خانه / خدمات کارواش / کارواش قلهک

کارواش قلهک

ارائه تمامی خدمات کارواش در محل شما در تهران ، شیراز

 

کارواش قلهک

 

خدمات سیار کارواش قلهک آماده ارائه کلیه خدمات شستشو و کارواش در منطقه 3 می باشد . دیگر نگران کثیفی های ماشین خود نباشید از این پس می توانید تنها با یک تماس سریعا درخواست کارواش سیار بدهید و از انواع خدمات سیار کارواش قلهک بهره‌مند شوید . در ادامه این مطلب می‌خواهیم توضیحی کامل و مفید از انواع کارواش سیار را بدهیم و شما را با جدید ترین روش کارواش آشنا کنیم . گاهی شما باید به یک قرار کاری و یا مهمانی بروید و از آنجای که رفتن به کارواش در برنامه روزانه شما نبوده نتوانید خودرو خود را به کارواش ببرید پس می توانید از خدمات کارواش سیار استفاده کنید.در ادامه به ویژگی های استفاده از کارواش بیشتر می پردازیم ولی اگر اکنون شما نیاز به کارواش دارید با شماره زیر تماس بگیرید.

 

کارواش قلهک

 

کارواش سیار چیست ؟

 

کارواش سیار از جمله خدماتی می باشد که به صورت سیار در هر محلی قابل دسترس بوده و جهت سریع تر انجام شدن کارها و کاهش هزینه ها به وجود آمده و در حال رشد و توسعه می باشد . کارواش سیار به دلیل مزایایی که نسبت به کارواش سنتی دارد امروزه جایگزین کارواش سنتی شده که این مزایا شامل :

 

از این پس نیاز نیست برای بردن ماشین خود به کارواش به دنبال کارواش خوب باشید

می توانید با یک تماس از بهترین خدمات کارواش سیار کاراباما در هر محلی که خواستید بهره‌مند شوید.

 

نبودن در ترافیک و صف کارواش 

برای رفتن به کارواش های سنتی باید مدتی در ترافیک های خیابان ها بمانید که مدتی از زمان خود را از دست می‌دهید در صورتی که با استفاده از خدمات کارواش در محل می‌توانید شستشو خودرو خود را به راحتی در بین دیگر کارهایتان بدون آن که در ترافیک خیابان ها معطل شوید انجام دهید. این زمان گذاشتن فقط در ترافیک نیست و زمانی که شما به کارواش برسید باید در صف کارواش و منتظرشسته شدن خودرو خود باشید.

کم مصرف شدن آب

یکی از مهم ترین دلایل رشد کارواش های سیار کم بودن مصرف آب در آن ها می باشد و به همین دلیل در کشورهای کم آب بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است شما با استفاده از خدمات کارواش سیار در کمتر مصرف شدن منابع آب کشور کمک کرده اید.

 

ثابت بودن مقدار پول پرداختی 

در کارواش های سیار شما پول ثابت و مشخصی را پرداخت می کنید و دیگر نیازی به پرداخت انعام یا پول بیشتر نمی‌باشد.

 

پایین آمدن استهلاک و مصرف سوخت و آلوده نشدن هوا 

شما هرچه کمتر از خودرو خود استفاده کنید مصرف سوخت و استهلاک ماشین خود را پایین آورده اید و همچنین هرچه بنزین کمتری مصرف کنید آلودگی هوا را کاهش می‌دهید.

 

در قسمت بالا شما با 5 ویژگی کارواش سیار و کارواش آنلاین آشنا شدید در ادامه برای شما خدمات سیار کارواش قلهک را توضیح می دهیم.

 

برای سفارش از کارواش قلهک با شماره زیر تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان بهترین کارواش سیار به محل شما اعزام شود

 

 

کارواش نانو قلهک

 

خدمات کارواش قلهک شامل سه بخش می شوند :

 

1- کارواش سیار قلهک ( معمولی )

2- کارواش نانو سیار قلهک

3- کارواش نانو بخار قلهک

 

کارواش سیار قلهک :

 

زمانی که شما در خواست کارواش سیار را می دهید یک نیروی کار با ماشین و همراه داشتن منبع آب ، پمپ آب ، وسایل و مواد مخصوص شستشو به محل مورد نظر شما می آید و اگر شما مایل باشید می‌توانید از خدمات بیشتری استفاده کنید مانند : موتور شویی ، توشویی داخل خودرو ، جرم گیری رینک ، واکس لاستیک ، واکس داخل ماشین و پولیش زدن داخل ماشین ، پولیش بیرون ماشین و . شما این خدمات را انتخاب میکنید و کار ورز باید به بهترین شکل ممکن و با دقت تمامی سفارشات شما را اجرا کند و در پایان کار شستشو باید آلودگی هایی که به وجود آمده اند را پاک کند و در نهایت کار را تحویل بدهد.

 

برای سفارش کارواش سیار قلهک با ما تماس بگیرید

 

 

کارواش قلهک

 

کارواش نانو سیار قلهک

 

مواد نانو با پیش رفت فناوری و تکنولوژی به موادی با قیمت مناسب و قابل دسترس تبدیل شده اند . کارواش نانو یکی از شیوه های پر طرفدار خدمات سیار کارواش می باشد . در ادامه به ویژگی هایی که مواد نانو برای ما دارند می پردازیم تا شما را بیشتر با کارواش نانو سیار آشنا کنیم.

 

☑ در کارواش نانو سیار تمامی خطوط بدنه وسطح ماشین شما از بین می‌رود و این ویژگی باعث می شود رنگ ماشین شما زیبا و براق به نظر برسد .

☑ مواد نانو قسمت هایی که نور آفتاب باعث کدر شدن رنگ شده را از بین می‌برد و رنگ ماشین شما را روشن و براق می کند .

( اگر میزان رنگ پریدگی زیاد باشد یا خط های روی بدنه عمیق باشند ممکن است با مواد نانو نشود کاملا آن ها از بین برد به همین دلیل شما می توانید با انتخاب خدمات پولیش خودرو تمامی این رنگ پریدگی ها و خطوط را پاک کنید )

☑ خاصیت آب گریزی و ضد رطوبت مواد نانو . ویژگی آب گریزی مواد نانو باعث می شود که پس از کارواش نانو آب یا گرد و  خاک روی بدنه خودرو شما ننشیند تا آن را کثیف کند همچنین پس از کارواش نانو لکه های روی بدنه خودرو راحت تر و سریع تر پاک می شوند . مواد نانو باعث می شوند رطوبت هوا تاثیری در رنگ خودرو شما نداشته باشد و مانند یک لایه نازک بر روی بدنه از خودرو شما در مقابل عوامل بیرونی مانند نور آفتاب و خط و خش محافظت می کند .

☑ کثیفی هایی که بسیار پاک کردن آنها از روی خودرو مشکل است را می توان با استفاده از کارواش نانو سیار به راحتی در کمترین زمان پاک کرد.

☑ مصرف آب در کارواش نانو نزدیک به صفر می باشد و هیچ گونه مصرف آبی ندارد .

☑ مواد نانو از مواد بسیار مناسب برای شستشوی موتور خودرو می باشد که تمامی چربی ها و جرم های بدنه موتور را پاک می‌کند بدون آنکه به قسمت های مختلف آسیبی وارد شود .

☑ مواد نانو برای شستشوی داخل خودرو بسیار مناسب بوده و با لایه برداری  سطحی تمامی کثیفی ها و آلودگی را از بین می‌برد .

شما پس از اتمام کار کارواش سیار می‌توانید از خدماتی مانند : پولیش بدنه ، واکس لاستیک ، پولیش داخل خودرو و استفاده کنید .

 

جهت اطلاع از قیمت و سفارش دادن کارواش نانو سیار با شماره زیر تماس بگیرید تا نزدیک ترین نیروی ما به محل شما اعزام شود 

 

 

کارواش بخار قلهک

 

کارواش نانو بخار قلهک

 

کارواش نانو بخار یکی از بهترین انتخاب ها برای کارواش سیار می باشد که همیشه مورد علاقه افرادی بوده که به ماشین خود بسیار اهمیت می‌دهند. شما در صورت استفاده از کارواش نانو بخار بسیاری از مزیت های ویژه و درجه یک را دریافت می کنید.در کارواش نانو بخار ، دمای خروجی بخار کنترل شده و میزان رطوبت بخار آن به اندازه ای می‌باشد که هیچ آسیبی به خودرو وارد نمی کند .

با کارواش نانو بخار می‌توان تمامی قسمت هایی که دسترسی به آن ها مشکل می باشد و تمیز نمی شود را به راحتی تمیز کرد هم داخل خودرو هم قسمت موتور خودرو . برای شستشوی داخل خودرو و موتور خودرو می‌توان از بخار خشک استفاده کرد .

خدمات سیار کارواش نانو بخار را با شماره زیر سفارش دهید و اگر مایل بودید می توانید از سایر خدمات ما مانند کارواش نانو هم استفاده کنید تا از ویژگی های کارواش نانو برخوردار شوید و یا سفارش خدماتی مانند : پولیش بدنه خودرو و پولیش داخل خودرو و … دهید .

 

برای درخواست کارواش نانو بخار و سفارش انواع خدمات آن می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید تا تجربه جدیدی از خدمات سیار کارواش قلهک دریافت کنید .

 

 


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما