خانه / خدمات مراقبت و پرستاری / خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل

ارائه بهترین خدمات پرستاری در تهران و شیراز

خدمات پرستاری شبانه روزی در منزل

استفاده از خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل از جمله خدماتی است که از گذشته تا به امروز به آن نیاز بوده است اما در سالهای اخیر با توجه به تغییر روند زندگی ها و شاغل بودن اکثر خانواده ها و کمبود وقت ، احتیاج به خدمات پرستاری در منزل بیش از پیش احساس می شود. خدمات پرستاری شبانه روزی یا روزانه برای کودکان و افراد سالمند بیشترین تقاضا را دارد و یک شرکت خدمات پرستاری باید بتواند خدمات پرستاری شبانه روزی ارائه نماید.

خدمات پرستاری شبانه روزی در منزل به افراد کمک می کند  برای نگهداری عزیزانشان دغدغه ای نداشته باشند. خدمات پرستاری شبانه روزی ما در تهران شامل خدمات پرستاری در منزل تهران ، خدمات پرستاری در منزل شمال تهران ، خدمات پرستاری در منزل غرب تهران ، خدمات پرستاری در منزل شرق تهران و در دیگر شهرها شامل خدمات پرستاری در منزل شیراز می باشد.

 

درخواست خدمات پرستاری در منزل تان را با اعتماد کامل به ” کاراباما ” بسپارید.
☎️|☎️

 

انواع خدمات پرستاری در منزل

شرکت خدمات پرستاری در منزل

پرستار کودک در منزل :

این روزها دغدغه ی همه پدر و مادرهای شاغل، انتخاب پرستار کودک خوب برای نگهداری کودکشان در منزل است. شما تنها نیستید پرستاران کودک ” کاراباما ” با گذراندن دوره های کودکیاری و مادریاری توانایی لازم در جهت تربیت کودکان و نحوه برخورد با کودک را دارا هستند. والدین هنگام انتخاب پرستار کودک باید توجه کنند همواره از پرستارهایی که رشته تحصیلی آنها کودکیاری یا روانشناسی کودک بوده یا چنین دوره هایی دیده اند برای مراقبت و نگهداری از فرزندشان بهره بگیرند، بنابراین بهتر است بجای استفاده از یک پرستار معمولی، از پرستاران آموزش دیده و آشنا به امور کودکیاری و مراقبت از کودک استفاده کنید که ما این امکان را برای شما فراهم آورده ایم.

خدمات پرستاری کودک بصورت روزانه و شبانه روزی ارائه میشود. این خدمات شامل مراقبت و نگهداری از کودک ، تغذیه کودک ، انجام امور منزل مرتبط با کودک و رسیدگی به تفریحات و سرگرمی کودک می باشد.

ویژگیهای پرستار کودک :

خدمات پرستاری در منزل

چنانچه برای استخدام پرستار کودک به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، مقاله پرستار کودک را مطالعه نمایید.

 

پرستاری سالمند در منزل :

دوران سالمندی دورانی است که قوای جسمی و روحی افراد کاهش می یابد و نیاز آنها به اطرافیانشان بیشتر میشود مانند نیازهای معیشتی، عاطفی، تفریحی، آرامش و امنیت. همانطور که می دانید سن عمومی جامعه رو به افزایش است و نیاز به حضور پرستار سالمند در منزل جهت مراقبت و نگهداری از سالمندان احساس میشود.

خدمات پرستاری شبانه روزی

لذا پرستاران سالمند برای مراقبت و نگهداری از سالمندان باید مجرب و توانمند باشند. پرستاران ” کاراباما ” با داشتن دانش بهیاری، روانشناسی و گذراندن دوره های تخصصی پرستاری از سالمندان، مجوز های لازم از مرکز ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی کسب کرده و آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز هستند.

کافی است درخواست خود را با تکمیل فرم اینترنتی ثبت کنید یا جهت کسب مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 
☎️|☎️

 

جهت آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقالات روبه‌رو مراجعه نمایید : پرستار سالمند ، نگهداری از سالمند در منزل

 

پرستاری بیمار در منزل :

امروزه به دلایل مختلف از جمله هزینه‌های سرسام آور بستری بیمار در بیمارستان، دوری بیمار از خانواده و خطر ابتلا به عفونت‌های بیمارستانی، پرستاری از بیمار در منزل روش جایگزین مناسبی است که مرکز خدمات پرستاری در منزل کاراباما ارائه میدهد. در بیماری‌های مزمن همچون بیمار سکته مغزی، مرگ مغزی، سرطان، MS ، آلزایمر به دلیل غیرقابل‌پیش‌بینی بودن بهبودی بیماران در آینده نزدیک، ممکن است اطرافیان بیمار ترجیح دهند ادامه مراقبت‌ها در منزل انجام شود. بنابراین هر چه پرستار بیمار در منزل ، حرفه‌ای تر و با تجربه تر باشد کمک بسیاری در تسریع بهبود بیماری یا توقف پیشرفت بیماری می کند.

مهمترین مزایای پرستاری بیمار در منزل :

مزایای خدمات پرستاری در منزل

لیست خدمات پرستاری در منزل

1- تزریقات به صورت وریدی و عضلانی ( وصل آنژیوکت  در صورت نیاز )

2- سونداژ ( سوند ادرار و سوند معده )

3- انجام پانسمان ( پانسمان معمولی و نوین ) جهت انواع زخم ها مانند زخم بستر ، زخم های متعاقب عمل های جراحی  ، سوختگی و  …

4- پرستاری از بیمار پس از عمل جراحی در منزل

5- نمونه گیری از بیمار جهت آزمایش و ارسال نمونه به آزمایشگاه

6- وصل سرم برای بیمار

7- پرستاری از بیمار فلج مغزی ( cp ) توسط پرستاران حرفه ای و با تجربه

8- پرستاری از بیماران ALS ، MS

9- پرستاری از بیماران مبتلا به آلزایمر ، پارکینسون و …

10- اندازه گیری قند خون و فشار خون

11- تزریق انسولین

12-گرفتن نوار قلب

13-انما ( تنقیه )

14- غذا دادن به بیمار از طریق گاواژ

“از آنجایی که بسیاری از خدماتی که در بیمارستان انجام می شود ، در منزل نیز قابل انجام است. بنابراین خدمات پرستاری در منزل جایگزین مناسبی برای درمان در بیمارستان می باشد.”

 

ویژگیهای پرستار خوب در خدمات پرستاری شبانه روزی

1.حتما طبق دستور های پزشک معالج بیمار رفتار کند و خودش تصمیم های جدید نگیرد.

2.مراقبت دقیق و هوشیاری از دیگر وظایف یک پرستار است ، یک لحظه غفلت ممکن است حوادث ناگواری را به وجود آورد.

3.خیلی مهم است که پرستار با کوچکترین صدا بیدار شود.

4.حفظ سکوت و آرامش اتاق بیمار به عهده ی پرستار است و باید به آن بسیار توجه کند.( مخصوصا در نگهداری از سالمند یا بیماران خاص )

مراحل انجام خدمات پرستاری در منزل کاراباما 

1- پس از برقراری تماس با ما  ☎️|☎️  و درخواست پرستار با توجه به نیازتان، مرتبط ترین و حرفه ای ترین پرستار جهت اعزام به محل شما انتخاب می شود.

2- پس از اعزام پرستار، شما با او آشنا شده و در صورت رضایت شما، همکاری شروع می شود. در غیر اینصورت پرستار دیگری برای شما فرستاده خواهد شد.

3- در فواصل مختلف حضور پرستار در منزل شما، کارشناسان کاراباما با شما تماس برقرار میکنند تا از میزان رضایت شما و عملکرد پرستار مطلع شوند.

4. تمام هدف ما جلب رضایت شماست؛ بنابراین سعی کرده ایم در مراحل گزینش، پرستاران خوش اخلاق ، مطمئن ، حرفه ای و با تجربه را انتخاب کنیم.

5. خدمات پرستاری در منزل کاراباما ، شبانه روزی و در همه ایام سال آماده ارائه خدمات پرستاری در تهران و دیگر شهرهای ایران به هموطنان گرامی می باشد.

6. خدمات پرستاری در منزل کاراباما برای دور بودن بیمار از محیط آلوده بیمارستان ، افزایش راحتی و کاهش هزینه های بیمار با اعزام پزشک ، پرستار ، بهیار و کمک بهیار ، ماما ، کودکیار ، فیزیوتراپ و ماساژور به منزل بیمار، او را یاری میکند.

تعرفه خدمات پرستاری در منزل

هزینه پرستاری در منزل و خدمات پرستاری شبانه روزی مشخص است چرا که تعرفه خدمات پرستاری در منزل را شورای عالی بیمه خدمات درمانی مشخص می کند. بنابراین هیچ موسسه پرستاری نباید قیمتی غیر از این را دریافت نماید.

 “کاراباما” پذیرای انتقادات و پیشنهادهای شما در زمینه خدمات پرستاری در منزل است  

لطفا از طریق راههای ارتباطی موجود، نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
☎️|☎️

کاراباما

 


4 دیدگاه

 1. سلام
  مادرم سه هفته ای هست تصادف کرده و لگنش ترک خورده دکترا گفتن نمیشه عملش کنن باید توی خونه استراحت مطلق داشته باشه تا محل ترک جوش بخوره. من واقعا در توانم نیست بلند و کوتاه کنم تازه خیلی کارای دیگه هم هست که من نمیدونم چطور باید انجام بدم:(((
  خواستم بپرسم هزینه خدمات پرستار شبانه روزی چقدر میشه؟ اگه فقط صبح تا عصر باشه چقدر؟

  • مریم میرشکاری

   با سلام و احترام
   پروین عزیز، امیدواریم مادر شما هر چه زودتر بهبودی کامل پیدا کنند.
   همانطور که خودتان اشاره کردید هزینه خدمات پرستاری در منزل به شبانه روزی یا پاره وقت بودن، جنسیت پرستار و میزان توانایی های او بستگی دارد و اینکه شما از پرستار چه کارهایی انتظار دارید.
   جهت کسب اطلاعات کامل در این زمینه لطفا با شماره 4973-336-0930 تماس حاصل فرمایید و یا با تکمیل فرم اینترنتی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
   تیم پشتیبانی کاراباما

 2. سلام
  من دوتا دختر دوقلو دارم و دنبال پرستار براشون هستم . آدرس سایت شما رو یکی از دوستان نی نی سایتیم به من داده سوالم این هست که آیا برای مراقبت از کودک دوقلوی یکساله در تهران پرستار دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما