ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

خانه / سیستم گرمایشی / تعمیرات شومینه غرب تهران

تعمیرات شومینه غرب تهران

شما به تعمیرکار پکیج نیاز دارید؟

شما تعمیرکار پکیج هستید؟

مشاوره و همکاری با ما
ارائه بهترین خدمات گرمایشی در تهران ، شیراز ، اصفهان و کرج

 


تعمیرات شومینه غرب تهران

 

ازین پس به فکر تعمیرات شومینه خود نباشید. کاراباما برای ساکنین غرب تهران خدمات تعمیرات شومینه غرب تهران را ایجاد کرده است که زیر مجمومعه خدمات تعمیرات شومینه در تهران می باشد تا بتواند در کوتاه ترین زمان نزدیک ترین تعمیرکار شومینه غرب تهران را به محل مورد نظر شما بفرستد.کار تعمیرات شومینه شما در خدمات تعمیرات شومینه غرب تهران سریع تر از هر جای دیگر و با کیفیت بالاتر صورت می گیرد.علاوه بر تعمیرات شومینه خدمات سرویس ، راه اندازی و بازسازی شومینه در خدمات تعمیرات شومینه غرب تهران صورت می گیرد.

 

درخواست خدمات تعمیرات شومینه غرب تهران فقط بایک تماس از کاراباما

 

تعمیرات شومینه غرب تهران

 

ویژگی های تعمیرات شومینه غرب تهران در کاراباما :

 

 • همانگونه که در بالا اشاره شد انجام سریع کار ها یکی از ویژگی ها کاراباما در ارائه خدمات می باشد.در کاراباما برای ارائه هرچه سریع تر خدمات به مشتریان در تهران بزرگ، ارائه خدمات به صورت منطقه ایی انجام می شود مانند تعمیرات شومینه غرب تهران .

 

 • هزینه تعمیرات شومینه در کاراباما مناسب بوده و همیشه هم تعمیرکار و هم مشتری رضایت داشته اند.خدمات تعمیرات شومینه غرب تهران نیز با مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه می شود.

 

 • تجربه داشتن در انجام کار بسیار مهم می باشد به خصوص در زمینه تعمیرات وسایل گازسوز زیرا در صورت اشتباه می تواند خطرات جانی و مالی زیادی داشته باشد.به همین دلیل همیشه در کاراباما برای ارائه خدمات ، متخصصین با تجربه و با مهارت استخدام می شوند تا انجام کار دقیق و سریع صورت گیرد.

 

 • تعمیرکاران کاراباما همیشه برای انجام تعویض قطعات از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده می کنند و کیفیت کار تعمیرکاران در کاراباما در سطح بالایی بوده و همیشه رضایت مشتریان را به همراه داشتهاست.

 

 • ارائه فاکتور نیز یکی از وظایف نیروی کار تعمیرات شومینه غرب تهران می باشد.

 

 • انجام کار باید همیشه تمیز و با کمترین کثیف کاری صورت گیرد و نیروی تعمیرات شومینه غرب تهران باید بسیار در تمیز انجام دادن کار های  تعمیرات شومینه  دقت داشته باشد .

 

تعمیرات شومینه غرب تهران

 

هزینه تعمیرات شومینه غرب تهران :

 

یکی از اصلی ترین پرسش های اکثر افراد در زمینه خدمات هزینه و قیمت خدمات می باشد. هزینه دقیق تعمیرات شومینه غرب تهران را به دلیل ثابت نبودن قیمت ها نمی توان تعیین کرد.بهترین و سریع ترین راه تعیین هزینه دقیق تعمیرات شومینه غرب تهران توسط نیروی تعمیرکار پس از بازدید از شومینه می باشد.

 

خرابی ها و تعمیرات شومینه غرب تهران :

 

 • از خرابی های رایج شومینه ها می توان به خراب شدن ترموکوپل شومینه اشاره کرد.

 

 • اگر شومینه شما ناگهان خاموش شده یا روشن نمی شود به احتمال زیاد مشکل خرابی از ترموکوپل شومینه شما می باشد.

 

 • مشکل ترموکوپل به سرعت قابل حل بوده و می توانید با استفاده از خدمات تعمیرات شومینه غرب تهران مشکل آن را سریعا حل کنید.

 

 • از دیگر مشکلات تعمیرات شومینه سرویس لوله دودکش می باشد.باز بودن و تهویه هوای مناسب از موارد بسیار مهم در استفاده از شومینه می باشد و در صورت بروز مشکل باید سریعا مشکل دودکش شومینه حل شود.

 

 • کثیف شدن و دوده زدن شومینه به خصوص در نوع شومینه چوبی از مشکلات دیگر آن می‌باشد که برای حل این مشکل نیز اکثر افراد از نیروی تعمیرکار و گاهی نظافتچی استفاده می کنند. از تمیز کردن شومینه با موادی که به زیبایی آن صدمه می زنند باید جلوگیری کرد تا از به وجود آمدن خسارت های زیاد جلوگیری شود.

 

علت خاموش شدن ناگهانی شومینه چیست ؟

 

همان گونه که در قسمت های بالا توضیح دادیم یکی از علل خاموش شدن شومینه خراب بودن و ایجاد اشکال در کارکرد صحیح ترموکوپل شومینه می باشد. از دیگر علت های خاموش شدن و روشن نشدن شومینه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

 • قطع شدن اتصالات و یا مشکل در گاز خانه می تواند یکی از مشکلات خاموش شدن و عدم روشن شدن شومینه گازی باشد.

 

 • خراب شدن جرقه زن شومینه باید حتما از سالم بودن جرقه زن اطمینان حاصل کرد و بعد به موارد دیگر توجه داشت.

 

 • شومینه را در حالت های کم ، متوسط و زیاد امتحان کنید تا متوجه شوید مشکل خاموش شدن شومینه مربوط به کدام یک از حالت ها می باشد.

 

تعمیرات شومینه غرب تهران

 

نکته :

به دلیل مهم بودن قطعه ترموکوپل که اکثر خراب شدن های شومینه به دلیل خراب شدن این قطعه می باشد توضیحاتی در مورد ترموکوپل شومینه در ادامه متن تعمیرات شومینه غرب تهران ارائه می دهیم.

 

کار ترموکوپل به این صورت می باشد که با گرم شدن ، اجازه ورود گاز به مشعل شومینه را می دهد ولی اگر به هر دلیلی شعله خاموش شود به دلیل سرد شدن ترموکوپل مسیر عبور گاز را مسدود می کند تا گاز از لوله خارج نشود.

 

روش نصب ترموکوپل شومینه

 

برای نصب ترموکوپل شومینه باید سر آن را با فاصله مناسب طوری که گرم شود کنار فندک تنظیم شود و قسمت دوم آن نیز باید روی درجه تنظیم شعله شومینه نصب شود.

 

تعمیرات شومینه غرب تهران

 

تبدیل شوینه چوبی به شومینه گازی

 

یکی از ویژگی های خوب شومینه گازی قابلیت نصب در هر مدل خانه ایی می باشد اگر شما علاقه به نصب شومینه گازی در خانه خود دارید می توانید از خدمات تعمیرات شومینه غرب تهران برای این کار استفاده کنید و در خواست نصاب شومینه را ثبت کنید.

 

کاراباما سامانه آنلاین درخواست خدمات منزل

fireplace repair

تعمیرات شومینه غرب تهران
5 امتیاز از 1 رای


× خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن
×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن »» برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.