خانه / سیستم گرمایشی / تعمیرات شومینه غرب تهران

تعمیرات شومینه غرب تهران

تعمیرات شومینه غرب تهران

سوز سرما به حدی زیاد شده که بدون شومینه یا بخاری یا هر وسیله گرمایشی دیگر زندگی سخت می شود. بنابراین با استفاده از شومینه یا بخاری گرما و آرامش را به خانه های خود دعوت نمایید. از این پس به فکر تعمیرات شومینه خود باشید. تعمیرات شومینه غرب تهران پردرخواست‌تر از سایر محلات تهران است. خدمات مربوط به تعمیرات شومینه غرب تهران را در محله خود می توانید دریافت نمایید. کاراباما برای ساکنین غرب تهران خدمات تعمیرات شومینه غرب تهران را ایجاد کرده است تا بتواند در کوتاه ترین زمان نزدیک ترین تعمیرکار شومینه غرب تهران را به محل مورد نظر شما ارسال کند. تعمیرات شومینه گازی یک حرفه کاملا تخصصی است که باید توسط نصاب شومینه با تجربه انجام شود. در هنگام ثبت درخواست تعمیرات شومینه می توانید قیمت ترموستات شومینه و همچنین قیمت ترموکوپل بخاری گازی را دریافت نمایید. علاوه بر شومینه بخاری گازی یکی از متداول ترین وسایل گرمایشی است. کارباما علاوه بر تعمیرات شومینه غرب تهران خدمات مربوط به تعمیرات بخاری نیک کالا یا تعویض شیشه بخاری گازی را به کمک تعمیرکار سیار بخاری گازی و یا سرویس بخاری گازی را با اجرت سرویس بخاری گازی مناسب دریافت نمایید.

 

تعميرات شومينه گازي نصاب شومینه

 

ویژگی‌های تعمیرات شومینه غرب تهران در کاراباما:

 • همان گونه که در بالا اشاره شد انجام سریع کارها یکی از ویژگی‌ها کاراباما در ارائه خدمات می‌باشد. در کاراباما برای ارائه هرچه سریع تر خدمات به مشتریان در تهران بزرگ، ارائه خدمات به صورت منطقه ای انجام می‌شود مانند تعمیرات شومینه غرب تهران.
 • هزینه تعمیرات شومینه در کاراباما مناسب بوده و همیشه هم تعمیرکار و هم مشتری رضایت داشته‌اند. خدمات تعمیرات شومینه غرب تهران نیز با مناسب‌ترین قیمت به مشتریان ارائه می‌شود.
 • تجربه کاری در حین انجام کار بسیار مهم است به خصوص در زمینه تعمیرات وسایل گازسوز زیرا در صورت اشتباه می‌تواند خطرات جانی و مالی زیادی داشته باشد. به همین دلیل همیشه در کاراباما برای ارائه خدمات، متخصصین با تجربه و با مهارت کافی استخدام می‌شوند تا انجام کار دقیق و سریع صورت گیرد.
 • تعمیرکاران کاراباما همیشه برای انجام تعویض قطعات از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده می‌کنند و کیفیت کار تعمیرکاران در کاراباما در سطح بالایی بوده و همیشه رضایت مشتریان را به همراه داشته است.
 • ارائه فاکتور در صورت درخواست مشتری نیز یکی از وظایف نیروی کار تعمیرات شومینه غرب تهران است.
 • انجام کار باید همیشه تمیز و با کمترین کثیف کاری صورت گیرد و نیروی تعمیرات شومینه غرب تهران باید بسیار در تمیز انجام دادن کارهای تعمیرات شومینه دقت داشته باشد.

 

تعویض شیشه بخاری گازی قیمت ترموکوپل بخاری گازی

 

هزینه تعمیرات شومینه غرب تهران:

یکی از اصلی ترین پرسش‌های اکثر افراد در هنگام ثبت درخواست تعمیرات شومینه غرب تهران هزینه دریافت خدمات است. می توان گفت هزینه تعیرات شومینه غرب تهران بر اساس نرخ اتحادیه محاسبه و ارائه می گردد. هزینه دریافت خدمات به عوامل متعددی ازجمله برند شومینه، میزان انرژی و تخصص مورد نیاز جهت بر طرف نمودن مشکل و از همه مهتر نیاز و یا عدم نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات شومینه می توان اشاره نمود.

 

مشکلات رایج و نیاز به تعمیرات شومینه غرب تهران:

 • از مشکلات رایج شومینه می‌توان نیاز به تعمیر ترموکوپل شومینه اشاره نمود.
 • اگر شومینه شما ناگهان خاموش شده یا روشن نمی‌شود به احتمال زیاد مشکل خرابی از ترموکوپل شومینه شما می‌باشد.
 • مشکل ترموکوپل به سرعت قابل حل بوده و می‌توانید با استفاده از خدمات تعمیرات شومینه غرب تهران مشکل آن را سریعا بر طرف نمایید.
 • از دیگر مشکلات تعمیرات شومینه سرویس لوله دودکش می‌باشد. باز بودن و تهویه هوای مناسب از موارد بسیار مهم در استفاده از شومینه می‌باشد و در صورت بروز مشکل باید سریعا مشکل دودکش شومینه حل شود.
 • کثیف شدن و دوده زدن شومینه به خصوص در نوع شومینه چوبی از مشکلات دیگر آن می‌باشد که برای حل این مشکل نیز اکثر افراد از نیروی تعمیرکار و گاهی نظافتچی استفاده می‌کنند. از تمیز کردن شومینه با موادی که به زیبایی آن صدمه می‌زنند باید جلوگیری کرد تا از به وجود آمدن خسارت‌های زیاد جلوگیری شود.

 

علت خاموش شدن ناگهانی شومینه چیست؟

همان گونه که در قسمت‌های بالا توضیح دادیم یکی از علل خاموش شدن شومینه خراب بودن و ایجاد اشکال در کارکرد صحیح ترموکوپل شومینه می‌باشد. از دیگر علت‌های خاموش شدن و روشن نشدن شومینه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • قطع شدن اتصالات و یا مشکل در گاز خانه می‌تواند یکی از مشکلات خاموش شدن ناگهانی و عدم روشن شدن شومینه گازی باشد.
 • خراب شدن جرقه زن شومینه باید حتما از سالم بودن جرقه زن اطمینان حاصل کرد و بعد به موارد دیگر توجه داشت.
 • شومینه را در حالت‌های کم، متوسط و زیاد امتحان کنید تا متوجه شوید مشکل خاموش شدن شومینه مربوط به کدام یک از حالت‌ها می‌باشد.

 

تعمیرکار سیار بخاری گازی اجرت سرویس بخاری گازی

 

نکته:

به دلیل مهم بودن قطعه ترموکوپل که اکثر خراب شدن‌های شومینه به دلیل خراب شدن این قطعه می‌باشد توضیحاتی در مورد ترموکوپل شومینه در ادامه متن تعمیرات شومینه غرب تهران ارائه می‌دهیم. کار ترموکوپل به این صورت می‌باشد که با گرم شدن، اجازه ورود گاز به مشعل شومینه را می‌دهد ولی اگر به هر دلیلی شعله خاموش شود به دلیل سرد شدن ترموکوپل مسیر عبور گاز را مسدود می‌کند تا گاز از لوله خارج نشود.

 

روش نصب ترموکوپل شومینه

برای نصب ترموکوپل شومینه باید سر آن را با فاصله مناسب طوری که گرم شود کنار فندک تنظیم کنیم و قسمت دوم آن نیز باید روی درجه تنظیم شعله شومینه نصب شود.

 

تبدیل شوینه چوبی به شومینه گازی

یکی از ویژگی‌های خوب شومینه گازی قابلیت نصب در هر مدل خانه‌ای می‌باشد اگر شما علاقه به نصب شومینه گازی در خانه خود دارید می‌توانید از خدمات تعمیرات شومینه غرب تهران برای این کار استفاده کنید و در خواست نصاب شومینه را ثبت نمایید.


مطالب پربازدید سیستم گرمایشی

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما