خانه / خدمات کارواش / کارواش نیاوران

کارواش نیاوران

ارائه تمامی خدمات کارواش در محل شما در تهران ، شیراز

 

کارواش نیاوران

 

کارواش نیاوران به منظور افزایش رفاه و ارتقای سطح کیفیت زندگی شما عزیزان به مجموعه خدمات کارواش سیار کاراباما اضافه شده است.اگر شما هم ، زمان رفتن به کارواش های سنتی را ندارید و خواهان کارواش در محل هستید پس دیگر نگران نباشید با استفاده از کارواش آنلاین به راحتی شستشوی اتومبیل خود را در بین دیگر کارهایتان انجام دهید. خدمات کارواش نیاوران شامل کارواش سیار نیاوران ، کارواش نانو سیار نیاوران ، کارواش نانو بخار نیاوران ، پولیش در محل نیاوران و … می باشد برای آشنایی بیشتر با کارواش نیاوران با ما همراه شوید.

 

خدمات کارواش در محل کاراباما : 

 

کارواش در فرمانیه ، کارواش منطقه 1 ، کارواش قیطریه ، کارواش منظریه ، کارواش میرداماد ، کارواش ظفر ، کارواش قلهک و …

 

برای اطلاع از قیمت کارواش نیاوران همین حالا تماس بگیرید

 

کارواش نیاوران

 

خدمات کارواش نیاوران کاراباما :

 

 کارواش سیار نیاوران

☑ کارواش نانو سیار نیاوران

☑ کارواش نانو بخار نیاوران

☑ پولیش خودرو در محل نیاوران

 

 

کارواش سیار نیاوران :

 

کارواش سیار یا کارواش در محل از خدمات مفید و کارآمد کارواش نیاوران کاراباما می باشد که به دلیل مزایای بسیار نسبت به کارواش های سنتی با استقبال خوبی رو به رو شده است. در زندگی ماشینی امروز که استفاده افراد از خودرو های شخصی ، آلودگی هوا و شلوغی کلان شهرهایی مثل تهران بسیار در حال افزایش است برای کمک به محیط زیست و کمک به مشکل کم آبی ، کارواش سیار نیاوران انتخاب هوشمندانه شما های عزیز می باشد.با استفاده از کارواش نیاوران در وقت خود نیز صرفه جویی می کنید.شرکت خدماتی کاراباما بهترین خدمات کارواش سیار را در کارواش نیاوران به شما عزیزان ارائه می دهد.

 

 

کارواش نانو سیار نیاوران :

 

مواد نانو با پیشرفت تکنولوژی به موادی با قیمت مناسب ، قابل دسترس و پر کاربرد تبدیل شده است . کارواش نانو یکی از شیوه های پر طرفدار شستشو در خدمات کارواش نیاوران است. در ادامه به مزایایی که مواد نانو برای ما دارند می پردازیم تا شما را بیشتر با کارواش نانو سیار آشنا کنیم.

 

 در کارواش نانو سیار نیاوران تمامی خطوط بدنه و سطح اتومبیل شما از بین رفته و این ویژگی سبب براق تر و زیباتر شدن رنگ خودرو شما می‌شود.

 

☑ مواد نانو قسمت هایی که نور آفتاب رنگ اتومبیل را از بین برده و کدر می‌کند دوباره روشن و براق می کند.

( در صورتیکه میزان رنگ پریدگی یا خط های روی بدنه اتومبیل عمیق و زیاد باشند ممکن است با مواد نانو کاملا از بین نرود که در اینصورت شما می‌توانید از خدمات پولیش اتومبیل نیاوران استفاده کنید )

 

 خاصیت آب گریزی و ضد رطوبت مواد نانو سبب شده که پس از کارواش نانو آب یا گرد و  خاک روی بدنه اتومبیل شما کمتر بماند همچنین بعد از کارواش نانو آسان تر لکه های روی بدنه اتومبیل تمیز می‌شود علاوه بر این از دیگر مزایای مواد نانو این است مانع تاثیر رطوبت هوا بر روی رنگ اتومبیل شما می‌شود و از خودرو شما در برابر عوامل بیرونی مثل نور آفتاب و خط و خش محافظت می نماید.

 

 لکه و کثیفی هایی که پاک کردن آنها از روی بدن خودرو مشکل است را با کارواش نانو سیار می‌توان به راحتی در کمترین زمان پاک کرد.

 

☑ میزان مصرف آب در کارواش نانو خیلی کم و تقریبا نزدیک به صفر است.

 

☑ مواد نانو برای شستشوی موتور اتومبیل بسیار مناسب است چون تمامی چربی ها و جرم های بدنه موتور به خوبی تمیز می‌کند بدون آنکه آسیبی به قسمت های مختلف وارد شود.

 

☑ مواد نانو جهت شستشوی داخل اتومبیل گزینه مناسبی است زیرا با تمامی کثیفی ها و آلودگی را از بین می‌برد.

 

در صورت تمایل می‌توانید از دیگر خدمات کارواش نیاوران مانند : پولیش بدنه خودرو ، واکس لاستیک ، پولیش داخل خودرو و  استفاده نمایید .

 

جهت سفارش خدمات کارواش نیاوران با ما تماس بگیرید

 

کارواش نانو سیار نیاوران

 

ویژگی‌های کارواش نانو بخار  نیاوران :

 

 شستن بدنه اتومبیل با کمترین میزان مصرف آب (3 لیتر برای هر ماشین) در کارواش نیاوران

☑ نداشتن پس آب و کثیفی بعد از شستشوی خودرو در کارواش نیاوران

☑ شستشوی بی نظیر و بسیار خوب اتومبیل با بخار در کارواش نیاوران

☑ در کارواش نیاوران چون رطوبت بخار خروجی تحت کنترل است به رنگ اتومبیل هیچ آسیبی نمی‌زند

 

 از آنجایی که قطعات موتور ماشین نسبت به خیسی و رطوبت حساس است بنابراین در کارواش نیاوران برای شستشوی موتور دستگاه را روی حالت بخار خشک قرار می‎‌دهند تا هیچ رطوبتی نداشته باشد.

☑ خشک شویی و توشویی داخل خودرو و صندلی ها از دیگر مزایای بسیار خوب کارواش نانو بخار  در کارواش نیاوران است که شستشو روکش صندلی ها و تمامی نقاط داخل اتومبیل به بهترین نحو انجام می‌شود حتی نقاطی که دسترسی به آن سخت یا غیر  است چون بخار می‌تواند به آن قسمت ها برود و اتومبیل را کاملا تمیز کند.

☑ از آنجایی که شستشو با بخار انجام می‌شود  همه ویروس ها و باکتری های داخل اتومبیل از بین می‌رود.با استفاده از  کارواش نانو بخار نیاوران تمامی قسمت های خودرو شما از باکتری و ویروس تمیز شده و بسیار تاثیر در تمیزی داخل خودرو دارد.پس از شستشوی داخل اتومبیل با استفاده از مواد نانو و بخار رنگ قسمت های مختلف ماشین مانند روز اول یا حتی تمیز تر خواهد شد!!!

 

بهترین کارواش نانو بخار را از ما بخواهید

 

کارواش نیاوران

کارواش نیاوران کاراباما

niyavaran-car-wash


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما