خانه / ساختمان / شیشه بری

شیشه بری

ارائه بهترین خدمات شیشه بری در تهران، شیراز، کرج و اصفهان

شیشه بری

شیشه بری از دیگر خدمات کاراباما است که به منظور افزایش رفاه شما عزیزان و کمک به سرعت بخشیدن به کارهای شما به صورت شیشه بری سیار ارائه می‌شود. با استفاده از شیشه بری سیار دیگر نیاز نیست در میان انبوه کارهایتان و زمان محدود خود برای انجام شیشه بری و رفتن به دنبال فردی که شغل شیشه بری دارد ، زمان بگذارید بلکه با یک تماس کار شیشه بری شما به بهترین نحو و در سریعترین زمان انجام خواهد شد. از جمله مناطق تحت پوشش و شعب ما در شیشه بری می توان به شیشه بری در غرب تهران ( شیشه بری سیار غرب تهران ) ، شیشه بری در شمال تهران ، شیشه بری شرق تهران ( شیشه بری سیار شرق تهران ) ، شیشه بری شریعتی و … اشاره کرد. قابل ذکر است که قیمت شیشه بری سیار متناسب با خدماتی است که می خواهید سفارش دهید.

 

دیگر مناطق ارائه خدمات شیشه بری سیار :

  • شیشه بری سیار کرج
  • شیشه بری سیار در شیراز
  • شیشه بری سیار مشهد ( به زودی)
  • شیشه بری سیار در اصفهان ( به زودی)

 

خدمات ما در شیشه بری سیار :

  • شیشه بری و نصب شیشه های درب و پنجره
  • شیشه بری و نصب شیشه های دو جداره
  • شیشه بری و نصب شیشه های لمینت 
  • شیشه بری شیشه های رومیزی و کوراتیو
  • تراش کاری و آیینه کاری و…

 

شیشه بری

 

شیشه بری سیار :

امروزه به دلیل مشغله زیاد افراد ، همه به دنبال راهی راحتتر و ساده تر برای انجام کارهای خود هستند که تا جای ممکن در زمان و انرژی خود صرفه جویی کنند به همین منظور خدمات آنلاین و سیار روز به روز در حال افزایش است که شیشه بری سیار یا شیشه بری شبانه روزی هم خدمتی نوین در صنعت شیشه بری است که با استقبال خیلی خوبی روبه رو شده است. با استفاده از این سرویس دیگر نیازی به مراجعه به شیشه بری نیست و فقط با یک تماس شما ، متخصصین شیشه بری کاراباما در سریعترین زمان برای ارائه هرگونه خدمات شیشه بری اعم از نصب و یا تعویض شیشه های سکوریت ،  دو جداره و تک جداره برای درب و پنجره منازل و ساختمان های مسکونی ، اداری و ویترین مغازه ها نزد شما خواهند بود.

 

 بهترین خدمات شیشه بری را با شیشه بری سیار کاراباما تجربه کنید و به جمع مشتریان راضی و وفادار ما بپیوندید

|

 

خدمات شیشه بری سیار کاراباما شامل  :

? نصب شیشه های معمولی و دو جداره درب و پنجره ها در ساختمان مسکونی ، تجاری و اداری

? تعویض شیشه های درب و پنجره ها

? اندازه گیری دقیق و تهیه ی شیشه برای میز نهارخوری ، میز کار ، کتابخانه و سایر میز ها

? نصب شیشه سکوریت در ویترین مغازه ها

? بهترین تراش شیشه به کمک ابزار آلات شیشه بری استاندارد و دستگاه برش شیشه

 

شیشه بری سیار

 

حساسیت شغل شیشه بری :

 

شیشه بر به دلیل داشتن شغل بسیار حساس و ظریفی که دارد باید به همان نسبت بسیار دقیق و آرام باشد زیرا آرامش و دقت حین انجام کار لازم است و در صورت کوچکترین بی دقتی موقع انجام شیشه بری ممکن است علاوه بر شیشه به خودش نیز آسیب برساند بنابراین شیشه بر حرفه ای علاوه بر خصوصیات بالا باید قادر به شناسایی بهترین نوع شیشه در هر مورد و کاربرد صحیح آنها باشد و بتواند در نهایت دقت در کار خود سریع باشد.

 

یک شیشه بر حرفه ای در کار شیشه بری باید :

 

توانایی خواندن نقشه ها را داشته باشد.

برای اندازه گیری در هنگام شیشه بری از ابزار اندازه گیری استفاده نماید.

همه مدل و جنس شیشه اعم از شیشه‌ دو جداره ، شیشه سکوریت، شیشه‌ تزیینی ، شیشه‌ ضدگلوله ، شیشه‌ لمینت و …را به خوبی بشناسد و با بهترین کاربرد آنها آشنا باشد.

با تمام ابزارهای شیشه بری و تجهیزات تعویض شیشه ، نصب شیشه و یا کارگذاری انواع شیشه مانند انواع بست‌ها و … آشنایی داشته باشد.

کلیه دستگاه های برش شیشه ، گردبر شیشه ، انواع الماس شیشه بری ، انواع سنگ لول ، انواع مته و … را بشناسد و نحوه کار با آنها را به خوبی بلد باشد.

آشنایی با اصول کار شیشه بری و نکات فنی و ایمنی که در شیشه بری باید رعایت شود.

توانایی انجام کار شیشه بری در ارتفاع مانند نمای ساختمان و …

 

تجهیزات و ابزار مورد نیاز در شیشه بری :

جعبه ابزار عمومی که شامل انواع  پیچ گوشتی ، چکش ، سیم چین ، کاتر ، انبردست و …

 متر، خط کش چوبی ، الماس شیشه بری ، الماس برش تی (T)

لباس کار و دستکش های مناسب

 

شغل شیشه بری

 

 

با انواع شیشه آشنا شوید :

 

شیشه این ماده‌ی شفاف که نور به راحتی از آن عبور می کند در زندگی ما کاربردهای بسیاری دارد و دارای ویژگی های زیادی است که یکی از آنها می‌توان به قابلیت آن در تولید مدل های مختلف و سایزهای متفاوت در صنعت شیشه بری اشاره کرد.

 

شیشه معمولی همان شیشه جام می‌باشد که ابتدایی ترین حالت شیشه است. شیشه جام یا تک جداره دارای مدل های ساده ، مشبک ، مشجر، رنگی، برنزی ، رفلکس ، دودی ، آینه و… می‌باشد که برای تبدیل به سایر شیشه ها مانند سکوریت ، شیشه دوجداره ، لمینت و … باید عملیات متفاوتی روی آن انجام شود.

 

کاربرد شیشه معمولی  :

 

در شیشه بری از شیشه معمولی استفاده های بسیاری می‌شود مانند استفاده در کمد ، میز ، کتابخانه ، قاب عکس ها ، ویترین مغازه ها و … اما توجه کنید که مقاومت این نوع شیشه کم است اما در سایزهای مختلف ، قابلیت برش دارد.

 

آشنایی با شیشه سکوریت  :

 

 شیشه سکوریت نسبت به شیشه معمولی در مقابل ضربه مقاومتی حدود 4 برابر دارد زیرا با فشار و تراکم شیشه معمولی به وجود می‌آید به همین جهت بر خلاف شیشه معمولی که هنگام شکستن به تیکه های بزرگ برنده تبدیل می‌شود، شیشه سکوریت به تکه های بسیار ریز و غیر برنده تبدیل می گردد. اغلب مردم تصور می‌کنند که شیشه سکوریت سنگین تر از شیشه معمولی است اما چنین نیست و هم وزن هستند علاوه بر آن شیشه سکوریت به شفافی و همرنگ شیشه خام است اما توجه کنید در شیشه بری ، شیشه سکوریت قابلیت برش مجدد را ندارد پس هنگام سفارش به شیشه بری سیار اندازه‌ها را دقیق بدهید.

 

شیشه بری در غرب تهران

 

آشنایی با شیشه دوجداره :

 

در شیشه دوجداره بجای یک لایه از دو لایه شیشه استفاده می‌شود و با هوا یا یک گاز خنثی مانند آرگون فضای بین آنها پر می‌شود که این دو لایه شیشه باید از هم جدا باشند و حداکثر فضای بین آنها بیست میلی متر باشد.شیشه های دوجداره در ضخامت های گوناگون بر اساس کاربرد و نوع نیاز مشتری برای پنجره های دوجداره قابل سفارش است.

 

آشنایی با شیشه لمینت :

 

عموماً شیشه لمینت از دو یا چندین لایه شیشه تشکیل می‌گردد که به دلیل چندلایه بودن شیشه های لمینت ، در برابر ضربه های شدید مقاوم بوده و به هیچ وجه نمی ریزند و چسبیده به طلق باقی می مانند.شیشه لمینت به علت مزایای بسیاری که دارد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است که این مزایا شامل ایمنی بالای آن ، جلوگیری از عبور اشعه مضر فرابنفش نور خورشید به داخل ساختمان ، کاهش قابل توجه سر و صدا و علاوه بر آن امکان تولید محصولاتی با رنگ های بسیار متنوع می‌باشد.شیشه اتومبیل متداول ترین نمونه شیشه لمینت می‌باشد.

 

شیشه بری شرق تهران

 

 

آشنایی با شیشه ضد گلوله  :

 

شیشه ضد گلوله در نگاه اول کاملا شبیه به شیشه معمولی می‌باشد اما به دلیل استفاده یک نوع پلاستیک سخت برای لایه سازی در شیشه ضد گلوله ، این شیشه بر خلاف شیشه معمولی در مقابل گلوله کاملا مقاوم است و از شیشه معولی ضخیم تر می‌باشد.

 

هزینه شیشه بری :

چون دامنه ی خدمات در  شیشه بری بسیار گسترده می‌باشد و مواردی بسیاری را از نصب شیشه های تک جداره و دوجداره پنجره گرفته تا شیشه های گوناگونی که در میز و مبل استفاده شده و یا شیشه های سکوریت که در ویترین مغازه ها و دکورها استفاده می گردد را شامل می‌شود قیمت ثابت و مشخصی برای آن نیست و پس از سفارش با توجه به نوع کار هزینه به شما اعلام می‌شود.پس اگر در ساخت یا بازسازی ساختمان احتیاج به قیمت دقیق داشتید با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی شیشه بری تهران

شیشه بری تهران و شیشه بری سیار تهران شامل خدماتی همچون شیشه بری در غرب تهران ، شیشه بری در شمال تهران ، شیشه بری تهرانپارس یا شیشه بری شرق تهران و  می باشد . در شیشه بری سیار تهران دیگر نیازی نیست شما به مغازه شیشه بری رفته و سفارش خود را ثبت کنید . می‌توانید بایک تماس باکاراباما از بهترین شیشه بری تهران در خواست کارکنید .

 

بهترین خدمات شیشه بری سیار را از ما بخواهید

glass-cutting

|


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما