خانه / ساختمان / شیشه بری در غرب تهران

شیشه بری در غرب تهران

ارائه بهترین خدمات شیشه بری در غرب تهران

شیشه بری در غرب تهران 

 

شیشه بری در غرب تهران از جمله خدمات شیشه بری سیار کاراباما است که با استفاده از آن دیگر نیاز به مراجعه حضوری برای انجام کار شیشه بری نمی‌باشد. شیشه بری سیار غرب تهران خدمتی کارآمد و بسیار مفید است زیرا با یک تماس شما کلیه خدمات شیشه بری در غرب تهران توسط تیم متخصص ما در سریعترین زمان انجام می‌شود. دیگر شعب ما شامل شیشه بری پونک ، شیشه بری در صادقیه ، شیشه بری سیار در تهران ، شیشه بری در شهرک غرب ، شیشه بری در شمال تهران ، شیشه بری شرق تهران و … می‌باشد.

 

شیشه بری در غرب تهران

 

شیشه بری سیار غرب تهران :

 

امروزه خدمات در محل بسیار مورد استقبال قرار گرفته چرا که مشغله اغلب افراد بسیار زیاد است و در مقابل زمان نیز محدود به همین جهت همه برای صرفه جویی در انرژی و زمان خود به دنبال خدمات راحت تر و آسان تر برای انجام کارهای خود می‌باشند که شیشه بری سیار غرب تهران هم خدمتی نوین در صنعت شیشه بری است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با استفاده از شیشه بری سیار غرب تهران شما به راحتی فقط با یک تماس می‌توانید کارتان را انجام دهید و برای شیشه بری در غرب تهران دیگر نیاز به مراجعه حضوری نیست. متخصصان شیشه بری سیار غرب تهران کاراباما در کمترین زمان نزد شما اعزام می‌شوند و کلیه خدمات شیشه بری را مانند تعویض و نصب شیشه های سکوریت ، شیشه های لمینت ، شیشه های دو جداره و … را برای شما انجام می‌دهند. 

 

شما نیز با استفاده از خدمات شیشه بری سیار غرب تهران کاراباما به جمع مشتریان راضی و وفادار ما خواهید پیوست

|

 

خدمات شیشه بری سیار غرب تهران کاراباما شامل  :

 

? نصب شیشه های معمولی ، سکوریت ، دو جداره درب و پنجره ها در ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری در شیشه بری غرب تهران کاراباما

? تعویض و نصب شیشه های درب و پنجره ها در شیشه بری غرب تهران کاراباما

? اندازه گیری دقیق و تهیه ی شیشه برای میز کار ، میز نهارخوری ، کتابخانه و سایر میز ها در شیشه بری غرب تهران کاراباما

? نصب و تعویض شیشه سکوریت در ویترین مغازه ها در شیشه بری غرب تهران کاراباما

? بهترین تراش شیشه در شیشه بری غرب تهران کاراباما به کمک دستگاه برش شیشه و ابزار آلات شیشه بری استاندارد 

 

شیشه بری سیار غرب تهران

 

تجهیزات و ابزار مورد استفاده در شیشه بری سیار غرب تهران :

 

لباس کار و دستکش های مناسب برای متخصصان شیشه بر

 الماس شیشه بری ، خط کش چوبی ، الماس برش تی (T) ، متر 

جعبه ابزار عمومی که شامل همه مدل  پیچ گوشتی ، کاتر ، چکش ، انبردست ، سیم چین و …

 

شیشه چیست ؟

 

شیشه ماده‌ی شفافی که نور به راحتی می‌تواند از آن عبور کند و به دلیل ویژگی های بسیاری که دارد مانند قابلیت تولید آن در سایزها و مدل‌های متنوع در زندگی ما کاربردهای زیادی دارد و زیاد استفاده می‌شود.

 

ابتدایی ترین حالت شیشه شیشه معمولی یا همان شیشه جام است. شیشه تک جداره یا شیشه جام دارای مدل های ساده ، رنگی ، مشبک ، برنزی ، مشجر ، دودی ، رفلکس ، آینه و… است که باید عملیات متفاوتی بر روی آن انجام شود تا به سایر شیشه ها مانند شیشه سکوریت ، دوجداره ، شیشه لمینت و … تبدیل گردد.

 

شیشه بری سیار در تهران

استفاده از شیشه معمولی  :

 

شیشه معمولی مقاومت کمی دارد اما قابلیت برش در سایزهای متنوع را دارد به همین دلیل در شیشه بری زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد مانند استفاده در کتابخانه ، ویترین ، کمد ، میز ، قاب عکس ، ویترین مغازه ها و

 

استفاده از شیشه دوجداره :

 

در شیشه دوجداره از دو لایه شیشه به جای یک لایه استفاده می‌گردد که فضای بین آنها با یک گاز خنثی مثل آرگون یا هوا پر می‌شود که باید این دو لایه شیشه از هم جدا باشند و بیست میلی متر حداکثر فضای بین آنها باشد که بر اساس نوع نیاز و درخواست مشتری شیشه های دوجداره در ضخامت های متنوع قابل سفارش می‌باشد.

 

شستشو و مراقبت از شیشه های دوجداره :

 

نگهداری از شیشه های دوجداره آسان و راحت است چون مانند پنجره های چوبی به مراقبت خاصی نیاز ندارد همچنین به مواردی مانند ضد زنگ احتیاج ندارد.

 

پس از نصب شیشه های دوجداره ، کافی است چسب های پروفیل را جدا کرده و با یک دستمال مرطوب آن را تمیز کنید.

برای اینکه یراق آلات روان عمل کنند باید به صورت دوره ای روغن کاری شوند.

به صورت دوره ای سرویس پنجره های دوجداره خود را فراموش نکنید.

 

شیشه بری در شهرک غرب

 

استفاده از شیشه لمینت :

 

شیشه های لمینت در مقابل ضربه های شدید کاملا مقاوم هستند و اصلا نمی‌ریزند که علت آن این است که شیشه لمینت از دو یا چند لایه شیشه تشکیل می‌شود. شیشه لمینت بسیار مورد استقبال قرار گرفته که به علت مزایای بسیار آن می‌باشد که این مزایا شامل ایمنی بسیار بالای شیشه لمینت  ، کاهش قابل توجه سر و صدا ، جلوگیری از عبور اشعه مضر فرابنفش نور خورشید به داخل ساختمان شما و علاوه بر آن امکان تولید محصولاتی با رنگ های بسیار متنوع می‌باشد. یکی از رایج ترین نمونه های شیشه لمینت شیشه اتومبیل است.

 

استفاده از شیشه سکوریت  :

 

شیشه سکوریت در برابر ضربه نسبت به شیشه معمولی مقاومتی حدود 4 برابر دارد چون با فشار و تراکم شیشه معمولی به وجود آمده  به همین دلیل هنگام شکستن به تکه های غیر برنده و بسیار ریز تبدیل شده در صورتیکه شیشه معمولی هنگام شکستن به تیکه های برنده و بزرگ تبدیل می‌گردد. برخلاف تصور اغلب مردم شیشه سکوریت از شیشه معمولی سنگین تر نیست و هم وزن می‌باشند علاوه بر آن شیشه سکوریت مانند شیشه خام شفاف است اما توجه نمایید که شیشه سکوریت در شیشه بری ، قابلیت برش مجدد را ندارد بنابراین هنگام سفارش به شیشه بری در غرب تهران یا شیشه بری سیار غرب تهران اندازه‌ها را با دقت مشخص نمایید.

 

شغل شیشه بری در غرب تهران :

 

شیشه بر باید بسیار فردی آرام و دقیق باشد زیرا شغل شیشه بری بسیار حساس و ظریف است و نیازمند آرامش و دقت در حین انجام کار می‌باشد و ممکن است در اثر کوچکترین بی دقتی حین کار ، هم شیشه و کاری که انجام می‌دهد خراب شود هم به خود آسیب بزند.یک شیشه بر حرفه ای علاوه بر داشتن ویژگی های گفته شده باید قادر به شناخت بهترین نوع شیشه  و کاربرد صحیح آنها در همه زمینه ها باشد و بتواند در کار شیشه بری در نهایت دقت سریع نیز باشد.

 

شیشه بری غرب تهران

 

ویژگی های شیشه بر حرفه ای در شیشه بری غرب تهران :

 

? شیشه بر حرفه ای باید بتواند نقشه ها را بخواند.

از ابزار اندازه گیری جهت اندازه گیری در شیشه بری استفاده کند.

همه مدل جنس شیشه و بهترین کاربرد هر کدام اعم از شیشه‌ دو جداره ، شیشه‌ تزیینی ،شیشه سکوریت ، شیشه‌ لمینت ، شیشه‌ ضدگلوله ، …را به خوبی بشناسد.

با تمام تجهیزات نصب شیشه ، تعویض شیشه یا کارگذاری انواع شیشه مانند انواع بست‌ها و ابزارهای شیشه بری آشنا باشد.

دستگاه های برش شیشه ، انواع الماس شیشه بری ، گردبر شیشه ، انواع مته ، انواع سنگ لول و … و چگونگی کار با آن را بشناسد.

با اصول کار شیشه بری و نکات فنی و ایمنی که باید در شیشه بری رعایت شود به خوبی آشنا باشد.

بتواند کار شیشه بری در ارتفاع مانند نمای ساختمان و … را انجام دهد.

 

هزینه شیشه بری در غرب تهران :

 

از آنجایی که در  شیشه بری دامنه ی خدمات بسیار گسترده است و مواردی زیادی را از نصب شیشه های تک جداره و دوجداره گرفته تا شیشه های گوناگون مورد استفاده در میز و مبل یا شیشه های سکوریت در دکورها و ویترین مغازه ها را شامل می‌شود قیمت مشخص و ثابتی ندارد بنابراین پس از سفارش شما بر اساس نوع کار هزینه به شما اعلام می‌گردد.پس اگر در هنگام ساخت یا بازسازی ساختمان  خود برای برآورد هزینه به صورت دقیق به قیمت شیشه بری غرب تهران احتیاج داشتید با ما تماس بگیرید.

انجام کلیه خدمات شیشه بری در غرب تهران توسط بهترین تیم

glass-cutting

|


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما