پرستار سالمند

ارائه تمامی خدمات پرستاری در منزل در تهران ، شیراز

پرستار سالمند

آیا به دنبال بهترین پرستار سالمند هستید؟

با افزایش امید به زندگی در ایران ، جمعیت سالمند بزرگتر می شود و درخواست پرستار سالمند در شهرهای بزرگ تر هم رو به افزایش است. زیرا پرستاری از سالمند در منزل ، بهترین گزینه برای خانواده هایی است که به دلیل مشغله های خود، نمی توانند به صورت تمام وقت از سالمند خود نگهداری کنند.

“کاراباما” با اعزام بهترین و مورد اعتمادترین پرستار سالمند به صورت دائمی و ساعتی، با دلسوزی و سال ها تجربه تمامی نیازهای سالمند شما را توسط کارشناس پرستاری در منزل برطرف می کند.

اگر شما هم به سلامت روحی و جسمی سالمند خود اهمیت می دهید، بدانید که پرستاری از سالمند در منزل باعث بهتر شدن روحیه او می شوید.

با سال ها تجربه که در زمینه خدمات پرستاری داریم ، بسیاری از کسانی که برای خدمات پرستاری از سالمند با کاراباما تماس می گیرند دغدغه های مشترکی دارند ، که در ادامه متن به همه این موارد می پردازیم.

☑️ خدمات پرستاری در منزل شامل چه مواردی می شود؟

☑️دستمزد پرستار سالمند به صورت ساعتی چقدر است؟

☑️ وظایف پرستار سالمند در منزل چیست؟

☑️ آیا دستمزد پرستار سالمند ارزان است؟

پرستاری از سالمند

ارائه بهترین خدمات پرستاری از سالمند در منزل

☑️ پرستار ساعتی : پرستار سالمند باتجربه در ساعت و روز مشخص

☑️ پرستاری ویژه : مراقبت و پرستاری از سالمند بیماری خاص و دیابتی

☑️ پرستار به صورت ماهانه : مراقبت 24 ساعته و اقامت بر بالین سالمند

 

اصلی ترین وظایف پرستار سالمند در منزل

☑️ همراهی سالمند و تسهیل امور روزانه ایشان

☑️ حمام دادن و انجام انواع انما (تنقیه) در منزل

☑️ انجام تزریقات و کنترل مصرف داروهای سالمند

☑️ کنترل فشار و قند خون و ضربان قلب به صورت روزانه

سالمندان با ارزش ترین دارایی ما هستند. اگر شما هم به پرستار سالمند در منزل جهت مراقبت از سالمند خود احتیاج دارید بدانید که همه تلاش ما اعزام بهترین ، باتجربه ترین و خوش اخلاق ترین پرستارها است.

ویژگی های پرستار سالمند در منزل “کاراباما”

☑️ دارای تحصیلات آکادمیک (کارشناسی) پرستاری و یا رشته های مرتبط

☑️ آموزش دیده دوره های تخصصی در زمینه پرستاری سالمند در منزل

☑️ دارای سابقه طولانی ( بیش از 5 سال ) در زمینه پرستاری از سالمند

☑️ پرستار سالمند در منزل دارای مدرک تایید هویت از نظام پزشکی

پرستار سالمند

پرستاری از سالمند در منزل باعث بهتر شدن روحیه او می شود

مهم ترین وظیفه‌ی پرستار سالمند ، ایجاد ارتباط خوب و همکاری با بیمار و خانواده آن می باشد. تا بتواند در ارتقای سطح کیفیت زندگی سالمند ، به او کمک کند. توجه نمایید که سالمندان ، بر اساس میزان سلامت و سن خود، نیازهای متفاوتی دارند از همین رو یک پرستار سالمند ، باید ویژگی های اخلاقی و شخصیتی منحصر به فرد و حرفه ای را داشته باشد، تا بتواند نیازهای سالمند را به خوبی تشخیص داده و پاسخ‌گوی آنها باشد.

 

فواید پرستاری از سالمند در منزل

پرستاری از سالمند در منزل نسبت به مراقبت از سالمند در دیگر مکان ها مانند خانه سالمندان، مزایای بیشتری دارد. زمانی که سالمند در خانه سالمندان نگهداری می شود ، به علت قرار گرفتن چند سالمند در یک اتاق مشترک ممکن است سالمندان دچار بیماری های عفونی و مسری شوند. علاوه بر آن به علت مشترک بودن اتاق و بعضی وسایل استقلال نیز ندارند. پس با پرستاری از سالمند در منزل به افزایش سلامت ، استقلال ، افزایش آسایش و راحتی ، افزایش حس آرامش و افزایش اعتماد به نفس در سالمند خود کمک می کنید. 

 

خصوصیات پرستار سالمند در منزل 

پرستار سالمند در منزل باید صبور باشد

صبور بودن از الزامات شغل پرستاری می باشد و فرق نمی کند که پرستار سالمند یا پرستار کودک  باشد. اما هنگامی که صحبت از پرستاری از سالمند می شود، صبر اهمیت بیشتری پیدا می کند. زمانی که یک پرستار تصمیم به کار با سالمندان می گیرد باید توانایی صحبت کردن و گوش دادن به سالمندانی که ممکن است بسیار آرام و آهسته صحبت کنند یا دچار پریشانی حواس باشند یا هر گونه رفتار دیگری که به توجه احتیاج دارد را دارا باشد. علاوه بر این، ممکن است خانواده بیمار به دلیل اینکه عزیزشان به مراقبت احتیاج دارد ، شرایط روحی خوبی نداشته باشند پس پرستار سالمند باید در برخورد با اعضای خانواده سالمند نیز صبور باشد.

 

پرستار سالمند در منزل باید دلسوز باشد

ممکن است سالمندان بیمار نتوانند به تنهایی حمام کنند ، و یا ممکن است دچار بی‌اختیاری باشند. اما بدین معنی نیست که احساس غرور، خجالت و نیاز به استقلال ندارند. بنابراین  یک پرستار سالمند ، باید حس دلسوزی و مهربانی را داشته باشد تا در برخورد با آن ها بتواند متواضعانه رفتار کند ، حتی اگر سالمند هنگام دریافت کمک دست به پرخاشگری بزند.

پرستاری از سالمند

 

پرستار سالمند در منزل باید به جزئیات بیمار توجه کند

مراقبت پیشگیرانه از خصوصیات اصلی پرستار سالمند می باشد.از آنجاییکه سالمندان نسبت به افراد جوان ‌تر، بیشتر در خطر برای  ابتلا به بیماری های جدی مانند پوکی استخوان و آلزایمر هستند. بنابراین ضروری بوده که پرستار سالمند در منزل به حال بیمار، و شکایت های او توجه نماید، تا بتواند از به وجود آمدن مشکلات جدی پیشگیری نماید.

 

پرستار سالمند در منزل باید خلاقیت رفتاری داشته باشد

یکی از چالش های پرستار سالمند در منزل ، کار با سالمندانی است که دچار زوال عقل شده‌اند. در این مورد خاص پرستار سالمند باید تفکر خلاقانه ای داشته باشد بتواند به خوبی از پس تامین نیازهای عاطفی و جسمی این بیماران برآید، علاوه بر آن بتواند با نوع مراقبت خود روند پیشرفت بیماری را کند نماید. مثلا طبق تحقیقات انجام شده برخی از افراد که دچار زوال عقل هستند ، به خوبی به هنر درمانی پاسخ می‌دهند. یک پرستار سالمند خلاق ممکن است به نقاشی و رنگ آمیزی با یک سالمند مبتلا به زوال عقل بپردازد.

 

ثبات عاطفی در پرستار سالمند

پرستار سالمند باید رفتار منظم و یکپارچه ای داشته باشد ، و تا جای ممکن از دادن پیام های متناقض به سالمند خودداری نماید. پرستاری رفتارهای خود را به طور مداوم تغییر نمی دهد و دارای یک ثبات عاطفی بوده ، حس اطمینان و آرامش بیشترو بهتری را به سالمند منتقل می کند، و همین امر سبب شده که سالمند با مسائل و مشکلات پزشکی خود ، راحت تر برخورد کند.

 

سخن پایانی

دوران سالمندی شباهت هایی به دوران کودکی دارد اما پرستاری از سالمند با نگهداری از کودک تفاوت دارد. پس اگر پرستار سالمند در منزل هستید یا وظیفه مراقبت از سالمند را به عهده دارید حتما به این نکته مهم توجه نمایید که هرگز با سالمندان مانند کودکان رفتار نکنید و همیشه عزت نفس و جایگاه آنها را حفظ نمایید.

 

اگر به خدمات پرستاری و پرستااحتیاج دارید با ما تماس بگیرید


3 دیدگاه

  1. سلام
    از سایت شما پرستار سالمند گرفتیم. واقعا خیلی دلسوز و وارد بود. پشتیبانی سایت هم عالیه خیلی خوب راهنمایی کردند

  2. سلام
    از سایت خیلی خوبتون تشکر میکنم. حدودا یک ماهی میشه که برای پدرم که دیابت دارند پرستار سالمند گرفتیم. خیلی به پدرم و ما کمک کرده. موفق باشید

  3. سلام
    نیروی پرستار سالمند برای مراقبت از بیمار در بیمارستان هم میفرستید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما