خانه / جابه جایی / اتوبار

اتوبار

برای یک جابجایی راحت و مطمئن با ما تماس بگیرید

اتوبار

اتوبار تهران اتوبار اتوبار پاسداران اتوبار اتوبار گیشا اتوبار اتوبار شهرک غرب اتوبار اتوبار زعفرانیه اتوبار اتوبار پونک اتوبار اتوبار سعادت آباد اتوبار اتوبار کرمان اتوبار اتوبار غرب اتوبار اتوباربری اتوبار تهران اتوبار اتوبار پاسداران اتوبار اتوبار گیشا اتوبار اتوبار شهرک غرب اتوبار اتوبار زعفرانیه اتوبار اتوبار پونک اتوبار اتوبار سعادت آباد اتوبار اتوبار کرمان اتوبار اتوبار غرب اتوبار اتوباربری اتوبار تهران اتوبار اتوبار پاسداران اتوبار اتوبار گیشا اتوبار اتوبار شهرک غرب اتوباراتوبار زعفرانیه اتوبار اتوبار پونک اتوبار اتوبار سعادت آباد اتوبار اتوبار کرمان اتوبار اتوبار غرب اتوبار اتوباربری باربری تهران اتوبار تهران باربری اتوبار اتوبار زعفرانیه باربری سعادت آباد اتوبار اتوبار تهران اتوبار تهران اتوبار اتوبار پاسداران اتوبار اتوبار گیشا اتوبار اتوبار شهرک غرب اتوبار اتوبار زعفرانیه اتوبار اتوبار پونک اتوبار اتوبار سعادت آباد اتوبار اتوبار کرمان اتوبار اتوبار غرب freightage اتوبار اتوباربری اتوبار اتوبار گیشا اتوبار اتوبار شهرک غرب اتوبار اتوبار زعفرانیه اتوبار اتوبار پونک اتوبار اتوبار سعادت آباد اتوبار اتوبار کرمان اتوبار اتوبار غرب اتوبار اتوباربری اتوبار تهران اتوبار اتوبار پاسداران اتوبار اتوبار گیشا اتوبار اتوبار شهرک غرب اتوبار اتوبار زعفرانیه اتوبار اتوبار پونک اتوبار اتوبار سعادت آباد اتوبار اتوبار کرمان اتوبار اتوبار غرب اتوبار اتوباربری اتوبار تهران اتوبار اتوبار پاسداران اتوبار اتوبار گیشا اتوبار اتوبار شهرک غرب اتوباراتوبار زعفرانیه اتوبار اتوبار پونک اتوبار اتوبار سعادت آباد اتوبار اتوبار کرمان اتوبار اتوبار غرب اتوبار اتوباربری باربری تهران اتوبار تهران باربری اتوبار اتوبار زعفرانیه باربری سعادت آباد اتوبار اتوبار تهران اتوبار تهران اتوبار اتوبار پاسداران اتوبار اتوبار گیشا اتوبار زعفرانیه اتوبار اتوبار پونک اتوبار اتوبار سعادت آباد اتوبار اتوبار کرمان اتوبار اتوبار غرب اتوبار اتوباربری اتوبار تهران

اتوبار و اسباب کشی

 

اسباب کشی منزل می تواند کاری سخت و طاقت  فرسا باشد و شما را با نگرانی و استرس شدید مواجه کند ، به خصوص اگر در منزل تان لوازم لوکس و حساس زیادی داشته باشید . با این وجود شما می توانید به سادگی و به دور از فشار و استرس پروسه اسباب کشی را به یک شرکت اتوبار واگذار کنید . شرکت های اتوبار در این زمینه تخصص دارند و برای جابه جایی اسباب شما از افراد باتجربه  ، متخصص و کاملا آشنا به امور بسته بندی و حمل بار استفاده می کنند.

 

اتوبار

 

خدمات اتوبار و اسباب کشی را چطور دریافت کنیم؟

 

جستجو در اینترنت و یافتن چند شرکت اتوبار

انتخاب شرکت های مطمئن که دارای سابقه موفق و همچنین دارای رضایت مشتریان هستند

مکاتبه اینترنتی با این شرکت ها و کسب اطلاعات مورد نظر خود

 در صورت تناسب با شرایط شما ، در میان گذاشتن تمام خواسته های خود چه در قبل، چه در هنگام و چه بعد از اسباب کشی با آنها

درخواست اعلام مبلغ تمام شده ی کار به شما و مقایسه قیمت و امکانات با هم

در صورت نزدیکی به شرایط و بودجه شما انتخاب نهایی شرکت مورد نظر (در نظر داشته باشید که ارزانترین به معنای بهترین نیست)

کسب اطمینان از اینکه تمام وسایل شما در طی اسباب کشی بیمه خواهند شد.

مشخص کردن روز اسباب کشی طی یک قرارداد

 

چطور یک اتوبار مطمئن پیدا کنیم؟

 

انتخاب اتوبار مطمئن و امن برای انجام خدمات حمل و نقل  از اهمیت زیادی برخوردار است. برای این کار کافی است اندکی تحقیق و برنامه ریزی داشته باشید تا به سادگی در دام شرکت هایی اتوبار و باربری نامطمئن و بعضا کلاهبردار گرفتار نشوید و کمی از استرس های ناشی از اسباب کشی و ارسال بار به خصوص در ارسال به شهرستان های دیگر بکاهید.

 

این راهکارها می تواند موارد زیر را شامل شود :

 

اطلاع از رضایت مشتریان ( از طریق مشورت با دوستان ، آشنایان و … )

یافتن یک مشاور قابل اعتماد ( مشاوران املاک گزینه خوبی برای مشاوره هستند چرا که زیاد با شرکت های باربری و اتوبار سرو کار دارند )

اطمینان نکردن به یک شرکت اتوبار صرفاً به این دلیل که یک وب سایت دارد.

یافتن شماره تماس های ثابت و یک آدرس مشخص از شرکت علاوه بر بازدید از سایت اتوبار

بررسی کردن مجاز بودن شرکت ( با پرسیدن  نام کامل قانونی ، نام تجاری ، سابقه کار ، شماره مجوز و ثبت و … و بررسی صحت آنها)

اطمینان از اینکه شرکت اتوبار دارای بیمه مناسب و پرسنل متخصص در زمینه حمل و نقل اسباب و اثاثیه می باشد.

 

اتوبار

 

هزینه های اسباب کشی و برآورد قیمت باربری

 

شرکت های باربری و اتوبار مطمئن ، وسایل منزل شما را جهت برآورد هزینه اسباب کشی بازدید خواهند کرد . با این کار شما می توانید درک بهتری از قیمت ها و هزینه های تمام شده ی اسباب کشی داشته باشید . طبیعی است که هر شرکت بنا به تعاریف خود ممکن است قیمت های متفاوتی را برای هزینه اسباب کشی برآورد کند.

برای روشن شدن بهتر هزینه ها بهتر است به صورت رودر رو این کار انجام شود و از طرفی شما باید تمام وسایلی که قصد جابه جا کردن انها را دارید در این جلسه به نماینده شرکت باربری مطمئن نشان دهید تا بتواند برآوردی واقعی تر به شما ارائه دهد.  

 

هشدار : مراقب باشید در دام کلاهبردارانی که این جلسه را برای تخمین قیمت وسایل گرانبهای شما به قصد سرقت آنها ترتیب می دهند ، نیفتید. با بررسی دقیق تمام آدرس های فیزیکی شرکت ، شماره تلفن ها و همینطور وب سایت شرکت اتوبار و اطمینان از درستی آنها ، بررسی کامل مجوز رسمی شرکت و بررسی سوابق خدمات می توان خود را از این خطرات نجات داد .

 

اسباب کشی تمام سرویس چگونه است ؟

 

پس از اینکه شما طی یک قرارداد روز اثاث کشی را مشخص کردید ، شرکت اتوبار در آن روز تمام خدمات خود را به صورت یکجا به شما عرضه میکند . این بدان معناست که باربری ابتدا به همراه یک تیم حرفه ای به منزل شما می آید و تمام وسایل منزل را بسته بندی می کنند و با رعایت کامل احتیاط آنها را به کامیون انتقال داده به صورت ایمن جاگذاری می کنند و سپس یک راننده حرفه ای وسایل را به منزل جدید منتقل می کند .  در مرحله دوم ، وسایل را بدن اینکه صدمه ای ببیند از بسته بندی خارج کرده و در جای مناسب قرار داده و یا در مکان درخواستی شماست نصب می کنند. در واقع تمام کارها به عهده این تیم است و شما فقط نظاره گر انجام کارهایتان هستید !  

 

اتوبار

معایب استفاده از سرویس کامل اتوبار:

 

کنترل کمی بر روی فرآیند اسباب کشی دارید.

این نوع سرویس ، هزینه بر است و شما باید برای تمام خدمات سرعت ، دقت ، حمل نکردن وسایل سنگین و … پول  پرداخت کنید.

 

سرویس کامل اتوبار مناسب این افراد است:

 

کسانی که زمان کمی برای تمام مراحل اسباب کشی دارند.

کسانی که می توانند کارها را به دیگران بسپارند.

کسانی که می توانند هزینه کنند .

 

شرکت خدماتی ،  در زمینه اتوبار و اسباب کشی ، وانت بار ، اثاث کشی و … به شما به صورت کاملا حرفه ای کمک می کند.

فقط با یکبار تماس مشتری همیشگی ما خواهید شد.

شماره تماس ما   |


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما