خانه / خدمات کارواش / کارواش شریعتی

کارواش شریعتی

 

کارواش شریعتی

کارواش شریعتی از خدمات ویژه کارواش سیار کاراباما می باشد که به دلیل متقاضی بسیار و استقبال بسیار خوب از خدمات پیشین به مجموعه خدمات کارواش ما اضافه شده است. شما با استفاده از کارواش در محل شریعتی در زمان و هزینه خود صرفه جویی می کنید و تنها با یک تماس در سریعترین زمان می توانید از خدمات کارواش شریعتی بهره‌مند شوید که این خدمات شامل :  کارواش سیار شریعتی ، کارواش خشک شریعتی ، کارواش نانو شریعتی ، کارواش نانو بخار شریعتی می باشد.

 

خدمات کارواش سیار کاراباما در مناطق دیگر :

 

کارواش در محدوده شریعتی ، کارواش قلهک ، کارواش خیابان دولت ، کارواش میرداماد ، کارواش تجریش ، کارواش نیاوران ، کارواش قیطریه ، کارواش اندرزگو ، کارواش در ظفر ، کارواش فرمانیه و …

 

کارواش شریعتی

 

انواع خدمات سیار در کارواش شریعتی :

 

 کارواش نانو سیار شریعتی

☑ کارواش سیار شریعتی

☑ کارواش نانو بخار شریعتی

کارواش نانو سیار شریعتی 

 

امروزه تکنولوژی نانو و مواد نانو به صورت مستقیم و غیر مستقیم تاثیر زیادی بر زندگی ما گذاشته است شما با مواد نانو می‌توانید اتومبیلتان را باکیفیت تر و راحت تر از همیشه بشورید.کارواش نانو نسبت به دیگر کارواش ها یک سری ویژگی خاص و جالب دارد که در ادامه به معرفی برخی از آن‌ها می‌پردازیم:

☑ با استفاده از کارواش نانو ، خط و خش های سطح اتومبیل که به دلایل مختلف مانند استفاده نادرست از برس حین شستشو اتومبیل به وجود آمده را بهبود می‌بخشد.

ممکن است رنگ اتومبیل در دراز مدت به علت نور شدید آفتاب  کدر شده و براقیتش کم شود که در اینصورت نیز در کارواش نانو به علت استفاده از مواد نانو بهتر خواهد شد و در صورت تمایل می‌توانید  درخواست پولیش خودرو در محل بدهید که با استفاده از پولیش اتومبیل می‌توان تمامی این اثرات را از بین برد.

 خاصیت آب گریزی یا در کل جذب نکردن مواد نانو سبب شده که در صورت ریختن آب یا گرد و خاک آن‌ها به آسانی از روی اتومبیل شما پاک می‌شوند علاوه بر آن اتومبیل مدت زمان بیشتری تمیز می‌ماند. همچنین کثیفی ها و لکه های بسیار سر سخت که پاک کردن آن‌ها کار دشواری است با کارواش نانو به آسانی از بین خواهند رفت.

☑ کارواش نانو سیار هیچ‌گونه مصرف آب ندارد مواد نانو از بهترین موارد جهت موتورشویی می‌باشد که هیچ‌ آسیبی به قطعات الکتریکی موتور وارد نمی‌کند.مواد نانو داخل اتومبیل را به خوبی تمیز می‌کنند و تمامی قسمت‌هایی که به مرور زمان رنگ خود را از دست داده و تیره شده‌ را تمیز و روشن می‌کند.

 

برای استفاده از خدمات کارواش شریعتی با ما تماس بگیرید

 

کارواش شریعتی

کارواش سیار شریعتی :

 

کارواش سیار شریعتی از مجموعه خدمات کارواش شریعتی است که پس از تماس و ثبت درخواست شما ، نزدیک ترین نیروهای ما ، به محل شما اعزام شده و سریعا مشغول به کار می شوند.تمامی وسایل مورد نیاز برای کارواش از جمله منبع آب ، پمپ آب ، انواع برس جهت شستشو اتومبیل ، مواد شوینده استاندارد ، وسایل مخصوص برای تمیز کردن داخل اتومبیل و … به همراه دارند و در پایان کار پس از شستشوی اتومبیل ، همه آلودگی های باقیمانده در محل را تمیز می کنند.درصورتی که به خدمات بیشتری احتیاج دارید می توانید از خدمات دیگر کارواش آنلاین کاراباما استفاده کنید که این خدمات شامل توشویی ، موتور شویی ، پولیش بدنه اتومبیل ، جرم گیری رینگ ها ، واکس لاستیک خودرو ، واکس و پولیش داخل اتومبیل و … می‌باشد.هزینه تمام این خدمات برای هر اتومبیل مشخص است و هنگام ثبت سفارش قیمت کارواش از سوی شرکت به شما اعلام می‌شود و پرسنل کارواش شریعتی حق دریافت هیچ گونه مبلغ بیشتری را ندارند.

 

اگر به کارواش در محل شریعتی نیاز دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

 

کارواش نانو بخار شریعتی :

 

کارواش نانو بخار شریعتی از خدمات ویژه کارواش شریعتی است که بسیار پر طرفدار نیز می باشد.در کارواش بخار شستشو با بخار انجام می‌شود و در صورت علاقه مند مشتری می‌تواند از خدمات کارواش نانو در محل استفاده کند.توجه کنید که بخار مورد استفاده در کارواش های بخار با دما و رطوبت کنترل شده است بنابراین هیچ آسیبی به رنگ و بدنه اتومبیل شما وارد نمی کند. کارواش نانو بخار یکی از بهترین انتخاب ها جهت شستشوی موتور اتومبیل است علاوه بر آن کارواش بخار برای توشویی و شستشوی داخل خودرو نیز بسیار مناسب است زیرا کوچک ترین نقاط غیر قابل دسترس را نیز تمیز می‌کند.

 

برای اطلاع از قیمت خدمات کارواش نانو بخار شریعتی ما تماس بگیرید

 

کارواش نانو بخار شریعتی

 

پولیش خودرو در محل شریعتی :

 

رنگ اتومبیل به مرور زمان تحت تاثیر عوامل محیطی و تابش نور خورشید ممکن است کدر شود بنابراین اگر شما هم به نظافت و ظاهر اتومبیلتان اهمیت می دهید و برایتان مهم است که مثل روز اول براق و درخشنده شود ، کافی است از خدمات پولیش در محل کاراباما استفاده کنید.این خدمات توسط پولیش کاران حرفه ای با مجهزترین دستگاه ها انجام می‌شود.

 

برای انجام خدمات پولیش اتومبیل در شریعتی با ما تماس بگیرید

 

مزایای کارواش در محل :

 

اگر به دنبال صرفه جویی در زمان و هزینه خود و افزایش رفاه و ارتقای سطح کیفیت زندگی خود هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات کارواش در محل می باشد. با استفاده از کارواش در محل شریعتی نیروهای متخصص ما در کمترین زمان نزد شما آمده و شما می‌توانید شستشوی اتومبیلتان را حین انجام دیگر کارهایتان تمام کنید بدون اینکه نیاز به رفتن در شلوغی شهر و ماندن در صف کارواش باشد.

 

کارواش در محل شریعتی

 

تفاوت کارواش شریعتی با کارواش سنتی :

 

 برای شستشوی ماشینتان دیگر نگران پیدا کردن کارواش خوب و کاربلد نباشید شمابا استفاده از کارواش شریعتی قبل از سفارش کارواش می توانید نمونه کارها را ببینید و بعد تصمیم بگیرید.

استفاده از خدمات کارواش شریعتی بسیار راحت می‌باشد شما به آسانی با موبایلتان می توانید درخواست کارواش در محل دهید و پس از ثبت سفارش شما نزدیک ترین نیروهای کارواش به محل شما اعزام می‌شوند و در سریع ترین زمان ماشین را تمیز می کنند.

 پرسنل کارواش تمامی وسایل مورد نیاز را با خود به همراه دارند مانند مخزن آب ، پمپ آب ، مواد شستشوی مخصوص اتومبیل ، جارو برقی و …

 با استفاده از کارواش شریعتی دیگر نیاز نیست برای رفتن به کارواش در ترافیک بمانید بلکه می‌توانید در هر مکانی که هستید مانند محل کار یا منزل درخواست کارواش آنلاین بدهید.

 همه کشورهای پیشرفته برای حمایت از منابع آبی خود از خدمات کارواش سیار استفاده می کنند چرا که در کارواش های سیار و نانو سیار میزان مصرف آب بسیار کم است.

 هزینه کارواش شریعتی مشخص و ثابت است و کارکنان کارواش شریعتی حق دریافت هزینه بیشتری ندارند و نیاز به پرداخت انعام نیست. 

 با استفاده از کارواش شریعتی شما ماشینتان را کمتر در شلوغی و ترافیک جابجا می‌کنید که در نتیجه مصرف سوخت و استهلاک ماشین کم می‌شود و به کم شدن میزان آلودگی هوا نیز کمک بزرگی می‌کنید.

 

کارواش شریعتی کاراباما

 

 


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما