خانه / خدمات کارواش / کارواش تجریش

کارواش تجریش

ارائه تمامی خدمات کارواش در محل شما در تهران ، شیراز

 


کارواش تجریش کارواش تجریش کارواش تجریش کارواش تجریش کارواش تجریش غرب تهران کارواش در محل کارواش تجریش کارواش تجریش تهران شستشوی اتومبیل درب منزل کارواش تجریش کارواش تجریش آدرس کارواش های نانو شرق تهران کارواش تجریش بدون آب آدرس کارواش تجریش کارواش تجریش کارواش تجریش غرب تهران کارواش تجریش کارواش تجریش در محل کارواش تجریش کارواش در محل کارواش تجریش قیمت کارواش تجریش کارواش تجریش تهران کارواش بخار شرق تهران کارواش تجریش کارواش تجریش غرب تهران کارواش تجریش تهران کارواش تجریش سیار قیمت کارواش تجریش آدرس کارواش تجریش کارواش تجریش در محل کارواش تجریش کارواش خودرو کارواش بخار غرب تهران کارواش تجریش غرب تهران کارواش تجریش کارواش در محل کارواش تجریش قیمت کارواش تجریش کارواش تجریش تهران کارواش تجریش كارواش کارواش تجریش غرب تهران کارواش تجریش کارواش تجریش شرق تهران کارواش در محل قیمت کارواش تجریش کارواش ماشین کارواش کارواش تجریش کارواش در محل کارواش آنلاین mobile nano carwash کارواش تجریش بخار در شرق تهران کارواش تجریش آدرس کارواش تجریش کارواش بخار شرق تهران آدرس کارواش تجریش در شرق تهران کارواش تجریش تهران کارواش بخار کارواش در محل شرق تهران کارواش تجریش غرب تهران کارواش در محل کارواش در محل کارواش تجریش کارواش تجریش صفر شویی اتومبیل کارواش تجریش تهران قیمت کارواش تجریش کارواش در محل کارواش تجریش کارواش تجریش بدون آب آدرس کارواش تجریش کارواش تجریش آدرس کارواش تجریش در تهران کارواش تجریش غرب تهران کارواش تجریش تهران کارواش تجریش سیار قیمت کارواش تجریش آدرس کارواش تجریش کارواش تجریش در محل کارواش تجریش کارواش تجریش کارواش تجریش تهران کارواش در محل مواد شوینده خودرو هزینه کارواش تجریش کارواش تجریش غرب تهران کارواش در محل کارواش در محل کارواش تجریش کارواش تجریش صفر شویی اتومبیل کارواش تجریش تهران قیمت کارواش تجریش کارواش در محل کارواش تجریش کارواش تجریش بدون آب آدرس کارواش تجریش کارواش تجریش آدرس کارواش تجریش در تهران کارواش تجریش کارواش تجریش کارواش تجریش کارواش تجریش کارواش تجریش غرب تهران کارواش در محل کارواش تجریش کارواش تجریش تهران شستشوی اتومبیل درب منزل کارواش تجریش کارواش تجریش آدرس کارواش های نانو شرق تهران کارواش تجریش بدون آب آدرس کارواش تجریش کارواش تجریش کارواش تجریش غرب تهران کارواش تجریش کارواش تجریش در محل کارواش تجریش کارواش در محل کارواش تجریش قیمت کارواش تجریش کارواش تجریش تهران کارواش بخار شرق تهران کارواش تجریش کارواش تجریش غرب تهران کارواش تجریش تهران کارواش تجریش سیار قیمت کارواش تجریش آدرس کارواش تجریش کارواش تجریش در محل کارواش تجریش کارواش خودرو کارواش بخار غرب تهران کارواش تجریش غرب تهران کارواش تجریش کارواش در محل کارواش تجریش قیمت کارواش تجریش کارواش تجریش

کارواش تجریش

 

خدمات سیار کارواش تجریش از زیر مجموعه خدمات کارواش شرکت کاراباما می‌باشد بنابراین شما می‌توانید با سفارش دادن کارواش تجریش در هر زمانی که مایلید از خدمات کارواش سیار ، کارواش نانو سیار و کارواش نانو بخار به انتخاب خودتان استفاده کنید.

در این قسمت می‌خواهیم گزیده خدمات کارواش مجموعه کاراباما را برای شما شرح دهیم تا شما اگر مانند بسیاری از مشتریان ما از رفتن به کارواش سنتی خسته شده‌اید و تصمیم دارید برای راحت‌تر بودن خودتان و صرفه‌جویی در وقتتان از خدمات کارواش سیار استفاده کنید بتوانید بر اساس نیاز خود خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنید . اگر با خواندن مطالب زیر پاسخ سوالات خود را پیدا نکردید می‌توانید برای اطلاعات بیشتر در رابطه با کارواش تجریش با ما تماس بگیرید.

 

کارواش تجریش

 

در ابتدا می‌خواهیم ویژگی‌های خدمات در محل کارواش تجریش را شرح دهیم و تفاوت آن با کارواش‌های سنتی را مشخص کنیم .

☑ شما زمانی که بخواهید ماشین خود را به کارواش سنتی ببرید ابتدا باید بگردید تا یک کارواش که خدمات خوبی ارائه می‌کند را پیدا کنید ولی در خدمات کارواش تجریش زمانی که شما ثبت سفارش کردید ما بهترین و متخصص‌ترین افراد در زمینه کارواش سیار و شستشوی خودرو به محل شما اعزام می‌کنیم . ما برای انتخاب افرادی که هر نوع خدماتی در کاراباما ارائه می‌کنند بسیار سخت‌گیر هستیم و در هر شغل و حرفه ایی بهترین را استخدام می‌کنیم تا رضایت کامل مشتریان خود را به همراه داشته باشیم .

☑ اگر که شما موفق به پیدا کردن کارواش سنتی با خدمات خوب و باکیفیت شوید قدم بعدی برنامه‌ریزی و اختصاص دادن یک زمان در روز برای رفتن به کارواش هستید که این زمان شامل ترافیک های در مسیر و صف های کارواش های سنتی می‌باشد که حداقل 2 ساعت از زمانتان را باید اختصاص دهید . ولی سیستم کاری کارواش در محل این گونه نیست و شما فقط برای استفاده از خدمات یک کارواش به اندازه یک تماس فاصله دارید . زمانی که درخواست کارواش در محل در هر نقطه ایی از شهر را بدهید دیگر نیاز به اختصاص زمانتان و برنامه ریزی برای رفتن به کارواش ندارید زیرا در هر مکانی که باشید این کارواش می باشد که به محل مورد نظر شما می‌آید که می‌تواند محل کار شما ، محل زندگی شما یا هر نقطه دیگری باشد.

☑ در کارواش های سنتی برای شستشو خودرو مقدار زیادی آب استفاده می‌شود که این مقدار مصرف در کارواش‌های سیار بسته به نوع انتخاب شما تا 84% کاهش می‌یابد ( 1/6 مقدار مصرف در کارواش هاس سنتی ) حتی شما در صورت استفاده از کارواش خشک یا کارواش نانو مقدار مصرف آب را به صفر می‌رسانید .

☑ در کارواش های سیار یا کارواش در محل شما مقدار ثابتی پول برای شستشوی خودرو خود پرداخت می‌کنید و نرخ های شستشو کاملا به روز می‌باشد و نیاز نیست شما مقدار بیشتری پول برای شستشوی خودرو خود پرداخت کنید مانند پرداخت انعام یا پرداخت پول بیشتر برای انجام دادن خدمات دیگر .

☑ کاهش آلودگی هوا و پایین آوردن استهلاک ماشین . هرچه شما کمتر خودرو خود را در شهر استفاده کنید استهلاک خودرو خود را پایین آورده‌اید مانند هزینه بنزین و هرچه بنزین کمتری مصرف کنید هوای شهر سالم تر و تمیز تر می‌ماند.

 

برای اطلاع از قیمت های خدمات در محل کارواش تجریش و سایر نقاط تهران با شماره زیر تماس بگیرید .

 

کارواش نانو

 

در قسمت بالا به ویژگی های کلی کارواش سیار اشاره کردیم ، در ادامه قصد داریم به ویژگی اختصاصی کارواش سیار بپردازیم ( کارواش سیار ، کارواش نانو ، کارواش نانو بخار )

 

کارواش سیار  تجریش:

 

افراد یا شرکت هایی که کارواش سیار انجام می دهند با به همراه داشتن یک مخزن آب و مواد مخصوص شستشوی خودرو به محل مورد درخواست مشتری رفته و شستشوی اتومبیل را انجام می‌دهند اگر که مشتری خدمات بیشتری مانند پولیش بدنه خودرو ، خشک‌شویی و توشویی داخل خودرو ، واکس و پولیش داخل خودرو ، واکس لاستیک ها ، جرم گیری رینگ ، خدمات موتورشویی و … را سفارش دهد ، شرکت وظیفه دارد تمامی خدمات درخواستی را به بهترین نحو به مشتری ارائه دهد.

کارورزی که از سوی شرکت برای شستشو خودرو فرستاده می‌شود وظیفه دارد پس از شستشو خودرو  آلودگی‌های به وجود آمده از شستشوی خودرو را تمیز بکند.

برای اطلاع بیشتر از نوع خدمات کارواش سیار می‌توانید بر روی کارواش سیار کلیک بکنید .

 

کارواش نانو سیار تجریش :

 

مواد نانو و تکنولوژی نانو امروزه به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر زندگی ما تاثیر زیادی گذاشته است . امروزه با مواد نانو می‌توانید خودروی خودتان را راحت تر از همیشه و باکیفیت تر بشورید . مواد نانو و کارواش نانو یک سری ویژگی خاص و جالب نسبت به تمام کارواش های دیگر دارد چه کارواش سنتی و چه کارواش سیار دارند که در ادامه برخی از آن‌ها را نام می‌بریم :

 

☑ در صورت استفاده از کارواش نانو تمامی سطح خودرو از خط و خش هایی که به دلایل مختلف مانند استفاده برس نامناسب  شستشو خودرو به وجود آمده است و رنگ ماشین را زشت کرده و براقیت آن را گرفته است با استفاده از کارواش سیار پاک می‌شوند .

☑ کدر شدن رنگ که به دلیل نور شدید آفتاب به وجود آمده است را می‌توان با استفاده  از مواد نانو بهبود بخشید و در صورت درخواست پولیش خودرو می‌توان با پولیش خودرو تمامی این اثرات را از بین برد .

☑ خاصیت آب گریزی یا در کل جذب نکردن مواد نانو باعث شده که در صورت ریختن آب یا گرد و خاک آن‌ها به راحتی از روی خودرو شما پاک می‌شوند و در نتیجه خودرو مدت زمان بیشتری تمیز می‌ماند.

☑ مواد و کثیفی هایی که بسیار سر سخت هستند و پاک کردن آن‌ها کار دشواری هست با کارواش نانو به راحتی از بین می‌روند و خودرو شما را تمیز تر از همیشه تحویل شما می‌دهند .

☑ کارواش نانو هیچ‌گونه مصرف آب ندارد .

☑ مواد نانو یک از بهترین موارد برای موتورشویی هستند که هیچ‌گونه آسیب به قطعات الکتریکی موتور وارد نمی‌کنند .

☑ مواد نانو داخل خودرو را به خوبی تمیز می‌کنند و تمامی قسمت‌هایی که به مرور زمان رنگ خود را از دست داده و تیره شده‌اند را تمیز و روشن می‌کند .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات نانو کارواش تجریش با شمار زیر تماس بگیرید یا به صفحه کارواش نانو سیار مراجعه کنید .

 

car wash nano

 

دیگر خدمات کارواش تجریش :

 

یکی دیگر از خدمات در محل کارواش تجریش ، کارواش نانو بخار می‌باشد که با استفاده از دستگاه بخار برای شستشوی خودرو شما اقدام می‌کنند.دستگاه کارواش بخار با کنترل دمای بخار خروجی و رطوبت بخار هیچ مشکلی برای رنگ و بدنی خودرو شما به وجود نمی‌آورد و اگر مشتری درخواست نانو کارواش هم بدهد پس از شستشو خودرو با بخار یک بار دیگر با مواد نانو بدنه خودرو را می‌شورند . از دیگر کاربردهای کارواش بخار سیار می‌توان به :

 

موتورشویی همراه با بخار خشک که به قطعات متور هیچ‌گونه آسیبی وارد نشود .

توشویی خودرو با بخار که می‌تواند بسیار مفید باشد و محیط داخل خودرو را کاملا میکرب کشی کند و می‌تواند ریزترین جزئیات که نمی‌توان با دست آن‌ها را تمیز کرد پاک کند .

☑ اگر مشتری سفارش دهد بعد از توشویی خودرو کار ورز داخل خودرو را واکس و پولیش میزند و همچنین بیرون خودرو پولیش‌کاری شود ولاستیک ها واکس بخورد .

 

کارواش بخار

 

این نکاتی که خواندید تنها بخشی از ویژگی استفاده از خدمات سیار کارواش تجریش می‌باشد اگر پاسخ سوال خود را در این مطالب پیدا نکرده‌اید و یا سوالی راجع به چگونگی سفارش خدمات سیار کارواش تجریش دارید می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید.برای اطلاع از قیمت کارواش نانو با ما تماس بگیرید.

 

 Car Wash tajrish

کارواش تجریش


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما