خانه / خدمات کارواش / کارواش گیشا

کارواش گیشا

ارائه تمامی خدمات کارواش در محل شما در تهران ، شیراز

 

کارواش گیشا

 

کارواش گیشا با ارائه خدمات کارواش سیار گیشا ، کارواش نانو سیار گیشا ، کارواش نانو بخار گیشا ، پولیش خودرو در محل گیشا و … در جهت افزایش رفاه شما عزیزان کار می کند.دیگر نیاز نیست به کارواش های سنتی بروید و کلی از وقت و انرژی خود را به هدر دهید با استفاده از کارواش آنلاین از بهترین خدمات کارواش در مکان دلخواهتان بهره‌مند شوید.پس با کارواش گیشا کاراباما تماس بگیرید و کارواش سیار را نزد خود بیاورید.

 

خدمات کارواش در محل تهران کاراباما :

 

کارواش تجریش ، کارواش شریعتی ، کارواش میرداماد ، کارواش اندرزگو ، کارواش قلهک ، کارواش منطقه 1 ، کارواش منطقه 3 ، کارواش فرمانیه ، کارواش گیشا ، کارواش گیشا ، کارواش سعادت آباد ، کارواش پاسداران ، کارواش جردن و …

 

برای سفارش کارواش گیشا همین حالا تماس بگیرید

 

کارواش گیشا

 

☑ کارواش سیار گیشا

☑ کارواش نانو بخار گیشا

☑ کارواش نانو سیار گیشا

☑ پولیش اتومبیل در محل گیشا

 

کارواش سیار گیشا :

 

کارواش سیار از خدمات کارآمد کارواش گیشا کاراباما است که به دلیل مزایای بسیار نسبت به کارواش های سنتی با استقبال بسیار خوبی رو به رو شد. امروزه به دلیل زندگی ماشینی استفاده بیشتر مردم از خودرو های شخصی افزایش یافته که به همان نسبت ترافیک و آلودگی هوا هم در حال افزایش است بنابراین برای یاری به محیط زیست و مشکل کم آبی ، کارواش سیار گیشا انتخاب هوشمندانه‌ای است.با استفاده از کارواش گیشا در وقت خود نیز صرفه‌جویی خواهید کرد.شرکت خدماتی کاراباما بهترین خدمات کارواش سیار را در کارواش گیشا به شما ارائه می دهد.

 

ویژگی‌های کارواش نانو بخار  گیشا :

 

☑ شستشو بدنه اتومبیل با میزان کمی از آب (3 لیتر برای هر ماشین) در کارواش گیشا

☑ نداشتن هیچگونه آلودگی و کثیفی در محل بعد از شستشوی اتومبیل در کارواش گیشا

 شستشوی فوق العاده اتومبیل همراه با بخار در کارواش گیشا

☑ در کارواش گیشا میزان دما و رطوبت بخار خروجی کاملا تحت کنترل است بنابراین هیچ آسیبی به رنگ اتومبیل وارد نمی‌کند

☑ چون قطعات موتور اتومبیل نسبت به خیسی و رطوبت حساس می‌باشند بنابراین در کارواش گیشا برای شستشوی موتور دستگاه را روی حالت بخار خشک می‌گذارند تا هیچ رطوبتی نداشته باشد.

 

 توشویی و خشک شویی داخل اتومبیل از دیگر مزایای خوب کارواش نانو بخار  در کارواش گیشا است که شستشو روکش صندلی ها و تمامی نقاط داخل ماشین به بهترین نحو انجام می‌گردد حتی نقاطی که دسترسی به آن سخت یا غیر  ممکن است چرا که  بخار می‌تواند به آن قسمت ها برود و ماشین شما را کاملا تمیز کند.

☑ چون شستشو با بخار صورت می گیرد  همه باکتری ها و ویروس های داخل ماشین در اثر گرما و حرارت کاملا از بین می‌رود.با استفاده از  کارواش نانو بخار گیشا همه قسمت های اتومبیل شما از باکتری و ویروس پاک می‌گردد و در تمیزی داخل ماشین بسیار موثر است.بعد از شستشوی داخل اتومبیل با استفاده از بخار و مواد نانو رنگ قسمت های مختلف ماشین مثل روز اول می‌شود!!!

 

برای بهترین کارواش نانو بخار با ما تماس بگیرید

 

کارواش سیار گیشا

 

کارواش نانو سیار گیشا :

 

خدمات نانو کارواش گیشا با بهترین مواد نانو انجام می گردد . مواد نانو به دلیل ویژگی های بسیار مثبت و کارآمد آن امروزه مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. در ادامه به برخی از ویژگی های مواد نانو خواهیم پرداخت که شما با سفارش کارواش گیشا می توانید از آنها بهره‌مند شوید.

 

☑ مواد نانو خط و خش های روی بدنه ماشین شما را از بین می‌برد و رنگ خودرو شما را صاف و یک دست کرده و سبب افزایش براقیت آن می‌شود.

 

 کارواش نانو رنگ ماشین شما را به براقی روز اول می‌کند . قسمت هایی که آفتاب سبب کدر شدن رنگ اتومبیل شده با استفاده از کارواش نانو و پولیش خودرو در محل که توسط پرسنل حرفه‌ای کارواش گیشا انجام می شود قابل برگشت است.

 

 کارواش نانو در مقابل نور آفتاب از رنگ ماشین شما محافظت می‌کند به علت اینکه  لایه ای محافظ بر روی بدنه اتومبیل شما قرار می گیرد.

 

☑ به علت خاصیت ضد آب بودن مواد نانو از نشستن آب و کثیفی و گردو خاک بر روی بدنه اتومبیل شما جلوگیری کرده و ماشین شما مدت زمان طولانی تری تمیز می ماندعلاوه بر آن تمیز کردن اتومبیل شما در دفعات بعدی راحت تر انجام می‌شود.

 

 کثیفی و لکه هایی که پاک کردنشان از روی اتومبیل سخت است و لکه آنها زمان طولانی بر روی ماشین می‌ماند با کارواش نانو به به آسانی پاک می شوند.

 

☑  میزان مصرف آب در کارواش نانو بسیار پایین است.

 

 یکی از بهترین راه ها برای شستشوی خوب موتور خودرو و رهایی از چربی ها بدون آسیب رسیدن به موتور خودرو کارواش نانو می‌باشد.

 

☑ مواد نانو  با لایه برداری سطحی تمامی قسمت های داخلی خودرو همه سیاهی و کثیفی ها را کاملا پاک می کند.

 

برای سفارش کارواش نانو سیار  از کارواش گیشاهمین حالا با ما تماس بگیرید

 

پولیش خودرو در گیشا

 

پولیش خودرو در محل کاراباما :

 

به علت کارایی مفید و خوب پولیش در محل  و افزایش میزان توجه مردم به تمیزی و ظاهر خودرو خود ، پولیش در محل مورد استقبال خوبی قرار گرفته است.هر ماشینی بعد مدتی قرار گرفتن تحت تاثیر عواملی محیطی همچون آفتاب سوختگی ، آب‌ و هوا ، برخورد اجسام ، زنگ‌زدگی و …. کدر و مات می‌شود و براقیت آن نسبت به روز اول کمتر می شود که در اینصورت شما با استفاده از خدمات پولیش خودرو در محل می‌توانید به راحتی ترمیم ماشین خود را انجام دهید.

کارواش گیشا کاراباما ، با ارائه خدمات پولیش در محل از صفر تا صد به صورت کاملا حرفه‌ای توسط پولیش‌کاران متخصص همواره به شما کمک می‌کنند.

 

کارواش گیشا

کارواش گیشا کاراباما


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما