خانه / خدمات کارواش / کارواش قیطریه

کارواش قیطریه

ارائه تمامی خدمات کارواش در محل شما در تهران ، شیراز

 


کارواش قیطریه

 

خدمات سیار کارواش قیطریه آماده خدمت رسانی به تمامی ساکنین منطقه 1 تهران می‌باشد . خدمات سیار کارواش قیطریه شامل : کارواش سیار ، کارواش نانو ، کارواش نانو بخار می‌باشد و نوع خدمت رسانی بستگی به سفارش مشتری دارد در ادامه متن توضیحات تکمیلی در مورد هر کدام از این خدمات می‌دهیم و شمارا با انواع خدمات سیار کارواش قیطریه آشنا خواهیم کرد. اگر نیاز به کارواش سیار در شرق تهران ، کارواش سیار در غرب تهران یا کارواش سیار در هر نقطه دیگری از تهران و ایران دارید می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید یا به صفحه‌های مرتبط با این موضوع ها مراجعه نمایید.

 

بعد از رضایت مشتریان از خدمات کارواش ما در دیگر مناطق تهران ، شرکت کاراباما تصمیم به ایجاد خدمات سیار کارواش منطقه 1 گرفته است تا بتواند به مشتریان خود بیشتر خدمت نماید.

 

کارواش قیطریه

چه تفاوتی میان کارواش سیار و کارواش سنتی وجود دارد ؟

 

1- زمانی که شما نیاز به رفتن به کارواش دارید می‌بایست برنامه زمانی خود را برای رفتن به کارواش تنظیم کنید تا علاوه بر داشتن ساعت آزاد ، زمان ترافیک نیز نباشد که در کلان شهرهایی مانند تهران همیشه ترافیک وجود دارد پس این کار سختی است مگر اینکه انجام شستشوی خودرو خود را آخر هفته بگذارید که باز در این صورت چون اکثرا برنامه کارواش را آخر هفته می‌گذارند کارواش ها در آخر هفته ها دارای صف طولانی هستند و ممکن هست به خاطر زیاد بودن ماشین ها در صف ، شستشوی  خودرو شما به خوبی انجام نشود پس برای راحتی از این مسائل ما می‌توانید از خدمات کارواش سیار قیطریه استفاده نمایید که با استفاده از آن تجربه جدیدی از خدمات آنلاین را دریافت می‌کنید . در صورت تماس با کاراباما فقط به اندازه یک تماس تا شستشوی اتومبیل خود فاصله دارید .

2- در کارواش های سنتی مقدار زیادی آب برای شستشو استفاده می‌شود که این آب قابل تصفیه نمی‌باشد اما در کارواش سیار یا  کارواش در محل میزان استفاده از آب تا 84% کاهش میابد و شما اگر از خدمات کارواش نانو استفاده کنید این میزان مصرف آب نزدیک به صفر می‌شود .

3- قیمت کارواش سیار همیشه ثابت بوده و در پایان کار هزینه مشخص شده ایی را  پرداخت می‌کنید و دیگر نیاز به پرداخت پول به عنوان انعام یا پول برای شستن بهتر ماشین نمی‌باشید . برای اطلاع از هزینه‌های کارواش سیار و قیمت کارواش سیار با شماره زیر تماس بگیرید تا بر اساس نوع خدماتی که می‌خواهید قیمت به شما اعلام شود.

 

4- کاهش هزینه‌های پنهان . یک سری هزینه‌ها که شما پرداخت می‌کنید پنهان می‌باشند مانند هزینه استهلاک ماشین و سوخت خودرو که شاید به آن توجه نکنید یا اصلا می‌خواهید خودروی‌تان از پارکینگ بیرون نیاورید و هرچه ماشینتان کمتر استفاده کنید هم  در کاهش استهلاک و هم در کاهش آلودگی هوا تاثیر گذاشته‌اید.

 

انواع خدمات سیار کارواش قیطریه :

 

☑ کارواش سیار

☑ کارواش نانو سیار

☑ کارواش نانو بخار

 

کارواش منطقه 1

کارواش سیار

 

شما پس از درخواست خدمات سیار کارواش قیطریه نزدیک‌ترین کارواش سیار به محل مورد نظر شما فرستاده می‌شود . زمانی که کارورز به محل شما رسید با خود مخزن آب و تمامی وسایل مورد نیاز برای شستشوی خودرو شما را به همراه دارد و سریعا مشغول به کار می‌گردد و در سریع‌ترین زمان خودرو شما را تمیز می‌کند و تحویل شما می‌دهد اگر شما خدمات دیگر مانند توشویی خودرو ، پولش بدنه ، جرم گیری رینگ ، واکس لاستیک ، واکس داخل خودرو ، موتورشویی ، تمیز کردن صندوق عقب و  ، سفارش دهید وظیفه دارد به شما ارائه دهد و پس از اتمام کار آلودگی هایی که در محل به وجود آمده‌اند را تمیز بکند اگر علاقه‌مند به دریافت اطلاع بیشتر در مورد کارواش سیار می‌باشید به صفحه کارواش سیار مراجعه نمایید .

 

برای درخواست خدمات کارواش سیار از کارواش قیطریه با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

 

کارواش نانو سیار

 

شستشوی با مواد نانو جزو یکی از جدیدترین خدمات کارواش می‌باشد و امروزه شرکت کاراباما یکی از اولین شرکت‌ها و معتبرترین شرکت در ارائه خدمات کارواش نانو سیار می‌باشد . در ادامه این بخش مزایا و مشکلات کارواش نانو سیار را به شما ارائه خواهیم داد تا در صورت تمایل به استفاده از خدمات کارواش سیار قیطریه  بتوانید با اطلاع کامل از این نوع کارواش نوع خدمات خود را سفارش دهید.

 

car wash nano

 

 

1- در صورت استفاده از کارواش نانو تمامی خط و خش‌های روی بدنه خودرو شما از بین می‌روند و رنگ خودرو شما یک دست می‌شود.

2- با استفاده از کارواش نانو هم خودرو خود را تمیز کنید هم در محل هایی که آفتاب باعث کدر شدن و رنگ رفتگی خودرو شما شده را ترمیم کنید . اگر بعد از اتمام کار هنوز رنگ خودرو درست نشده بود می‌توانید از خدمات پولیش خودرو استفاده کنید که تاثیر بسیار زیادی در از بین بردن محل آفتاب خوردگی و از بین بردن خط وخش می‌شود.

3- از دیگر ویژگی مهم مواد نانو خاصیت آب گریز بودن و مقاوم بودن در مقابل رطوبت و گردو خاک می‌باشد این خاصیت مواد نانو باعث می‌شود رطوبت روی رنگ خودرو شما تاثیر نگذارد و همچنین خودروی شما مدت زمان بیشتری تمیز می‌ماند.

3- موادی که روی خودرو شما هستند و لکه آن ها به سختی می‌توان پا کرد را با مواد نانو می‌توانید بسیار راحت پاک کنید و دیگر نگران لکه های سرسخت بر روی خودرو خود نباشید.

4- مواد نانو برای موتورشویی خودرو بسیار مناسب می‌باشند و هیچ گونه آسیبی به موتور و قطعات الکتریکی وارد نمی‌کند . تمیز بودن موتور بسیار مهم می‌باشد زیرا بخشی از حرارت موتور توسط بدنه موتور دفع می‌شود و در صورت کثیف بودن دمای موتور بالا می‌ماند و در طول زمان می‌تواند به موتور ماشین آسیب برساند.

5- مواد نانو برای تمیز کردن داخل ماشین بسیار مناسب می‌باشند و می‌توان با استفاده از مواد تمامی لکه ها و سیاهی ها بروی درها و داشبورد ماشین را تمیز کرد و رنگ اصلی داخل خودرو را برگرداند.

 

برای سفارش خدمات کارواش نانو و اطلاع از قیمت های با ما تماس بگیرید

 

کارواش نانو بخار

 

کارواش بخار یکی از جدیدترین خدمات هست که به صورت سیار توسط کاراباما ارائه می‌شود و همیشه مشتریان خاص خودش را دارد مشتریانی که به ماشین خود اهمیت می‌دهند و سالم بودن رنگ خودرو و تمیز بودن آن برایشان بسیار مهم می‌باشد . کارواش نانو بخار هیچ گونه آسیبی به رنگ نمی‌زند زیرا دمای بخار خروجی آن کنترل شده می‌باشد و رطوبت آن نیز به صورت خودکار تنظیم می‌شود و هیچ گونه مشکلی برای خودرو به وجود نمی‌آورد و می‌توان برای موتورشویی هم از حالت بخار خشک استفاده کرد که بدون هیچ گونه رطوبتی تمام موتور را حتی ریزترین قسمت ها را به خوبی تمیز می‌کند چون بخار می‌تواند به کوچک ترین شکاف ها نیز وارد شود و شما پس از استفاده از کارواش بخار شگفت زده خواهید شد و تمیزی بیشتر از آنچه انتظار داشتید را دریافت می کنید .

 

کارواش نانو بخار

خدمات کارواش نانو بخار سیار در کارواش قیطریه

 

1- توشویی خودرو با بخار که سبب از بین رفتن تمامی میکروب‌ها و کوچک ترین آلودگی ها می‌شود و داخل خودرو شما کاملا به صورت 100% تمیز می‌شود و هیچ  کثیفی باقی نمی‌ماند.

2- واکس داخل اتومبیل

3- با کارواش بخار کاملا جرم های رینگ خودرو و حتی زیر خودرو را می‌توان کاملا تمیز کرد.

4- پس از اتمام کار تمامی آلودگی های به وجود آمده از شستشوی خودرو توسط نیروی کارورز تمیز می‌شود.

برای اطلاع بیشتر در مورد کارواش بخار به صفحه کارواش نانو سیار  مراجعه کنید.

 

ارائه دهنده بهترین خدمات کارواش در مناطق مختلف تهران مانند کارواش تجریش ، کارواش اندرزگو و …

 

Carwash gheytariyah

 

کارواش تجریش کاراباما

carwash-gheytariyah


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما