خانه / جابه جایی / اثاث کشی

اثاث کشی

برای یک اثاث کشی راحت و مطمئن با ما تماس بگیرید

اثاث کشی

اثاث کشی اسباب کشی اثاث کشی باربری اثاث کشی اتوبار اثاث کشی باربری تهران اثاث کشی بسته بندی اثاث کشی وانت بار اثاث کشی اتوبار تهران اثاث کشی اسباب کشی اثاث کشی باربری سعادت آباد اثاث کشی اتوبار پاسداران اثاث کشی بسته بندی در منزل اثاث کشی حمل اثاثیه منزل اثاث کشی نایلون حبابدار اثاث کشی کارتن فروشی اثاث کشی اتوبار غرب تهران اثاث کشی بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اثاث کشی باربری تهران به شهرستان اثاث کشی نرخ باربری اثاث منزل اثاث کشی کارگر حمل اثاثیه منزل اثاث کشی هزینه حمل اثاثیه منزل اثاث کشی اثاث کشی منزل اثاث کشی اتوبار سعادت آباد اثاث کشی اسباب کشی آسان اثاث کشی moveing کارتن بسته بندی اسباب کشی اثاث کشی بسته بندی و حمل اثاثیه منزل اثاث کشی باربری غرب اثاث کشی حمل اثاث منزل اثاث کشی اثاث کشی اثاث کشی اسباب کشی منزل اثاث کشی شرکت خدمات اسباب کشی اثاث کشی بسته بندی وسایل منزل اثاث کشی کارتن خالی جهت اسباب کشی اثاث کشی اتوبار غرب اثاث کشی حمل بار و اثاثیه منزل اثاث کشی کارتن برای اسباب کشی اثاث کشی حمل اثاثیه اثاث کشی خرید کارتن اسباب کشی اثاث کشی باربری بین شهری اثاث کشی باربری اثاثیه منزل اثاث کشی نرخ اثاث کشی اثاث کشی جابجایی اثاثیه منزل اثاث کشی

پروسه اثاث کشی 

 

اکثر ما تا کنون تجربه ی حد اقل یک یا دوبار اثاث کشی را داشته ایم که بعضا با سختی های بسیاری هم روبرو بوده ایم. اثاث کشی هر چند هم که ناخوشایند باشد ، قابل مدیریت است ، حتی می توان  با سپردن پروسه اثاث کشی به یک شرکت اتوبار مطمئن ، تجربه ای لذت بخش هم از آن بسازیم.در این پست به شما راهکارهایی ارائه می دهیم تا بتوانید بهترین اثاث کشی  ممکن را تجربه کنید . با ما همراه باشید. اثاث کشی خود را به ما بسپارید و از جابجایی خود لذت ببرید. شماره تماس |

 

اسباب کشی
 

 

چطور بهترین اثاث کشی را انجام دهیم؟

 

برای انجام اثاث کشی به بهترین نحو ، در درجه اول بایستی یک برنامه ریزی دقیق به یک عملکرده حساب شده همراه کنید .

با واگذاری اثاث کشی به یک شرکت اثاث کشی معتبر ، علاوه برکاستن از فشار و استرس تا حد ممکن از آشفتگی ها و سردر گمی های بعد از  اثاث کشی و مشکلاتی که در پیدا کردن وسایلتان دارید جلوگیری خواهید کرد.

 

می توان فرآیند اثاث کشی را به 6 دسته زیر تقسیم بندی کرد :

 

1.آمادگی : در این مرحله باید آدرس های پستی را به آدرس منزل جدید تغییر داد تا از این پس نامه ها ، قبض موبایل و … به این آدرس بیایند . همچنین باید نوارچسب پهن و محکم ، ماژیک سر پهن و تعدادی کارتن جهت بسته بندی تهیه کنید و اینکه یک کامیون برای حمل اسباب و اثاثیه از یک شرکت اتوبار مطمئن سفارش دهید .

این مورد را هم باید اضافه کرد که قبل از اثاث کشی بایستی به فکر آماده سازی خانه جدید هم باشید؛ آن را تمیز کنید و در صورت لزوم تعمیرات لازم را انجام دهید.

 

2.بسته بندی : چینش وسایل باید به گونه ای باشد که برای جابه جایی جعبه ها مشکلی پیش نیاید . باید فضای کافی برای رفت و آمد کارگرها بین جعبه ها وجود داشته باشد .از طرفی جعبه ها را نباید زیاد سنگین کرد. همچنین مهم است که وسایلی که نیاز است به صورت روزانه دم دست باشند مثل لوازم شخصی ، شارژر موبایل و … را یک ساک جداگانه بچینید که با خود داشته باشید و لازم نباشد میان کوهی از اثاث به دنبال آنها بگردید.

اگر جعبه ها تمیز باشد ، می توان ابتدا وسایل را تمیز کنید و سپس آنها را بسته بندی کنید ، در غیر اینصورت تمیز کردن وسایل را به بعد از اثاث کشی موکول کنید .

 

3.مدیریت اثاثیه و برچسب زدن آنها : موجودی اثاثیه شما نیازمند مدیریت است. می توان به دو صورت جعبه ها را برچسب زد . اول بر اساس اتاق مورد نظر و دوم شکستنی بودن یا نبودن آنها و یا وزن جعبه ها . انجام صحیح این مرحله باعث سهولت در پروسه اثاث کشی و همینطور چیدمان مجدد وسایل در منزل جدید می شود .

 

4.انتخاب یکشرکت اتوبار مطمئن و اجاره کامیون : اتوبار مطمئنی با رعایت نکاتی که در پست اتوبار ذکر شد، را انتخاب کنید . و پس از بستن قرارداد روز اثاث کشی را تعیین کنید.

 

5.جا دادن وسایل در کامیون : این مرحله باید به گونه ای انجام شود که امکان جا دهی تمام وسایل در پشت ماشین باشد و کمی جا هم به هدر نرود . به این صورت که ابتدا جعبه های بزرگ گذاشته شود، بعد جعبه های متوسط و در نهایت جعبه های کوچک

 

6.چیدمان اسباب و اثاثیه در منزل جدید : پس از اینکه وسایل به سلامت به آدرس جدید منتقل شدند ، بسته ها را باز کنید و بر اساس برچسب آنها در اتاق های مناسب قرار دهید . تخت ها و مبل ها راه اندازی شود ، پرده ها و وسایل برقی نصب شود.

 

 

نکاتی که کار اثاث کشی را برای شما راحت تر خواهد کرد

 

  • وسایل را به صورتی بچینید که برای چیدمان آن در محل جدید نیاز به صرف زمان زیادی نباشد. در واقع باید بدانید که اثاث کشی فقط جمع اوری وسایل نیست!
  • تغذیه مناسب را در روزهای اثاث کشی فراموش نکنید چرا که می تواند در عملکرد شما تأثیر مستقیم داشته باشد.
  • با بررسی آدرس جدید ، سعی کنید مسیری کم ترافیک را برای روز اثاث کشی انتخاب کنید.
  • در صورتی که فرزند خردسالی دارید در طول اثاث کشی او را به یکی از نزدیکان بسپارید تا از او مراقبت کنند و خودتان بتوانید به کارهای اثاث کشی برسید .
  • علاوه بر تمیز کردن منزل جدید، سعی کنید منزل سابق را مرتب و تمیز تحویل دهید.
  • می توانید در فرآیند اثاث کشی از تعداد محدودی از اطرافیان و آشنایان کمک بخواهید و از تجربیات آنها نیز استفاده کنید. دقت کنید تعداد افراد زیاد نشود که در کار اثاث کشی اخلال ایجاد نشود.

 

بهتر است اثاث کشی را در چه زمانی از سال انجام دهیم ؟

 

اگر فرزندی نداشته باشید ، یا فرزندتان مدرسه و دانشگاه نرود ، سخت گیری در این مورد لزومی ندارد. اما اگر فرزند کوچک و یا محصل دارید، بهترین زمان اثاث کشی ، تابستان است .

انتخاب زمستان برای اثاث کشی می تواند بدترین زمان باشد . زمستان و سردی هوایش پروسه اثاث کشی را برایتان دشوار خواهد کرد

باید این نکته را هم در نظر گرفت که بهترین و بدترین زمان برای اثاث کشی به عوامل زیادی از جمله محل کار و تحصیل اعضای خانواده، مکان منزل جدید و … بستگی دارد و برای هر خانواده نسبت به خانواده دیگر ممکن است  متفاوت باشد.

 

ما با ارائه خدمات مطمئن  و تخصصی در زمینه اتوبار ، اسباب کشی و وانت بار اثاث کشی به شما کمک خواهیم کرد.

شماره تماس

 

 


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما