خانه / خدمات کارواش / کارواش جردن

کارواش جردن

ارائه تمامی خدمات کارواش در محل شما در تهران ، شیراز

کارواش جردن

 

کارواش جردن یا کارواش سیار جردن یا کارواش در محل جردن شعبه ای جدید از جمله شعب شرکت خدماتی کاراباما می باشد که سعی دارد بهترین و با کیفیت ترین خدمات در حوزه کارواش سیار را به شما عزیزان ساکن محدوده جردن ارائه نماید . با کارواش در محدوده ی جردن دیر نگران کارواش ماشین خود در مواقع نیاز  نباشید . کارای کارواش ماشین خودتونو به کاراباما بسپارید و از کیفیت کارواش و قیمت کارواش مناسب اون اطمینان داشته باشید . خدمات کارواش جردن شامل کارواش نانو سیار جردن ، کارواش نان بخار جردن ، کارواش سیار جردن ، کارواش در محل جردن و پولیش خودرو در محل جردن و می باشد . با ما همراه باشید تا با خدمات کارواش جردن و مزایای آن بیشتر آشنا شوید .

 

 

خدمات کارواش در محل کاراباما در : 

 

کارواش سیار در تهران ، کارواش میرداماد ، کارواش منطقه 3 ، کارواش شریعتی،  ، کارواش ظفر ، کارواش قلهک و …

 

برای اطلاع دقیق از قیمت کارواش جردن با کاراباما تماس بگیرید

 

کارواش جردن

 

خدمات کارواش جردن کاراباما :

 

 کارواش نانو سیار جردن

☑ کارواش نانو بخار جردن

☑ کارواش سیار در محل جردن

☑ پولیش خودرو در محل جردن

 

 

کارواش نانو سیار جردن :

 

مواد نانو با پیشرفت تکنولوژی به موادی با کارآیی بالا ، هزینه مناسب و دسترسی بالا تبدیل شده است . کارواش جردن با استفاده از مواد نانو یکی از شیوه های پر طرفدار شستشو در خدمات کارواش جردن است. در ادامه به مزایایی که مواد نانو مورد استفاده در کارواش جردن برای ما دارند می پردازیم تا شما را بیشتر با مزایای کارواش نانو سیار آشنا کنیم.

 

 در کارواش جردن با مواد نانو تمامی خش ها و خطوط موجود روی بدنه و سطح اتومبیل شما از بین خواهد رفت و این ویژگی سبب درخشش و زیباتر شدن رنگ خودرو ی شما می‌شود.

 

☑ مواد نانو قسمت هایی که نور آفتاب و اشعه های مضر خورشید رنگ اتومبیل را کدر و خراب کرده ، دوباره روشن و براق می کند.

( در صورتیکه میزان رنگ پریدگی و خط و خش های روی بدنه اتومبیل عمیق باشند ، ممکن است با مواد نانو و سایر انواع کارواش جردن کاملا از بین نرود . در اینصورت شما می‌توانید از خدمات پولیش اتومبیل جردن استفاده کنید )

 

 خاصیت آب گریزی و صیقلی بودن مواد نانو به کار رفته در کارواش جردن سبب شده که پس از کارواش نانو سیار جردن ، آب یا گرد و خاک روی بدنه اتومبیل کمتر بماند همچنین بعد از کارواش نانو لکه های روی بدنه اتومبیل آسان تر تمیز می‌شود . علاوه بر این از دیگر مزایای مواد نانو این است مانع تاثیر رطوبت هوا بر روی رنگ اتومبیل شما می‌شود و از خودرو ی شما در برابر عوامل بیرونی مثل آب و هوا ، اشعه های مضر آفتاب و خط و خش حاصل از برخورد اجسام و تصادفات و … محافظت می نماید.

 

 لکه های قدیمی و رسوبات و جرم هایی که پاک کردن آنها از روی بدن خودرو مشکل است را با کارواش جردن با مواد نانو یا کارواش نانو سیار جردن می‌توان به راحتی در کمترین زمان پاک کرد.

 

☑ میزان مصرف آب در کارواش جردن با مواد نانو خیلی کم و تقریبا نزدیک به صفر است . در نتیج میتوان گفت صرفه جویی در مصرف آب یکی از مزایای طلایی کارواش جردن می باشد .

 

☑ کارواش جردن با مواد نانو برای شستشوی موتور اتومبیل بسیار مناسب است چون تمامی چربی ها و جرم های بدنه موتور به خوبی تمیز می‌کند بدون آنکه آسیبی به قسمت های مختلف وارد شود.

 

☑ مواد نانو موجود در کارواش جردن جهت شستشوی داخل اتومبیل گزینه مناسبی است زیرا با قدرت فوق العاده ای که در تمیزی دارد ، تمامی آلودگی ها و کثیفی ها را از بین می‌برد.

 

در صورت تمایل می‌توانید از دیگر خدمات کارواش جردن مانند : پولیش بدنه خودرو جردن ، واکس لاستیک در کارواش جردن، پولیش داخل خودرو و  استفاده نمایید .

 

جهت سفارش خدمات کارواش جردن با ما تماس بگیرید

 

کارواش سیار جردن

 

ویژگی‌های کارواش نانو بخار  جردن :

 

 شستن بدنه اتومبیل با کمترین میزان مصرف آب (3 لیتر برای هر ماشین) در کارواش جردن

☑ نداشتن پس آب و کثیفی بعد از شستشوی خودرو در کارواش جردن

☑ شستشوی بی نظیر و بسیار خوب اتومبیل با بخار در کارواش جردن

☑ در کارواش جردن چون رطوبت بخار خروجی تحت کنترل است به رنگ اتومبیل هیچ آسیبی نمی‌زند

 

 از آنجایی که قطعات موتور ماشین نسبت به رطوبت حساس است و ممکن است آسیب ببیند ، بنابراین در کارواش جردن برای شستشوی موتور دستگاه را روی حالت بخار خشک قرار می‎‌دهند تا هیچ گونه رطوبتی نداشته باشد و مانع از آسیب به قطعات موتور گردد .

 

☑ خشک شویی و توشویی داخل خودرو و صندلی ها و کابین از دیگر مزایای منحصربفرد کارواش نانو بخار جردن در کارواش جردن است که کارواش روکش صندلی ها و تمامی نقاط داخل اتومبیل به بهترین نحو انجام می‌شود . حتی نقاطی که دسترسی به آن سخت یا غیر ممکن است هم در کارواش جردن با بخار آب قابل کارواش می باشد . چون بخار آب می‌تواند به آن قسمت ها برود و تمام قسمت ها و اجزای اتومبیل را کاملا تمیز کند.

 

☑ در کارواش جردن با بخار آب از آنجایی که شستشو با بخار انجام می‌شود  همه میکروب ها ، ویروس ها و باکتری های داخل اتومبیل از بین می‌رود و ماشین کاملا ضدعفونی می شود . با استفاده از  کارواش نانو بخار جردن تمامی قسمت های خودرو شما از میکروب ها و ویروس ها تمیز شده و تاثیر بسیار زیادی در تمیزی داخل خودرو دارد.پس از شستشوی داخل اتومبیل با استفاده از مواد نانو و بخار آب با فشار بالا ، رنگ قسمت های مختلف ماشین نه تنها مانند روز اول می ماند و یا حتی تمیز تر هم خواهد شد!!!

 

 

کارواش سیار جردن :

 

کارواش سیار جردن یا کارواش در محل جردن از خدمات ویژه از مجموعه خدمات کارواش در محل تهران کاراباما و به قول معروف از خدمات بدردبخور کارواش جردن کاراباما است که به دلایلی مثل مزیت های بسیاری که کارواش جردن نسبت به کارواش اتوماتیک و کارواش سنتی دارد ، با استقبال بسیار خوبی از سمت ساکنین محدوده ی جردن روبرو شده است . زنگی در عصر ماشینی در دنیای شلوغ امروز ، استفاده افراد از خودرو های شخصی ، آلودگی هوا و ترافیک و شلوغی کلان شهرهایی مثل تهران را بسیار افزایش داده است . برای کمک به محیط زیست و کمک به مشکل کم آبی ، کارواش در محدوده ی جردن بهترین و علاقانه ترین انتخاب شما ساکنین محدوده ی جردن می باشد . با استفاده از کارواش جردن در وقت خود نیز صرفه جویی می کنید . شرکت خدماتی کاراباما بهترین خدمات کارواش سیار را در کارواش جردن به شما عزیزان ارائه می دهد.

 

 

پولیش خودور در محل جردن :

پولیش خودور در محل جردن خدمتی مفید برای کسانی است که به ظاهر خودروی خود اهمیت بسیاری می دهند و همواره میخواهند که ماشینی نو و درخشان داشته باشند . روش کار در پولیش خودور در محل جردن به این صورت است که ابتدا لایه ای نازک از رنگ بدنه ی خودرو را برداشته و سپس با دستگاه پولیش لایه ای از رنگ جدید را روی بدنه کار میکنند .سپس بعد از گذشت چند دقیقه تمام سطح خودور را تمیز کرده و کار واکس بدنه را آغاز می کنند . در پایان کار تمام سطح ماشین با دستمال های نرم و تمیز کاملا پاکسازی می شود تا واکس های اضافی برداشته شوند و تمام سطح خودور تمیز و براق شود . اما در نظر داشته باشید که به دلیل جلوگیری از فرسودگی و نازک شدن بدنه ی خودرو نباید بیشتر از یکبار در سال پولیش خودور را انجام دهید . برای دریافت خدمات ویژه و حرفه ای پولیش خودرو در محل جردن با کاراباما تماس بگیرید .

بهترین پولیش خودرو در محل جردن را از کاراباما بخواهید

 

 

کارواش نیاوران

کارواش جردن کاراباما

jordan-car-wash


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما