خانه / ساختمان / شیشه بری شرق تهران

شیشه بری شرق تهران

ارائه بهترین خدمات شیشه بری در تهران

 

شیشه بری شرق تهران

 

شیشه بری شرق تهران یا شیشه بری سیار شرق تهران از مجموعه خدمات شیشه بری کاراباما است که به شما کمک می‌کند بدون صرف انرژی و زمان تنها با یک تماس ، همه کارهای مربوط به شیشه بری خود را به صورت شیشه بری سیار با تیم متخصص شیشه بری شرق تهران کاراباما در کمترین زمان انجام دهید. از دیگر شعب شیشه بری سیار در تهران کاراباما : شیشه بری شریعتی ، شیشه بری تهرانپارس ، شیشه بری در غرب تهران ، شیشه بری در شمال تهران ، شیشه بری پونک و … می‌باشد.

 

شیشه بری شرق تهران

 

شیشه بری سیار شرق تهران :

 

استفاده از خدمات سیار به دلیل راحتی کار ، صرفه جویی در انرژی ، و به دنبال آن افزایش آسایش ، طرفداران بسیاری دارد که شیشه بری سیار شرق تهران نیز یکی از همین خدمات می‌باشد علاوه بر آن دیگر نیازی نیست که در میان کارهایتان و برنامه روزانه خود وقتی برای رفتن به شیشه بری خالی بگذارید بلکه در میان دیگر کارهایتان فقط با یک تماس با شیشه بری شرق تهران کاراباما می‌توانید به کلیه کارهای مربوط به شیشه بری خود را انجام دهید بدون آنکه انرژی هدر دهید یا زمانی برای این کار بگذارید. متخصصان شیشه بری سیار شرق تهران کاراباما بهترین خدمات را با دقت ، ظرافت و سرعت بالا برای شما انجام می‌دهند.

 

تنها با یک بار استفاده از خدمات شیشه بری سیار شرق تهران کاراباما شما نیز از مشتریان راضی و وفادار ما خواهید شد

|

 

خدمات شیشه بری سیار شرق تهران :

 

? در شیشه بری شرق تهران کاراباما نصب شیشه های معمولی ، شیشه های سکوریت ، شیشه های دو جداره درب و پنجره ها برای ساختمان های مسکونی ، اداره‌ها و مراکز تجاری انجام می‌شود.

? تعویض و نصب شیشه های همه مدل درب و پنجره در  شیشه بری شرق تهران

? اندازه گیری دقیق و ظرافت بسیار در تهیه ی شیشه برای انواع میز از جمله میز کار ،  نهارخوری ، کتابخانه و … در شیشه بری شرق تهران کاراباما

? نصب و تعویض حرفه‌ای شیشه سکوریت در ویترین مغازه ها در شیشه بری شرق تهران کاراباما

? بهترین تراش شیشه توسط دستگاه برش شیشه و ابزار آلات استاندارد شیشه بری در شیشه بری شرق سیار تهران

 

شیشه بری سیار شرق تهران

 

خصوصیات شیشه بر مجرب در شیشه بری شرق تهران :

 

? یک شیشه بر کاربلد باید توانایی خواندن نقشه ها را داشته باشد.

? در شیشه بری دقت در اندازه گیری بسیار مهم است. 

? یک شیشه بر کار بلد و حرفه ای همه مدل شیشه را می‌شناسد و قادر است کیفیت های مختلف را از هم تشخیص دهد و برای هر شیشه بهترین کاربردش را پیشنهاد دهد.

کلیه مراحل تعویض ، کارگذاری و نصب انواع شیشه را به راحتی انجام می‌دهد.

? شیشه بر حرفه ای نحوه کار کردن بادستگاه های برش شیشه ، انواع الماس شیشه بری ، انواع گردبر شیشه ، مته ، انواع سنگ لول و … و را به خوبی بلد است.

? یک شیشه بر مجرب کلیه نکات فنی و ایمنی لازم در شیشه بری را به خوبی می‌داند.

یک شیشه بر حرفه ای توانایی انجام کار شیشه بری در ارتفاع را مانند نمای ساختمان و … دارد.

 

ابزار و تجهیزات مورد نیاز در شیشه بری سیار شرق تهران :

 

? در شیشه بری شرق تهران پوشیدن لباس کار و دستکش های مناسب الزامی است.

 در شیشه بری شرق تهران ، متخصصان مجهز به همه وسایل لازم اعم از الماس شیشه بری ، الماس برش تی (T) ، خط کش چوبی ، متر و … می باشند.

? داشتن دیگر وسایل مانند جعبه ابزار عمومی که همه مدل پیچ گوشتی ، انواع سیم چین ، کاتر ، انبردست و … را شامل می‌شود.

 

شیشه بری سیار در تهران

 

آشنایی با شغل شیشه بری :

 

شیشه بر باید بسیار دقیق و آرام باشد چون شغل شیشه بری ظریف و حساس است و مستلزم آرامش و دقت هنگام انجام کار می‌باشد بنابراین بی دقتی هنگام کار ممکن است هم به شیشه و هم به خودش آسیب برساند.

یک شیشه بر با شناخت درست از نور و انتخاب صحیح شیشه مناسب می تواند بر زیبایی محیط ، آرامش ساکنین ، کاهش هزینه های سرمایش و گرمایش محیط تاثیر قابل توجهی بگذارد.

 

شناخت شیشه :

 

شیشه ماده‌ای است که به دلیل شفاف بودن نور به آسانی از آن عبور می‌کند و  ویژگی های منحصر به فرد بسیاری دارد که می‌توان با قابلیت آن در تولید سایزهای مختلف و مدل های بسیار متنوع اشاره کرد و به همین دلیل است که در زندگی ما بسیار پرکاربرد است. شیشه به شکل های متفاوت که شامل : شیشه های شفاف ، شیشه های نیمه شفاف و رنگی ، شیشه های جاذب حرارت ، شیشه های ایمنی، شیشه های دوجداره ، شیشه های سکوریت و … می‌باشد ، وجود دارد که کاربرد های آن بسیار متنوع است مانند استفاده در ساخت وسایل تزیینی مانند قاب ، تابلو ، گل و … ، استفاده در ساخت ظرف‌های آزمایشگاهی  ،  ظروف آشپزخانه یا استفاده در کارهای ساختمانی مانند درب و پنجره 

 

شیشه بری در شرق تهران

 

شیشه معمولی در شیشه بری :

 

شیشه معمولی به دلیل مقاومت کم و قابلیت برش در سایزهای مختلف در شیشه بری زیاد زیاد استفاده می‌شود مانند استفاده در کتابخانه ، انواع ویترین ، کمد ، انواع میز ، قاب عکس ، ویترین و دکور مغازه ها و …

شیشه معمولی یا شیشه جام ابتدایی ترین حالت شیشه است که شیشه تک جداره یا جام شامل مدل های ساده ، دودی ، رنگی ، رفلکس ، مشبک ، مشجر ، برنزی ، آینه و… می‌شود که برای تبدیل به دیگر شیشه ها مثل شیشه دوجداره ، شیشه سکوریت ، شیشه لمینت و … باید بر روی آن عملیات های دیگری انجام شود.

 

کاربرد شیشه سکوریت  :

 

از آنجایی که شیشه سکوریت با فشار و تراکم شیشه معمولی به وجود می‌آید ، نسبت به شیشه معمولی در برابر ضربه حدود 4 برابر مقاوم تر است و اگر بشکند مثل شیشه معمولی به تیکه های بزرگ و برنده تبدیل نمی‌شود بلکه تبدیل به تیکه های ریز و  غیر برنده می‌شود. اکثر مردم بر این باورند که شیشه سکوریت بسیار سنگین تر از شیشه های معمولی است در صورتی که هم وزن هستند اما شیشه سکوریت بر خلاف شیشه معمولی به صورت مجدد نمی توان برش داد پس هنگام اندازه‌گیری باید دقت کرد اما از این بابت خیالتان راحت باشد زیرا متخصصان ما در شیشه بری تهران یا شیشه بری سیار شرق تهران بسیار کاربلد ، دقیق و حرفه‌ای هستند.

شیشه بری سیار

کاربرد شیشه لمینت :

 

شیشه های لمینت از دو یا چند لایه شیشه تشکیل شده به همین جهت در برابر ضربه های شدید هم کاملا مقاوم است و اصلا فرو نمی‌ریزد. یکی از انواع شیشه که بسیار مورد استقبال قرار گرفته ، شیشه لمینت است که به دلیل مزایای زیاد آن می‌باشد که این از این مزایا می‌توان به ایمنی بسیار بالای آن ، کاهش قابل توجه سر و صدا با استفاده از شیشه لمینت ، متنوع بودن شیشه لمینت ، از عبور اشعه مضر فرابنفش نور خورشید به درون ساختمان جلوگیری می‌کند.از معمول ترین نمونه های شیشه لمینت شیشه اتومبیل می‌باشد. هر گونه سفارش خود را به ما در شیشه بری شرق تهران یا شیشه بری سیار شرق تهران بسپارید.

 

کاربرد شیشه دوجداره :

 

شیشه دوجداره همانطور که از اسمش مشخص است از دو لایه شیشه استفاده می‌شود که فضای بین این دولایه باید حدود بیست میلیمتر باشد که با هوا یا یک گاز خنثی مانند آرگون پر می‌گردد و بر اساس درخواست و سفارش مشتری در ضخامت های مختلف قابل دسترسی است. ما در شیشه بری شرق تهران یا شیشه بری سیار شرق تهران آماده ارائه کلیه خدمات شیشه بری به شما هستیم.

 

ارائه بهترین خدمات شیشه بری توسط متخصصان حرفه ای در شیشه بری شرق تهران

glass-cutting

|


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما