ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

خانه / نظافت / نظافت منزل شمال تهران

نظافت منزل شمال تهران

ارائه بهترین خدمات نظافت منزل شمال تهران

نظافت منزل غرب تهران

ارسال بهترین نیروی نظافت منزل شمال تهران

اگر به هر دلیلی نمی توانید کار نظافت منزل را به تنهایی انجام دهید و قصد دارید از یک نظافتچی خانم یا آقا کمک بگیرید. اگر به دنبال نیروی خدماتی برای نظافت منزل شمال تهران هستید، نزدیک ترین شرکت خدمات نظافت شمال تهران ، شرکت ” کاراباما ” همراه شماست تا لذت داشتن خانه ای تمیز را تجربه کنید.

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد نظافت منزل شمال تهران در فضای وب دنبال می شود بیشتر در مورد:

 • خدمات نظافت منزل شمال شرق تهران
 • خدمات نظافت منزل تهران
 • شركت نظافت در شمال تهران
 • نظافت منزل اقدسيه
 • نظافت منزل شرق تهران
 • نظافت منزل جنوب تهران
 • نظافت راه پله و پارکینگ
 • نظافت منازل در تهران

 

راهنمای انتخاب شرکت خدمات نظافت منزل شمال تهران

نظافت منزل در شمال تهران با کاراباما

به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم و وقت خانه تکانی است پس چه بهتر که از سرویس شرکت های خدماتی نظافتی معتبر استفاده کنید. همانطور که می دانید نظافتچی های موردی ممکن است مشکلاتی برای شما بوجود آورند. شرکتهای خدماتی نظافتی ، سوابق کاری و اخلاقی نیروی نظافتی را بررسی کرده و افراد تضمین شده ای برای خدمات منزل ، به محل اعزام می کند. همچنین شرکتی انتخاب کنید که همیشه پاسخگو بوده و راههای برقراری تماس با خود را به خوبی اطلاع رسانی کرده باشد.

 

بهترین راه درخواست خدمات نظافت منزل تهران

شرکتهای خدماتی نظافت منزل با دریافت هزینه ، خدمات مناسب تری ارائه می دهند و در صورت بروز مشکلات پیش بینی نشده، پشتیبان شما هستند. بهترین راه برای یافتن یک سرویس خدمات نظافت منزل تهران جستجوی اینترنتی است. زیرا اطلاعات کاملی کسب می کنید و به تمام سوالاتی که ممکن است در ذهنتان باشد، پاسخ خواهند داد.

 

راه های ثبت سفارش نیروی نظافت منزل شمال تهران

جهت ثبت درخواست خدمات نظافت منزل شمال تهران در شرکت خدمات نظافت منزل ” کاراباما ” به 2 روش زیر می توانید اقدام کنید:

1- از طریق برقراری تماس با شماره ☎️ ☎️

2- تکمیل فرم درخواست اینترنتی، اینجا کلیک کنید.

 

لیست سوالاتی که درباره خدمات نظافت منزل شمال تهران وجود دارد و شرکت خدماتی نظافت منزل ” کاراباما ” به آن پاسخ خواهد داد عبارتند از:

 

سرویس نظافت منزل شمال تهران شامل چه خدماتی می شود؟

خدمات نظافت منزل شمال تهران

?نظافت آشپزخانه

آشپزخانه یکی از بخشهای مهم منزل است که بدلیل وجود وسایل زیاد، تمیز کردن آن بسیار زمانگیر بوده و دغدغه اصلی خانم ها برای نظافت منزل بحساب می آید. بعد از هر بار آشپزی آشپزخانه کثیف شده و باید هر روز تمیز شود. در زمان آشپزی و استفاده از روغن و مواد چرب کابینت ها خیلی زود چرب می‌شوند. اگر آشپزخانه بصورت منظم و با دقت شسته شود در هر بار شستشو نیاز به استفاده از مواد شوینده مضر نیست و کار نظافت زودتر تمام میشود.

نظافت گاز، تمیز کردن داخل یخچال ، درون و بیرون کابینت ها ، هود و سینک ظرفشویی، شستن ظروف ، از بین بردن لکه ها و چربیها ، استفاده از مواد شوینده مناسب و ضد حساسیت برای محافظت وسایل آشپزخانه، خدمات قابل ارائه در شرکت خدمات نظافت منزل شمال تهران است.

?نظافت اتاق خواب ها و پذیرایی

 متخصصین کاراباما در نظافت منزل شمال تهران ، اتاق خواب ها و اتاق نشیمن و جزئیات موجود در آنها را تمیز میکنند که شامل شستشوی کف و دیوار ، گردگیری مبلمان، بوفه، تلویزیون، لوستر ، کشیدن جاروبرقی ، تمیز کردن پنجره های داخلی و شیشه ها می باشد.

?نظافت سرویس بهداشتی و حمام

حفظ سلامت خانواده در گرو تمیز بودن حمام و دستشویی است. چنانچه نظافت سرویس بهداشتی به درستی صورت نگیرد خطر ابتلا به بیماریهای عفونی افزایش می باید. نیروهای نظافت منزل شمال تهران ، تمام نقاط حمام ، سرویس بهداشتی و شستن لباسها را حساسیت تمام انجام میدهند.

 

آیا نیروهای خدماتی نظافت منزل شمال تهران تایید صلاحیت می شوند؟

شرکت خدمات نظافت منزل “کاراباما” هنگام انتخاب نظافتچی ها برای نظافت منزل شمال تهران تمام جوانب را در نظر می گیرند از جمله استعلام سابقه و سو پیشینه آنها از پلیس ناجا، احراز محل سکونت و میزان تحصیلات. برای این افراد دوره آموزشی ترتیب داده شده که در آن اشنایی با حساسیت شوینده ها، نحوه رفتار با مشتری، سر وقت حاضر شدن، آراستگی ظاهری و سایر موارد آموزش داده میشود.

اکیدا توصیه می شود جهت جلوگیری از هرگونه سوء تفاهم، نیروی خدماتی را در منزل تنها نگذارید و مراقب اشیا قیمتی خود باشید.

 

آیا نیروهای متخصص نظافت منزل ” کاراباما”، متعهد و مسئولیت پذیر هستند؟

هنگام  ثبت نام نیروهای نظافتی در ” کاراباما “، تمام موارد مربوط به حضور به موقع و منظم، کیفیت کار نظافت، عدم کوتاهی در انجام کار، عدم اتلاف وقت و بالا بردن سرعت انجام کار، صحبت نکردن با تلفن همراه، برخورد مناسب با کارفرما، امانتداری و آسیب نرساندن به اشیای موجود در منزل، رعایت انصاف و مراعات نکات بهداشتی در نظافت منزل به آنها آموزش داده می‌شود.

 

قبل از سفارش نظافت منزل شمال تهران لازم است چه مواردی را با ما در میان بگذارید؟

✔️چنانچه حیوان خانگی دارید، به کارشناسان ما اعلام نمایید تا بتوانند نیروی نظافتچی مناسبی برای شما ارسال کنند.

✔️درخواست نظافتچی خانم دارید یا آقا، از آنجا که نیروی خدماتی خانم توانایی انجام کارهای ظریفتر و آقایان کارهای سنگین تر را می توانند انجام دهند هنگام درخواست سفارش تاکید کنید چه نیرویی لازم دارید. اگر نظافتچی خانم درخواست دادید سعی کنید که یک خانم در منزل باشد.

✔️زمان حضور نظافتچی ، مکان آن و میزان ساعت مورد نیاز برای نظافت را اعلام نمایید.

✔️چه تعداد نیروی نظافتچی لازم دارید و برای چه منظوری می خواهید.

 

ضوابط محاسبه هزینه نظافت منزل شمال تهران چیست؟

تعرفه خدمات نظافت منزل شمال تهران در “کاراباما” طبق نرخ اتحادیه تعیین شده است. قیمت نظافت منزل برای مشتریان از قبل مشخص و بسیار شفاف است. 

اغلب، تعرفه خدمات نظافت منزل بصورت ساعتی محاسبه می شود و آیتم هایی که در محاسبه نظافت منزل لحاظ میشوند میزان ساعت کار نیرو، تعداد نیروی کار درخواستی ، نوع نیروی کار ، متراژ کل محل و نوع خدمات است.

در شرکت خدمات نظافت منزل ” کاراباما ” هزینه ایاب و ذهاب به عهده نیروی خدماتی خواهد بود و پرداخت انعام به آنها لازم نیست. اما طبق قوانین شرکت چنانچه ساعت اتمام کار نیروی خدماتی پس از 8 شب باشد هزینه برگشت متخصص نظافتچی به عهده مشتری خواهد بود.

?چنانچه مایلید از “کاراباما” کد تخفیف خدمات نظافت منزل دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید. ?

 

چنانچه از کیفیت سرویس نظافت راضی نبودم راهکار ” کاراباما ” چیست؟

چنان چه از انجام کار راضی نیستید تا 1 ساعت بعد با پشتیبانی ” کاراباما ” تماس بگیرید و درخواست/شکایت خود را عنوان کنید. تیم پشتیبانی ” کاراباما ” از ساعت 6 الی 24 در خدمت شما هستند تا به سوالات تان پاسخ دهند و شکایات شما را پیگیری نمایند.

 

آیا نیروی متخصص نظافت منزل شمال تهران باید وسایل نظافتی همراه داشته باشد؟

با توجه به حجم و وزن بالای وسایل مورد نیاز، همراه داشتن وسایلی همچون تی، جاروبرقی، انواع شوینده ها و دستمال برای نیروی متخصص نظافت دشوار است. بنابراین جهت اطمینان بیشتر ، قبل از اینکه نیروی نظافت به منزل شما بیاید هماهنگی های لازم را با او انجام دهید و مشخص کنید چه مواردی نیاز دارید.

 

شرکت خدماتی نظافت منزل “کاراباما” در چه شهرهایی خدمات خود را ارائه می کند؟

نظافت منزل ” کاراباما ” به تمام نقاط شهر تهران شامل نظافت منزل غرب تهران ، نظافت منزل شرق تهران ، نظافت منزل شمال تهران ، نظافت جنوب تهران ،  نظافت منزل، محل کار و مشاعات شیراز نظافتچی خانم و آقا اعزام می نماید.

 

سایر خدمات نظافت منزل شمال تهران

در شرکت خدمات منزل ” کاراباما ” خدمات ویژه ای همچون شستن فرش ، شستشوی لمینت ، مبل شویی ، بخارشویی ، نظافت ساختمان اعم از راه پله ها ، پارکینگ ، حیاط ، استخر و سونا نیز ارائه میشود.

 

 “کاراباما” ارائه کننده کلیه خدمات نظافت منزل با مناسب ترین قیمت 

بصورت شبانه روی حتی در تعطیلات آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم
☎️|☎️

کاراباما

نظافت منزل شمال تهران
نظافت منزل شمال تهران
5 امتیاز از 3 رای


2 دیدگاه

 1. با سلام
  بنده برای نظافت منزل تا حالا از نظافتچی شرکت های خدماتی استفاده نکردم ولی چند باری از کمک نظافتچی های معمولی استفاده کردم اما از کارشون راضی نبودم آخه خوب تمیز نمیکنن مثله خودمون دلسوزانه کار نمیکنن.
  آیا شرکت شما تضمین می کنه که کارشون خوبه و تمیز کار میکنن؟

  • مریم میرشکاری

   با سلام و احترام
   کاربر عزیز، شرکت خدماتی کاراباما خود را موظف به کسب رضایت کامل مشتری می داند. بنابراین برای این مشکل هم راه حلی ارائه نموده است. ابتدا به ساکن باید بگویم نیروهای خدماتی ما از فیلتر تایید صلاحیت رد شدند و در انجام امور نظافت منزل کاملا باتجربه و ماهر هستند. اما باز هم چنانچه شما از عملکرد نظافتچی راضی نبودید این امکان وجود دارد که تا 1 ساعت پس از حضور وی، به کارشناسان ما اعلام فرمایید تا نیروی جدیدی برای شما اعزام نمایند.
   تیم پشتیبانی ” کاراباما “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن »» برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.