خانه / ساختمان / قیمت سرامیک کاری

قیمت سرامیک کاری

قیمت سرامیک کاری

قیمت سرامیک کاری یا اجرت سرامیک کاری بر اساس عومل متعددی مشخص می‌شود اما از آنجایی که نصب سرامیک یک کار کاملا تخصصی و حرفه‌ای است به دنبال قیمت سرامیک ارزان یا اجرت سرامیک کاری کم نباشید و اولویت خود را یک کار خوب همراه با قیمت سرامیک کاری مناسب قرار بدهید. پس اگر به دنبال قیمت نصب کاشی و سرامیک هستید سفارش خود را ثبت کنید تا پس از مشاهده کار، قیمت هر متر مربع سرامیک یا اجرت هر متر مربع سرامیک را به شما می‌دهند. 

 

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد قیمت سرامیک کاری در فضای وب دنبال می شود بیشتر در مورد:

  • قیمت نصب سرامیک دیوار
  • قیمت روز سرامیک
  • قیمت کاشی کاری در عراق
  • قیمت نصب سرامیک در کرج
  • قیمت کاشی کاری سرویس بهداشتی
  • لیست قیمت کارهای ساختمانی 97
  • لیست قیمت کارهای ساختمانی 96
  • قیمت تمام شده یک متر مربع دیوار سفالی

 

اجرای بهترین سرامیک کاری با قیمت مناسب توسط تیم حرفه‌ای کاراباما

 

قیمت سرامیک کاری

 

عوامل موثر بر قیمت نصب کاشی و سرامیک :

طراحان حرفه ‌ای و دکوراتیوها همواره توجه ویژه‌‍‌ای به استفاده از سرامیک ، کاشی و سنگ جهت پوشش کف و دیوارها داشته اند. نصب سرامیک و نصب کاشی یک کار تخصصی است به همین جهت باید توسط نصاب سرامیک یا سرامیک کار حرفه‌ای و با تجربه انجام شود. قیمت سرامیک کاری یا اجرت نصب سرامیک یک مبلغ ثابت و مشخص نیست وبر اساس معیارهای زیادی تعیین می‌شود.

 

9 عامل موثر در اجرت سرامیک کاری 

 

1. قیمت سرامیک کاری با توجه به مکان :

هزینه سرامیک کاری در شهرهای مختلف متفاوت است و اجرت سرامیک کاری در شهرهای پر جمعیت معمولا بیشتر از شهرهای کوچک است علاوه بر آن در تهران نیز قیمت سرامیک کاری در مناطق و محله‌های مختلف متفاوت است.

 

2. اجرت سرامیک کاری بر اساس متراژ :

معمولا قیمت سرامیک کاری بر اساس هر متر مربع تعیین می‌شود که اجرت نصب هر متر سرامیک در سرامیک های مختلف با هم تفاوت هایی دارد. اجرت سرامیک کاری در مکان های خیلی کوچک مانند اتاق به صورت توافقی نرخ انجام می شود.

 

اجرت سرامیک کاری

 

3. اجرت سرامیک کار 

قیمت سرامیک کاری بسیار به نصاب سرامیک بستگی دارد حال تصمیم با شماست که آیا می خواهید از یک نصاب حرفه ای و با تجربه کمک بگیرید و اجرت سرامیک کاری بیشتری در ازای کار بهتر پرداخت کنید؟ یا می خواهید یک سرامیک کار معمولی و غیرحرفه‌ای سرامیک کاری را بر عهده بگیرد؟ آنچه مشخص است حتما دستمزدهای این دو سرامیک کار متفاوت است اما پرداخت هزینه نصب سرامیک بیشتر و در مقابل دریافت کار بهتر و با کیفیت تر یک اصل مهم اقتصادی است که رضایت بیشتری را به همراه خواهد داشت.

 

4. فضای مناسب و سهولت دسترسی :

سرامیک کاری و کاشی کاری در فضاهای کوچک که قناسی زیاد دارند سخت است و انجام کار را برای سرامیک کار کند می‌کند بنابراین هر چه فضا مناسب تر و سهولت دسترسی بهتر ، قیمت سرامیک کاری نیز مناسب تر و بهتر خواهد بود.

یکی دیگر از مکان هایی که اجرت سرامیک کاری آن متفاوت است ، آپارتمان های بدون آسانسور زیرا حمل وسایل و مصالح مورد نیاز به طبقات بالا ، هزینه اضافی دارد.

 

5. تاثیر جنس و کیفیت سرامیک :

اجرت سرامیک کاری در مدل ها و جنس های مختلف ، کاملا متفاوت است مثلا نصب سنگ های طبیعی مانند سنگ گرانیت و مرمر گران تر از نصب کاشی های پرسلن می‌باشد زیرا کار با سنگ های طبیعی سخت‌تر است و برای نصب و برش به ابزارهای تخصصی نیاز است بنابراین نصب سرامیک هایی که از جنس سنگ های طبیعی هستند سخت‌تر و پیچیده‌تر است.

 

قیمت نصب کاشی و سرامیک

 

6. قیمت سرامیک کاری با توجه به اندازه سرامیک :

هر چه ابعاد سرامیک و کاشی بزرگتر باشد سرعت انجام کار بیشتر علاوه بر آن با صرف نیروی کمتر ، منطقه بیشتری پوشش داده می‌شود بنابراین همین عوامل سبب شده قیمت سرامیک کاری یا اجرت سرامیک کاری در سرامیک هایی با ابعاد بزرگتر کمتر باشد.

 

7. عایق کاری سرامیک کاری :

عایق کاری در هنگام سرامیک کاری و کاشی کاری آشپزخانه ، حمام و سرویس های بهداشتی و آشپزخانه سبب جلوگیری از نم و رطوبت و نشتی می‌شود اما عایق کاری بر روی قیمت نهایی نصب سرامیک و اجرت سرامیک کاری تاثیر می گذارد.

 

8. تاثیر خرده کاری و تعمیرات در قیمت سرامیک کاری :

انجام تعمیرات و خرده کاری سبب افزایش قیمت سرامیک کاری می‌شود زیرا در صورت نیاز به مرمت و تعمیرات ، حین انجام کار مصالح بیشتری مورد استفاده قرار می‌گیرد علاوه بر آن زمان سرامیک کاری و اجرای پروژه نیز بیشتر می‌شود.

 

9. قیمت نصب کاشی و سرامیک سفارشی :

قیمت سرامیک کاری در کارهای سفارشی که دارای الگوهای خاص و متفاوت هستند بیشتر است چون نیازمند تجربه بالا و مهارت سرامیک کار است اماا یک کار انحصاری و زیبا ارزش پرداخت هزینه بیشتر را خواهد داشت. 

 

اجرت نصب هر متر مربع سرامیک

 

سوالات متداول

1. مناسب‌ ترین زمان برای سرامیک کاری و نصب کاشی در ساختمان نوساز چه وقت است؟

در ساختمان‌های نوساز بهترین زمان نصب سرامیک و کاشی پس از اجرای مرحله سفت کاری ساختمان است درست زمانی که لوله کشی ساختمان انجام شده  و جای عناصر مرتبط مثل پکیج ، ظرف شویی ، روشویی و … معین شده باشد.

 

2. آیا اجرت سرامیک کاری انواع کاشی و سرامیک یکی است؟

خیر  اجرت نصب کاشی و سرامیک گرانتر به همان نسبت بیش تر است علاوه بر آن نوع ابعاد ، طرح و نقش سرامیک بر روی قیمت سرامیک کاری تاثیر مستقیم دارد.

 

3. مناسب ترین زمان برای سرامیک کاری در بازسازی ساختمان چه وقت است؟

در بازسازی ساختمان به دو روش سرامیک کاری و کاشی کاری قابل اجرا است. در روش اول کل می‌توانید مانند ساختمان نوساز کل  مساحت دیوار و کف سرامیک و کاشی کنید اما در روش دوم ابتدا کابینت ، روشویی و دیگر عناصر را نصب کنید سپس فضاهای خالی سرامیک کاری کنید توجه کنید در روش دوم قیمت سرامیک کاری به دلیل استفاده کمتر از مواد و مصالح ، پایین تر است.

 

قیمت سرامیک کاری

 

4. خسارت پرتی مصالح با چه کسی است؟

در کار سرامیک کاری و نصب کاشی به طور طبیعی به علت برش‌ های کار به ناچار پرتی ایجاد می گردد به همین علت هنگام خرید باید مقداری بیشتر از حجم کار خریداری کنید اما اگر بیشتر از حد معمول پرتی مصالح باشد نشان از غیر حرفه‌ای بودن نصاب است که در اینصورت مسئولیت پرتی با استادکار است.

 

5. قیمت سرامیک کاری با چسب مصرفی محاسبه می شود؟

خیر منظور از اجرت سرامیک کاری فقط دستمزد سرامیک کار بر اساس اجرت نصب متر مربع سرامیک است.

ceramic-installation-price

قیمت سرامیک کاری
قیمت سرامیک کاری
5 امتیاز از 3 رای


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما