ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

خانه / تاسیسات / تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج

به متخصص نشت یاب نیاز دارید ؟

شما متخصص نشت یابی بادستگاه هستید

 

ارائه بهترین خدمات نشتیابی به صورت 100% تضمینی در تهران ، شیراز ، کرج ، اصفهان ، قزوین ، بندر عباس ، قم

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج


 

اگر شما مطالب گذشته سایت را دنبال کرده باشید و با خدمات ما در بخش تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه آشنا باشید می دانید که تیم کاراباما خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران را ارائه می کند . تیم کاراباما به دلیل استقبال و رضایت مشتریان خود در خصوص تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران تصمیم بر این دارد که خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه را در استان البرز هم گسترش دهد و از این پس افراد ساکن در کرج می توانند از خدمات تیم کاراباما در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج بهرمند شوند . ساکنان کرج دیگر نگران ترکیدگی لوله های خود نباشند زیرا تیم کاراباما با ارائه خدمات توسط بهترین متخصصان در کرج در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه پس از تماس شما سریعا نیروهای خود را به محل مورد نظر شما می‌فرستند تا از رسیدن خسارت به نما و زیربنای ساختمان شما جلوگیری کنند.بهترین خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج را از ما بخواهید تا از تشخیص سریع و دقیق کارورزان تیم کاراباما بهرمند شوید و زمان خود را صرف گشتن برای نیروی متخصص در این زمینه نکنید زیرا تیم کاراباما متخصص ترین افراد را در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج ، در اختیار دارد.

 

جهت اطلاع از هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و درخواست نیروی کار در زمین تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و در وقت خود صرفه جویی و هزینه های خود را کاهش دهید.

0930-336-4973

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج چگونه است؟

 

زمانی که لوله سوراخ شود یا ترک داشته باشد به دلیل فشار آب ، آب با فشار از آن ناحیه بیرون می آید و ایجاد صدا می کند . صدای خروج آب را با گوش نمی‌توان شنید ولی دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله می‌توان صدای خروج آب را تا عمق 40 سانتی متری با دقت بالایی تشخیص دهد .خطای دقت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کمتر از 10 سانتی متر هست که باعث می‌شود بسیار سریع تر محل دقیق ترکیدگی پیدا شود و از تخریب زیادی بنا جلو گیری می کند . دستگاه هایی که متخصصان تیم کاراباما در تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج استفاده می‌کنند بسیار دقیق و به روز هست تا مشتریان ما بیشترین میزان رضایت را داشته باشند.

 

مراحل تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج چگونه است؟

 

بعد از تماس شما با تیم کاراباما ، تیم ما متخصص ترین افراد نزدیک به محل شما را برای خدمت رسانی اعزام میکند.

متخصصان کاراباما ابتدا محل دقیق ترکیدگی لوله را به کمک دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله پیدا میکنند و سپس هزینه تشخیص ترکیدگی لوله و هزینه بازسازی را خدمت مشتری اعلام میکنند و برای قیمت نهای توافق می کنند.

بعد از پیدا شدن محل دقیق ترکیدگی با دقت و رعایت اینکه کمترین خسارت به ساختمان و نما وارد شود شروع به کندن محل مورد نظر می کنند تا به لوله ایی که ترکیده است برسند . سپس با تجهیزت و ابزار های خود شروع به تعویض لوله مورد نظر میکنند و در کمترین زمان و با بیشترین دقت مشکل ترکیدگی لوله را رفع میکنند.

در اخر بعد از اتمام تویض و تعمیر لوله با توافق و رضایت مشتری تمام محل کنده کاری و نم زدگی را بازسازی و پاکسازی میکنند.

 

تشحیص ترکیدگی لوله با دستگاه

چه زمانی باید با تیم کاراباما جهت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج تماس گرفت؟

 

  • اگر در پایان هر دوره مبلغ قبض آب شما بسیار بیشتر از مقدار مصرف همیشگی هست.
  • اگه از بعضی قسمت های ساختمان یا دیوار ها بوی نم زدگی را احساس می کنید.
  • اگر بر روی قسمت هایی از دیوار نشانه نم زدگی و خیسی مشاهد شد.
  • اگر افت فشار آب را در منزل احساس می کنید.

 

جهت اطلاع از قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه با ما تماس بگیرید

0930-336-4973

 

اگر مصالح ساختمانی شما مانند کاغذ دیواری،کاشی سرامیک و … گران قیمت هست حتما از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله استفاده کنید تا کمترین خسارت و هزینه را داشته باشید.

 

میزان دقت دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله چقدر است؟

 

1-قرارگرفتن لوله ها فلزی در خاک نم وآهکی که موجب ترکیدگی لوله میشود.با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله می توان دقیقا محل آن را پیدا کرد.

2-کنار هم قرار گرفتن دو لوله فلزی غیر هم جنس که باعث واکنش شیمیای و خوردگی لوله می شود. این مشکل بیشتر در آپارتمان ها اتقاق می افتد.محل دقیق آن با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله امکان پذیر است.

3-اتصال نا درست لوله ها به یک دیگر که در بالا رفتن فشار اب باعث ترکیدگی و نشت آب میشود این مشکل را میشود به راحتی با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله وتعویض اتصال سریعا بر طرف کرد.

5-انبساط و انقباض لوله ها مخصوصا لوله های شوفاژها که باعث خرابی اتصالات و در نتیجه نشتی لوله میشود که مانند مورد قبل میتوان به راحتی آن را توسط دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله تشخیص داد و تعویض و تعمیر اتصال انجام شود.

 

اگر به نشتی داشتن لوله های ساختمان خود شک دارید می توانید با تیم کاراباما تماس بگیرید تا ما یک متخصص تشخیص ترکیدگی لوله را نزد شما بفرستیم 

0930-336-4973

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج :

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران کاراباما

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شمال تهران کاراباما

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در غرب تهران کاراباما

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شرق تهران کاراباما

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شیراز کاراباما

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در مشهد کاراباما

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اصفهان کاراباما

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قم کاراباما

جهت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه با ما تماس بگیرید

شماره تماس شبانه روزی 09303364973

detecting-pipe-breakage-in-karaj

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج
5 امتیاز از 10 رای