادن تلنبه لوله بازکن ، هوا از زیر پمپ آن نباید خارج گردد.
  • پس از باز شدن لوله مقداری آب داخل آن بریزید تا مواد جامد داخل لوله به داخل چاه رفته و دوباره سبب گرفتگی نشود.

 

2.باز کردن گرفتگی با لوله باز کن های شیمیایی

 

این نوع لوله بازکن جهت بازکردن گرفتگیهای ضعیف مناسب می باشد. مقدار مناسبی از این ماده سبب بازشدن گرفتگیهای لوله می گردد. البته سرعت این روش کند بوده و بعد از ریختن ماده لوله بازکن باید کمی صبر کرد تا مواد شیمیایی داخل لوله بازکن وارد لوله شده و داخل مواد زائد نفوذ کند و باعث از بین رفتن آنها شده و گرفتگی لوله از بین رود. این لوله بازکن ها حاوی مواد اسیدی و شیمیای می باشند که سبب حل و از بین رفتن مواد می گردد. استفاده مداوم از این مواد می تواند سبب پوسیدگی لوله ها گردد پس در استفاده از آنها دقت نمایید. پس از باز شدن راه لوله از طریق استفاده از مواد شیمیایی لوله بازکن ، مقداری آب درون لوله ها بریزید هم مواد شیمیایی لوله بازکن و هم مواد زائد باقی مانده از داخل لوله ها شسته شده و خارج گردد و سبب پوسیدگی لوله نشوند.

 

هشدار :

به دلیل سمی بودن مواد داخل لوله بازکن شیمیایی باید از دسترس کودکان دور بماند همچنین از بوییدن این مواد خودداری نموده چراکه بخار این مواد نیز سمی می باشد و سبب ایجاد مشکل در سلامت شما می گردد.

 

3.چنته ، پودر لوله بازکن

 

در گذشته که محلولهای شیمیایی لوله بازکن وجود نداشت ، از چنته یا همان پودر لوله بازکن استفاده میشد. برای استفاده از پودر لوله بازکن باید پودر را در لوله خشک ریخته و بعد از مدتی داخل لوله آب بریزید.

 

4.لوله بازکن خانگی

 

استفاده از جوش شیرین و سرکه نیز در باز کردن راه لوله های ظرفشویی به شما کمک می کند. برای این کار ابتدا چند قاشق جوش شیرین را داخل لوله بریزید و سپس مقداری سرکه روی آن بریزید.

5. بازکردن اتصالات لوله ها

 

اگر با هیچ یک از روشهای گفته شده موفق به باز کردن لوله ها نشدید به ناچار باید اتصالات لوله را باز کرده و مواد اضافی را ازدرون آن خارج نمایید. هنگامیکه گرفتگی زیاد باشد یا مقاومت زیادی داشته باشد، با روشهای بالا نمی توان آنها را از بین برد و باید لوله ها را باز کرده و آنها را از داخل لوله ها خارج کرد و راه لوله فاضلاب را باز نمود.

 

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی

 

مزایای استفاده از خدمات کارا باما :

مزایای استفاده از خدمات کارا باما :

رفع گرفتگی لوله در تمامی نقاط تهران توسط متخصصین آشنا به فناوری روز دنیا و با تجربه

در دسترس بودن در همه وقت و تمامی ساعت های شبانه روز حتی روزهای تعطیل

محاسبه هزینه بر اساس نرخ های مصوبه اتحادیه

استفاده از بهترین مواد شستشو و تضمین سرویس

حضور افراد در سریعترین زمان ممکن در محل ( به دلیل داشتن شعبه های متعدد در تهران)

خصوصیات افراد متخصص ، کارا باما :

خصوصیات افراد متخصص ، کارا باما :

ارائه بهترین خدمات به صورت کاملا حرفه ایی و تخصصی

خوش برخورد و متعهد نسبت به کار

دارای سرعت عمل بالا

هماهنگ کردن ساعت کاری خود با ساعت درخواست شما

 

اگر گرفتگی لوله سینک ظرفشویی شما با هیچکدام از روش های زیر انجام نشد یا احتیاج به باز کردن انواع لوله مانند باز کردن گرفتگی توالت فرنگی ، لوله باز کنی داشتید با تماس با کارا باما می توانید از متخصصین ما در این زمینه کمک بگیرید.

شماره تماس 09303364973

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی
5 امتیاز از 4 رای