ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

خانه / نظافت / شرکت خدماتی نظافتی

شرکت خدماتی نظافتی

شرکت خدماتی نظافتی

شرکت خدماتی نظافتی نیاز دارید؟ امروزه باتوجه به اینکه انسان ها به رفاه و آسایش بیشتر نیاز دارند، برای انجام امور منزل از شرکت خدماتی نظافتی کمک می گیرند. بهتراست از یک شرکت خدماتی نظافتی معتبر استفاده کنید. شرکت خدماتی نظافتی ما با نیروهای متعهد و باتجربه خدمات نظافت منزل ازجمله نظافتچی ، نظافت منزل را درکمترین زمان ممکن به شما ارائه می دهد. پرسنل خدمات نظافتی آقا و خانم شرکت ما باهدف رفاه و آرامش شما پاکیزگی و خدمات نظافت مطلوب را به شما ارائه می دهد.

کار نظافتچی به این صورت است که نظافت منازل که شامل موارد تمیز کردن پنجره ها ، شستن درها و دیوارها ، تمیز کردن سرویس ها ، تمیز کردن سرامیک ها و جرمگیری سرامیک ها در صورت نیاز ، تمیز و مرتب کردن وسایل داخل بوفه ، مرتب کردن اتاق ها ، مرتب کردن تختخواب ها ، تمیز کردن آشپزخانه و جرم گیری کاشیها و لوازم دیگر ، تمیز کردن کمدها و کابینت ها و دیگر لوازم داخل آشپزخانه ، گرد گیری منزل ، لوازم آشپز خانه تمیز کردن کف ، شستن و تمیز کردن راه پله ، تمیزکردن لوسترها و کارهایی از این قبیل را می توان از  وظایفشان نام برد. یکی از کارهای شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت در منزل است که حس تازگی را به ارمغان می آورد.

 

در این شهرها ممکن است به دنبال شرکت خدماتی نظافتی باشید:

شرکت خدماتی نظافتی مرکز تهران

شرکت خدماتی نظافتی در سعادت آباد

شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران

شرکت خدماتی نظافتی کرج

شرکت خدماتی نظافتی اصفهان

شرکت خدماتی نظافتی تبریز

لیست شرکتهای خدماتی نظافتی تهران

شرکت خدماتی نظافتی کرمان

شرکت خدماتی نظافتی رشت

شرکت خدماتی نظافتی اهواز

کارهای شرکت خدماتی نظافتی

خدمات نظافت درمنزل شامل موارد ، گردگیری ، شستشوی دیوار ، تمیزکردن لوازم پارچه ای  و … می باشند.

گردگیری منزل

در گردگیری منزل از قفسه ها  شروع  کرده  و در آخر به کف می رسد. معمولا در گردگیری  لوازم  منزل  و تمیز کردن شیشه ها و تمیز کردن لوازم آشپزخانه و نظافت و تمیز کردن سرویس ها انجام می شود. اصولا در نظافت  را باید زمانی انجام داد که تمامی وسایل را از جای خود برداشته ، تمیز کنید و سپس آنها را در جای خود قرار دهید.

شستشوی دیوار

 برای شستشوی دیوار منزل می توان مخلوطی از آب و تاید و وایتکس یا رخشا استفاده کرد ، درصورتی که جرم و دوده و کثیفی دیوار زیاد باشد می توان به جای وایتکس اندکی جرم گیر مخصوص گاز  به آن اضافه نمود.مقدار آن باید کم باشد درغیر اینصورت  رنگ دیوار را هم می تواند ازبین  ببرد. از باهم ترکیب شدن محلول  از آن می توان برای شستشوی دیوار منزل استفاده کرد.

تمیزکردن لوازم پارچه ای

 بالش ها و رویه اثاثیه و مبلمان را مرتب کنید. با لوله جاروبرقی سطوح مبلمان را جارو بکشید و بطور کلی درتمیزکردن  لوازم پارچه ای دقت داشته باشید که روی آنها لک نیفتد.روتختی ها را بردارید تا بعد از شستن  و یا بعد از تکاندن آنها در جای مناسب دوباره بیندازید. در نظافت منزل با توجه به شرایط  قرار گیری ممکن است  تمیز کردن لوازم پارچه ای  در هر دوره انجام پذیرنباشد. 

 

این موارد را هنگام درخواست از شرکت خدماتی نظافتی هرگز فراموش نکنید

این حق شماست که قبل از رزرو و اعزام نظافتچی از مبلغ دقیق خدمات نظافت منزل مطلع باشید. پس حتما یادتان باشد قبل از رزرو نیروی خدماتی نظافت منزل همه چیز شفاف باشد.

شما باید بتوانید در صورت عدم رضایت از خدمات پشتیبانی استفاده کنید، بنابراین حتما شماره های تماس و شماره پشتیبانی را قبل از ثبت سفارش یادداشت کنید.

 

لیست خدماتی که شرکت های خدماتی نظافتی ارائه می کنند:

نظافت منزل و محل کار

نظافت ساختمان ، مشاعات و راه پله

نظافت حیاط و پارکینگ

نظافت مخصوص ایام عید و خانه تکانی

شستشوی دیوار و شیشه ها

شستشوی مبل و فرش

نماشویی

اعزام کارگر ساده و…

 

نظافت منزل خود را با ، کارا باما تجربه کنید

 اعزام بهترین کارگر نظافت منزل و نظافتچی از برترین شرکت نظافتی 

شماره تماس 09303364973 

شرکت خدماتی نظافتی
5 امتیاز از 1 رای


× خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن
×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن »» برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.