خانه / سیستم گرمایشی / تعمیرات شومینه شرق تهران

تعمیرات شومینه شرق تهران

تعمیرات شومینه شرق تهران

 

تعمیر و سرویس سیستم گرمایشی همیشه قبل از فصل پاییز و شروع سرما درخواست زیادی پیدا می‌کند و معمولا سرویس و تعمیرات شومینه در تهران دیر انجام می‌شود. کاراباما برای سرعت بخشیدن به روند انجام کار تعمیرات شومینه در تهران خدمات تعمیرات شومینه غرب تهران و تعمیرات شومینه شرق تهران را ایجاد کرده است. در خدمات تعمیرات شومینه شرق تهران شما می‌توانید سریع ترین خدمات تعمیرات شومینه را درخواست کنید. تعمیر و سرویس انواع شومینه در کوتاه ترین زمان ممکن در شرق تهران در خدمات تعمیرات شومینه شرق تهران کاراباما .

 

کاراباما تجربه ایی عالی از خدمات آنلاین منزل

 

تعمیرات شومینه شرق تهران

 

چرا خدمات کاراباما برای تعمیرات شومینه شرق تهران  

اگر سرعت انجام کار و سریع پایان یافتن تعمیرات برای شما اهمیت دارد خدمات تعمیرات شومینه شرق تهران کاراباما برای شما که ساکن شرق تهران هستید بهترین گزینه می‌باشد.

کاراباما به این دلیل که همه افراد جامعه توانایی استفاده از خدمات آنلاین را داشته باشند هزینه انجام کار بسیار مناسبی برای مشتری‌های خود تعیین کرده است.

استادکاران خدمات تعمیرات در کاراباما همگی تجربه زیادی در زمینه تعمیرات داشته و همیشه کار خود را بدون مشکل به پایان می‌رسانند. تجربه داشتن تعمیرکار در تعمیرات وسایل گاز سوز بسیار مهم بوده به دلیل اینکه یک اشتباه می‌تواند خطرات جانی برای افراد ایجاد کند.

تمامی تعمیرکاران کاراباما خود را موظف می‌دانند که هنگام تعویض قطعات از قطعه‌ایی اصل و با کیفیت استفاده کنند تا آن قطعه بتواند سالیان سال بدون مشکل کار کند.

تمیز بودن در انجام کار به خصوص خدماتی که در منزل ارائه می‌شود یک فاکتور مهم در انتخاب نیروی کار و تعمیرکار می‌باشد. تعمیرکاران کاراباما وظیفه تمیز کار کردن خود را به خوبی انجام می‌دهند و همیشه مشتریان ما از تمیز کار کردن تعمیرکاران رضایت کامل داشته اند.

پس از پایان خدمات تعمیرکاران باید فاکتور خدمات خود را به مشتری ارائه داده و مشتری پس از تایید فاکتور پول را پرداخت می‌کند.

 

هدف اصلی کاراباما ارائه خدماتی متفاوت جهت رضایت کامل مشتری می‌باشد

 

تعمیرات شومینه شرق تهران

 

خدمات تعمیرات شومینه شرق تهران

پس از تماس با اپراتور‌های کاراباما و در خواست متخخص تعمیرات، تعمیرکار نزدیک به شما سریعا به محل شما آمده و شروع به بازدید از کار کرده و پس از تشخیص مشکل هزینه تعمیر را به شما می‌گوید.

همچنین شما اگر مایل به تغییر مکان شومینه و یا تبدیل شومینه چوبی به گازی داشته باشید می‌توانید درخواست نصاب شومینه هم نمایید.

 

هزینه تعمیرات شومینه شرق تهران

به دلیل تغییر قیمت ابزار و لوازم شومینه نمی‌توان قیمت دقیق قطعه‌های شومینه مانند ترموکوپل شومینه را تعیین کرد. بهترین روش اطلاع از قیمت پرسیدن از تعمیرکاری می‌باشد که برای تعمیرات آمده زیرا قیمت روز قطعات را در اختیار دارد.

هزینه اجرت تعمیرکاران نیز تفاوت‌هایی پیدا کرده است. ولی همیشه اقتصادی بودن یکی از مهم ترین قسمت‌های تعیین قیمت می‌باشد. هزینه اجرت بستگی به میزان زمانی دارد که انجام کار شما نیاز دارد.

 

تعمیرات شومینه شرق تهران برای چه قسمت‌هایی است

 

ترموکوپل شومینه

یکی از شایع ترین خرابی‌های در شومینه‌های گازی خرابی ترموکوپل شومینه می‌باشد که باعث مشکلاتی برای روشن کردن شومینه و گاهی مشکلات ایمنی می‌شود. مشکل خرابی ترموکوپل شومینه معمولا به راحتی حل می‌شود. ترموکوپل خراب را تعویض می‌کنند و ترموکوپل جدیدی به جای آن نصب می‌کنند.

 

ترموکوپل شومینه چگونه کار می‌کند

ترموکوپل با در اختیار داشتن یک لوله فلزی که در نزدیکی شمعک شومینه قرار می‌گیرد اجازه می‌دهد گاز عبور کند اگر زمانی سنسور‌های ترموکوپل حرارت را احساس نکنند به صورت خودکار سریعاً گاز را قطع می‌کند و شما برای روشن کردن مجدد آن نیاز دارید تا شیر آن را به صورت دستی باز کنید و پس از روشن شدن شعله بعد از چند ثانیه ترموکوپل به صورت خودکار اجازه عبور گاز را می‌دهد.

 

یکی از دلایل اصلی خاموش شدن ناگهانی شومینه و یا روشن نشدن شومینه، خراب شدن ترموکوپل شومینه می‌باشد.

 

تعمیرات شومینه شرق تهران

 

رفع مشکل دودکش در تعمیرات شومینه شرق تهران

رفع مشکل دودکش نیز از مشکلاتی است که می‌توان به راحتی به کمک تعمیرات شومینه شرق تهران آن را حل کرد. نیاز یا بررسی دودکش و رفع گرفتگی دودکش از این نوع خدمات می‌باشند.

 

گاز شومینه

برای گاز کشی شومینه خود باید حتما از لوله‌های گازی فلزی استفاده کنید و به هیچ عنوان از شلنگ گاز برای اتصال دادن گاز به شومینه استفاده نکنید.

 

برای لوله گاز شومینه از شیر قطع و وصل توپی دار استفاده کنید تا در مواقع ضروری بتوان گاز را سریعا قطع کرد.

 

خاموش شدن شومینه و روشن نشدن شومینه می‌تواند دلایل دیگر نیز به جز خرابی ترموکوپل داشته باشد که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

 

یکی از مشکلات خاموش شدن شومینه به دلیل افت فشار و یا قطع شدن گاز شومینه می‌باشد مانند مسدود شدن قسمت خروجی گاز شومینه.

 

خراب شدن جرقه زن نیز یکی از عوامل روشن نشدن شومینه می‌باشد جرقه زن معمولا به دلیل خراب شدن یا قطع شدن اتصالاتش از کار می‌افتد.

 

شومینه خود را در حالت‌های کم ، متوسط و زیاد امتحان کنید تا از نبود مشکل در قسمت شیر تنظیم آن مطمئن شوید.

 

تعمیرات شومینه شرق تهران

 

سریع ترین راه تعمیرات شومینه

مطمئن ترین و سریع ترین راه تعمیرات شومینه استفاده از خدمات تعمیرات شومینه شرق تهران کاراباما می‌باشد. نیرو‌‌های تعمیرکار کاراباما همیشه آماده خدمات رسانی به شما می‌باشند.


مطالب پربازدید سیستم گرمایشی

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما