خانه / سیستم گرمایشی / سرویس شومینه

سرویس شومینه

برای سرویس شومینه چه کارهایی لازم است؟

فصل، فصل سرماست و بازار خدمات گرمایشی داغ داغ است. بسیاری از افراد در فکر نصب شومینه، سرویس شومینه و یا تعمیر شومینه خود هستند. برخی افراد که با مشکل ترموکوپل شومینه مواجه هستند به دنبال آموزش نصب ترموکوبل شومینه می‌باشند که خودشان سرویس شومینه گازی را انجام دهند. اما اگر از قیمت ترموکوپل شومینه گازی مطلع شوند هیچوقت با بی تجربگی اقدام به تعمیر ترموکوپل شومینه نمی‌کردند. یا به دنبال آن هستند که علت خاموش شدن شومینه گازی را پیدا کرده و در صدد رفع آن برآیند. شاید بتوان گفت با مطالعه آموزش تعمیر شومینه بتوانید تعمیر شمعک شومینه را انجام دهید. اما انتظار نداشته باشید که سرویس شومینه را به طور کامل با دیدن چند فیلم آموزشی انجام دهید. در صورتی که تجربه کافی در این زمینه را ندارید به شما پیشنهاد می‌کنیم که تعمیر شومینه یا سرویس شومینه خود را به متخصصین با تجربه بسپارید. 

سرویس شومینه گازی تعمیر شمعک شومینه

مزایای سرویس شومینه و نصب شومینه توسط کاراباما

 • اعزام تعمیرکار شومینه در کوتاه‌ترین زمان
 • اعزام تعمیرکار شومینه با تجربه و دارای سابقه کاری مرتبط
 • استفاده از قطعات اصلی شومینه در صورت نیاز
 • انجام سرویس شومینه دیواری و شومینه کلاسیک بدون نیاز به پیش پرداخت
 • رعایت کلیه نکات ایمنی نصب شومینه و سرویس شومینه 
 • ارائه فاکتور در صورت درخواست مشتری
 • تعمیرات شومینه در تهران و سایر شهرستان‌ها

اگر سرویس شومینه سالانه تکرار نشود احتمال خرابی شومینه و نیاز به تعمیر شومینه بیشتر احساس می‌شود. برای دریافت خدمات سرویس شومینه در تهران کافی است درخواست خود را در کاراباما ثبت نمایید. 

 

چرا سرویس شومینه را به تعمیرکارن کاراباما بسپارید؟

با توجه به خطرات جبران ناپذیر جانی و مالی که در صورت اشتباه در نصب شومینه دیواری یا شومینه کلاسیک، ممکن است رخ دهد. همچنین حوادث دل‌ خراشی که هرسال بر اثر نصب غیر استاندارد شومینه دیواری مشاهده می‌کنیم. ضروری است که نصب شومینه خود را به تعمیرکار باتجربه و آموزش دیده بسپارید.

سرویسکاران ما با بررسی کلیه موارد ایمنی، سرویس شومینه گازی شما را انجام می‌دهند. کلیه قطعات شومینه حین سرویس شومینه گازی بازرسی می‌شوند و در صورت نیاز تعویض می‌شوند. پس از اتمام سرویس شومینه شما می‌توانید با خیال آسوده از گرمای شومینه در سرمای زمستان لذت ببرید.

انجام خدمات سرویس شومینه در کاراباما بر اساس نرخ اتحادیه برآورد می‌شود و شما نیازی نیست هیچ نگرانی برای هزینه سرویس شومینه داشته باشید. هدف مجموعه کارباما ارائه بهتر خدمت رسانی به مشتریان با قیمت مناسب می‌باشد.

 

تعمیر ترموکوپل شومینه ترموکوبل شومینه

 

هزینه سرویس شومینه چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه سرویس شومینه به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله دلایل موثر در هزینه سرویس شومینه می‌توان به نوع شومینه استفاده شده، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات شومینه، مدت زمان و میزان فعالیت نجام شده برای سرویس شومینه می‌توان اشاره نمود. شومینه‌ها با توجه به شکل ظاهری و نوع سوخت مصرفی، مدل‌های متفاوتی دارند. شومینه گازی، شومینه الکلی، شومینه هیزمی و شومینه سنگی برخی از انواع شومینه هستند.

شومینه گازی به علت سوخت ارزان و بازدهی بالاتر نسبت به بقیه انواع شومینه، رایج‌تر است. جهت سرویس شومینه بررسی وضعیت جرقه زن، عملکرد ترموکوبل و بوبین، بازرسی دودکش شومینه گازی یا شومینه هیزمی، شیلنگ اتصال گاز ضروری است. با توجه به وضعیت هر یک از این موارد هزینه سرویس شومینه تعیین می‌گردد.

 

قیمت ترموکوپل شومینه گازی علت خاموش شدن شومینه گازی

 

سرویس شومینه درغرب تهران توسط تعمیرکار متخصص

در صورتی که می‌خواهید نسبت به تعمیر شومینه در تهران اقدام کنید، مطمئن‌ترین و به‌صرفه‌ترین راه ارتباط با تیم پشتیبانی کاراباما است. تعمیرکاران متخصص و با تجربه کاراباما در کمترین زمان ممکن اقدام به تعمیرات شومینه گازی و یا سرویس شومینه شما می‌کنند. با توجه به دوره‌های آموزشی که به صورت مستمر جهت سرویس‌کار شومینه برگزار می‌شود شما می‌توانید مطمئن باشید مشکل شومینه گازی شما کاملاً برطرف خواهد شد.

 

ارائه قطعات اصلی شومینه گازی و شومینه برقی 

در صورتی که برای تعمیر یا سرویس شومینه هیزمی یا شومینه مدرن گازی نیاز به تعویض قطعه‌ای بود، نگران نباشید. جهت جلوگیری از اتلاف وقت شما کلیه قطعات یدکی اصلی شومینه گازی و شومینه برقی توسط تعمیرکار شومینه با قیمت‌های مصوب ارائه می‌شود.

در شومینه گازی علت اکثر خرابی‌ها، نقص در سیستم عملکرد ترموستات و بوبین است. در صورتی که به علت وزش باد یا هر عامل دیگری، شعله‌های شومینه گازی خاموش شود، ترموستات فرمان قطع گاز را به بوبین ارسال می‌کند و جریان گاز قطع می‌شود.

علت خاموش شدن ناگهانی شومینه دیواری و شومینه کلاسیک و بخاری گازی در اغلب موارد در سیستم ترموستات و بوبین مشاهده و برطرف می‌گردد.

 

تعمیر شومینه آموزش نصب ترموکوبل شومینه

 

آموزش نصب شومینه 

 • جهت نصب شومینه قبل از هرچیز می‌بایست مکان مناسب برای نصب شومینه را در نظر بگیرید.
 • از پریزهای برق و تجهیزات برقی حداقل 70 سانتی‌متر فاصله بگیرید.
 • محل مناسب جهت دودکش بالای شومینه تا پشت بام در نظر بگیرید.
 • اطراف شومینه را با دقت عایق بندی کنید.
 • قاب بیرونی شومینه را نصب کنید.
 • شعله‌ها، سیستم جرقه زن، بوبین و ترموستات را نصب کنید.
 • اتصالات گاز و برق را وصل کنید.
 • شومینه آماده استفاده است. از گرمای شومینه در سرمای زمستان لذت ببرید.

مطالب پربازدید سیستم گرمایشی

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما