خانه / خدمات کارواش / کارواش نانو سیار

کارواش نانو سیار

ارائه تمامی خدمات کارواش در تهران ، شیراز

 


کارواش نانو چه تفاوتی با کارواش‌های سنتی دارد؟

 

کارواش نانو از جدیدترین شیوه‌های شست‌وشو است که به دلیل تقاضای بسیار مشتریان برای کارواش نانو در محل یا کارواش نانو سیار این خدمت به مجموعه خدمات ما اضافه شد.

تلاش ما ارائه خدمات کارواش نانو باکیفیت بالا با قیمت کارواش نانو مناسب است که در جهت این هدف از نیروهای آموزش دیده ، اسپری کارواش نانو مرغوب و دستگاه کارواش نانو مدرن بهره گرفته‌ایم.

 

کارواش نانو

 

سوالات متداول مشتریان در خصوص کارواش نانو

✔️ چگونه می‌توانیم سفارش کارواش نانو دهیم؟

✔️ آیا قیمت کارواش نانو از کارواش‌های سنتی بهتر است؟

✔️ کارواش نانو چه مزایایی دارد؟

✔️ در کارواش نانو سیار “کاراباما” چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

✔️ کلام آخر در رابطه با کارواش نانو

 

امروز با پیشرف تکنولوژی نانو موارد استفاده آن به زندگی روزمره ما وارد شده و تاثیر قابل توجهی بر زندگی مردم گذاشته است.

کارواش نانو سیار و کارواش نانو بخار یکی از خدماتی است که در سر تا سر دنیا رشد چشم گیری داشته و در کشور های توسعه یافته استقبال خوبی از آن شده است.تیم کاراباما به دلیل استقبال بی نظیر شما از کارواش سیار غرب تهران ، کارواش سیار شرق تهران ، کارواش سیار شمال تهران تصمیم گرفت یک خدمت نوین از کارواش سیار را ارائه کند ، کارواش نانو سیار و کارواش نانو بخار را برای ها فراهم کردیم تا تیم کاراباما بتواند خدمات بیشتری را جهت رضایت شما عزیزان ارئه دهد.ازین پس شما میتوانید بهترین و با کیفیت ترین خدمات کارواش نانو سیار و کارواش نانو بخار تهران را برای شستشوی ماشینتان را از تیم کاراباما بخواهید تا تیم ما شما را شگفت زده کند. زمانی که پیشرفت تکنولوژی باعث سریع شدن کارها شده چرا شما از آن بی بهره باشید.ازین پس اتومبیل خودتان را با به روز ترین تکنولوژی های دنیا در هر زمان و مکانی که خواستید تمیز کنید.

 

با همکاران ما در تیم کاراباما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ، بهترین متخصصان شستشوی خودرو با مواد نانو و کارواش نانو بخار را در هر مکان و محلی که خواستید ارسال کنند.

 

 

کارواش نانو سیار

 

ویژگی‌های کارواش نانو سیار :

 

☑ مصرف آب در آن بسیار پایین و ناچیز است.

☑ با استفاده از کارواش نانو رنگ و بدنه ماشین شما حالت آب گریزی پیدا میکند هم دیر تر کثیف میشود و هم راحت پاک میشود.

☑برخی مواد که پاک شدنشان بسیار دشوار هست به راحتی می‌توان با استفاده از مواد نانو آنها را پاک کرد تا دیگر اثری از انها باقی نماند.

☑ ویژگی دیگر مواد نانو این است که از رنگ ماشین در مقابل عواملی همچون خط و خش ، رطوبت هوا ، باران های اسیدی ، مات شدن رنگ در مقابل نور خورشید و … جلوگیری میکند.

☑ هیچ اثری از شستشو بر محیط به جای نمیگذارد.

☑ براقیت رنگ خودرو را بیشتر می‌کند.

اگر به فکر رنگ و افزایش چشم گیر زیبایی خودروتان هستید میتوانید از خدمات کارواش نانو سیار کاراباما بهر مند شوید تا در هر مکان و سریع ترین زمان ما ماشین شمارا تمیز کنیم.

شما با استفاده از خدمات کارواش در محل با مواد نانو میتوانید زمان خود را بسیار عالی مدیریت کنید و دیگر در ترافیک خیابان و صف های کارواش های سنتی نمانید.با خدمات بی نظیر ما زندگی راحت تر و آسوده تر را تجربه کنید. تیم کاراباما خدمت رساندن با بهترین کیفیت را وظیفه خود می‌داند.

 

شستشوی اتومبیل با به روز ترین تکنولوژی دنیا فقط با یک تماس

 

در ابتدای بحث به کارواش نانو سیار پرداختیم و در ادامه قصد داریم شما را با یکی دیگر از خدمات کارواش آنلاین کاراباما آشنا کنیم کارواش نانو بخار.

کارواش نانو بخار همانطور که از اسمش پیداست به کمک بخار با دمای کنترل شده و فشرده شده کار می‌کند که در ادامه توضیح بیشتری در رابطه با این روش شستشوی ماشین می‌دهیم که شما بیشتر با کارواش نانو بخار آشنا شوید.

 

کارواش نانو بخار در تهران

 

ویژگی‌های کارواش نانو بخار :

 

 شستن بدنه ماشین با کمترین آب (3 لیتر برای هر ماشین)

☑ نداشتن پس آب وکثیفی بعد از شستشوی اتومبیل. پس نگران استفاده از کارواش نانو بخار در پارکینگ نباشید.

☑ شستشوی بی نظیر خودرو با بخار + ویژگی های شستشوی نانو.

☑ به رنگ ماشین هیچ آسیبی نمی‌زند زیرا رطوبت بخار خروجی کنترل می‌شود.

☑ بهترین روش شستشوی موتور ماشین است.موتور ماشین که دارای قطعات حساس به آب هست و در صورت خیس شدن می توانند مشکل درست کنند با شستشوی بخار این مشکل حل می‌شود.برای شستشوی موتور می‌توان دستگاه را روی حالت بخار خشک قرار داد تا هیچ رطوبتی نداشته باشد.

☑ خشک شویی و توشویی داخل ماشین و صندلی ها.از دیگر مزیت های بسیار خوب کارواش نانو بخار می‌توان به توانایی شستشو روکش صندلی ها و تمامی نقاط داخل ماشین اشاره کرد حتی نقاطی که دسترسی غیر ممکن است چون بخار می‌تواند به آن قسمت ها برود و کاملا ماشین را تمیز کند.

☑ از بین بردن ویروس ها و باکتری های داخل ماشین به دلیل وجود بخار و مواد نانو.با استفاده از کارواش نانو بخار تمامی قسمت های خودرو شما از باکتری و ویروس پاک می‌شوند و بسیار تاثیر در تمیزی داخل دارد.بعد از شستشوی داخل ماشین با مواد نانو و بخار رنگ قسمت های مختلف ماشین مانند روز اول میشود حتی تمیز تر!!!

همه ما به دنبال راهی راحت‌تر تا از اتومبیل خود و تمیزی آن بیشترین لذت را ببریم که پیشرفت تکنولوژی چه خدماتی را برای ما به ارمغان آورده است.

شما با خدمات کارواش نانو سیار و کارواش نانو بخار کاراباما بهترین و با کیفیت ترین خدمات را توسط افرادی که در کار خود کاملا متخصص هستند را دریافت می‌کنید.شما فقط یک تماس تا تمیزی بی نظیر ماشین خود در هر مکان و هر زمانی فاصله دارید.با کاراباما راحت تر زندگی کنید.

 

شماره تماس

 

کارواش نانو بخار

 

تا اینجا توضیحاتی در مورد ویژگی های کارواش نانو سیار و کارواش نانو بخار ارائه کردیم که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد تا دفعه بعد که خواستید ماشین خودرا به کارواش ببرید و به این فکر کنید چه زمانی فرصت این کار را دارید یا شمارا به یک قرار کاری یا مهمانی دعوت کرده اند وشما به دلیل ترافیک و وقت کشی‌های الکی نمی‌توانید به کارواش سنتی بروید دیگر استرس کثیفی ماشین خود را نداشته باشید چون می‌توانید از کارواش های مدرن و به روز مانند کارواش نانو سیار استفاده نمایید.

 

ویژگی های کارواش سیار :

 

☑ کم شدن مصرف چشمگیر آب در مقایسه با کارواش سنتی مخصوصا در این شرایط که کشورمان دارای بحران آب است و همه باید برای بهبود این وضعیت اقدام کنیم.

☑ از بین رفتن دغدغه شما برای پیدا کردن کارواش حرفه ایی و کارواشی که ماشین شما را خوب بشورد و به کارش متعهد باشد  علاوه بر آن قیمت مناسب بگیرد و تقاضای پول بیشتر و انعام نکند.

☑ می‌توانید در هر مکانی ماشین خود را تمیز تحویل بگیرید.زمانی که شما با ماشین به محل کارتان رفته اید یا اتومبیل در پارکینگ خانه است با کاراباما تماس بگیرید تا کار ورزان ما به هر مکان که شما بخواهید بیایند و ماشین شمارا به بهترین نحو شسته و در پایان کار اگر اثری از آلودگی و کثیفی در محیط به دلیل تمیز کردن ماشینتان بود آن را پاک می‌کنند.

اگر مایل باشید می‌توانید از خدمات دیگر ما مانند پولیش در محل ، کارواش سیار تهران و … هم استفاده نمایید.برای اطلاع از قیمت کارواش در محل ، قیمت کارواش نانو سیار و قیمت کارواش نانو بخار با ما تماس بگیرید.

 

کارواش نانو بخار

کارواش نانو سیار و نانو بخار کاراباما


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما