خانه / ساختمان / شیشه بری شریعتی

شیشه بری شریعتی

شما به شیشه بر نیاز دارید؟

شما متخصص شیشه بری هستید؟

مشاوره و همکاری با ما
ارائه بهترین خدمات شیشه بری در تهران

 

شیشه بری شریعتی 

 

شیشه بری شریعتی یا شیشه بری سیار شریعتی از خدمات بسیار خوب و کارآمد مجموعه کاراباما است که به شما در راستای انجام کلیه کارهای مربوط به شیشه بری به صورت شیشه بری سیار و بدون نیاز به مراجعه حضوری کمک می‌کند. شیشه بری سیار در تهران کاراباما پس از اضافه کردن شیشه بری در شمال تهران ، شیشه بری در غرب تهران و شیشه بری شرق تهران به مجموعه خود ، به علت استقبال خوب برای سرعت بخشیدن به کار تصمیم به اضافه کردن در محله‌های تهران مانند شیشه بری شریعتی یا شیشه بری سیار شریعتی نمود.

 

خدمات شیشه بری سیار اضافه شده به مجموعه کاراباما شامل : شیشه بری شریعتی ، شیشه بری میرداماد ، شیشه بری ونک ، شیشه بری خیابان دولت ، شیشه بری گاندی ، شیشه بری جردن ، شیشه بری پاسداران و …

 

شیشه بری شریعتی

 

شیشه بری سیار شریعتی :

 

شیشه از مواد و مصالح قدیمی است که در گذشته شکل ظاهری و کیفیت متفاوتی نسبت به امروز داشته اما از همان سال ها تا به امروز انسان از آن استفاده داشته است اما امروزه از شیشه استفاده های بسیاری می‌شود و صنعت و بازار خاص خود را دارد به همین جهت مجموعه کاراباما در راستای تامین نیاز شما در شیشه بری خدمات خود را به صورت شیشه بری سیار و در تهران شیشه بری سیار تهران ارائه می‌کند که شیشه بری سیار شریعتی یکی از همین خدمات می‌باشد.

 

ارائه بهترین خدمات شیشه بری توسط تیم متخصص شیشه بری سیار شریعتی کاراباما

|

 

شیشه بری سیار شریعتی

 

انواع شیشه در شیشه بری سیار :

 

امروزه ما در انتخاب شیشه گزینه های بسیاری داریم چون با انواع و اقسام شیشه روبه‌رو هستیم زیرا در گذر زمان توجه تولیدکنندگان و مصرف کنندگان شیشه به همه مزایا و معایب شیشه های مختلف بوده است به همین جهت امروزه صنعت شیشه بری پاسخگوی همه نیازهای ما در مدل ها و کیفیت های مختلف شیشه است که ما در این مقاله شیشه بری شریعتی  شما را با پرکاربردترین انواع شیشه در صنعت شیشه بری آشنا میکنیم پس با ما همراه باشید.

 

? شیشه رنگی

شیشه دوجداره

? شیشه پیرکس

? شیشه مسطح

? شیشه لمینت

? شیشه سکوریت

 

شیشه بری سیار

 

کاربرد شیشه رنگی در شیشه بری :

 

شیشه رنگی با تغییرات در مواد اولیه به وجود می‌آید و نسبت به شیشه معمولی نور کمتری از خود عبور می‌دهد که انواع مختلفی دارد و سبب زیبایی محیط می‌شود. در منازل مسکونی کاربرد کمتری دارد مگر با یک طراحی خاص ، بیشتر کاربرد آن در نمایشگاه‌ها ، مغازه‌ها ، آرایشگاه‌ها و … می‌باشد.

 

نحوه کاربرد شیشه دو جداره در شیشه بری شرق تهران :

 

شیشه دوجداره از دو لایه شیشه معمولی که موازی با هم قرار دارند که بین این دو لایه خلا ایجاد کرده و با هوا یا گاز خنثی پر می‌کنند که در برابر سرما ، گرما و سر و صدا عایق خیلی خوبی هستند بنابراین در ساختمان‌های مسکونی ، فرودگاه و بیمارستان پرکاربرد هستند.

شیشه های دو جداره به دلیل کم کردن میزان انتقال سرما و گرما سبب صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند.

 

آشنایی با شیشه پیرکس در شیشه بری سیار در تهران :

 

شیشه پیرکس یا شیشه ضد آتش به دلیل مقاومت بالایی که در برابر حرارت دارد از آن در ظروف آزمایشگاهی ،شیشه جلوی بخاری و  ظروف آشپزخانه استفاده می شود.

 

شیشه بری در شریعتی

 

شیشه مسطح در شیشه بری سیار شریعتی :

 

شیشه های مسطح به دلیل توری که در بین شیشه ها قرار گرفته در برابر ضربه‌های شدید کاملا مقاوم هستند به همین جهت در مکان هایی که به مقاومت بیشتری نیاز است و احتمال فرو ریختن می‌باشد مانند درب‌های ورودی و خروجی ، آسانسورها و … استفاده می‌شود.

 

شیشه نشکن در شیشه بری شمال تهران :

 

شیشه نشکن از چند لایه شیشه که با ورقه‌هایی از نایلون در اثر حرارت به هم چسپیده درست می‌گردد به همین دلیل زمانی که این شیشه ها بکشند فرو نمی‌ریزد و یک حالت کشسانی پیدا می‌کند.از شیشه نشکن بیشتر در مغازه ها و مکان‌هایی که اشیا گران بها دارند مانند جواهرفروشی استفاده می‌شود.

 

شیشه بری سیار در شریعتی

 

شیشه سکوریت در شیشه بری شریعتی :

 

شیشه سکوریت نسبت به شیشه معمولی مقاوتی بیش از 4 برابر را دارد که یکی از پرکاربردترین انواع شیشه مورد استفاده در صنعت شیشه بری ، ساخت یا بازسازی ساختمان می‌باشد که تیم ما در شیشه بری شریعتی آماده ارائه خدمات بهترین خدمات شیشه بری سیار اعم از برش و تعویض برای انواع شیشه ها می‌باشد.

کاربرد شیشه سکوریت معمولا در ویترین فروشگاه ها و پنجره های جانبی خودرو و وسایل نقلیه می‌باشد.

 

شیشه رفلکس در شیشه بری :

 

به این شیشه رفلکس ، شیشه انعکاسی نیز گفته می‌شود که در شیشه رفلکس روی سطح شیشه یک پوشش منعکس کننده نور و گرما قرار می‌گیرد به همین جهت شیشه رفلکس نور خورشید را برگردانده و بسیار در کاهش حرارت مؤثر است. در شیشه رفلکس در روز اگر از بیرون ساختمان به شیشه نگاه شود مثل آینه دیده شده و از داخل کاملا شفاف اما در شب کاملا خلاف روز اتفاق افتاده و از بیرون شفاف و داخل مانند آینه است.

 

شیشه بری شریعتی

 

خدمات شیشه بری شریعتی  :

 

شیشه بری شریعتی یا شیشه بری سیار شریعتی کلیه خدمات شیشه بری سیار در تهران را در محدوده ی شریعتی برای شما عزیزان به بهترین نحو ارائه می‌دهد که این خدمات شامل :

? برش و نصب انواع شیشه اعم از شیشه سکوریت ، شیشه های رنگی ، شیشه لمینت ، شیشه دوجداره و معمولی ، شیشه رفلکس و …برای ساختمان

تعویض هر نوع شیشه مانند شیشه شکسته درب و پنجره‌های ساختمان

? برش و نصب همه مدل شیشه در سایزهای متنوع برای انواع میز مانند میز ناهارخوری میز کار و میز عسلی ، تهیه ی شیشه برای ویترین مغازه ها ، انواع شیشه های دکوراتیو و …

 

شیشه بری شریعتی کاراباما

glass-cutting

|


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما