خانه / خدمات کارواش / کارواش خیابان دولت

کارواش خیابان دولت

ارائه تمامی خدمات کارواش در محل شما در تهران ، شیراز

کارواش خیابان دولت

 

خدمات سیار کارواش روز به روز در حال گسترش و رشد می باشد . اگر شما از ساکنان خیابان دولت ( شهید کلاهدوز ) هستید و می خواهید به شستشوی ماشین بپردازید ،  می توانید از خدمات سیار کارواش خیابان دولت استفاده کنید تا فاصله خود را با نزدیک ترین کارواش  را به اندازه یک تماس تلفنی بکنید . در کارواش سیار تمامی خدمات در هر مکانی که بخواهید قابل اجرا می باشد . با استفاده از کارواش سیار دیگر نیاز نیست وقت و زمان خود را برای رفتن به کارواش در ترافیک و صف کارواش ها از دست بدهید شما می توانید با استفاده از خدمات کارواش دولت در منطقه 3 از خدمات کارواش سیار در سریع ترین زمان و بالا ترین کیفیت در یافت کنید . برای اطلاع از انواع خدات کارواش سیار می توانید با ادامه همین مطلب با ما باشید . اگر قصد سفارش کارواش سیار از کاراباما در کارواش خیابان دولت دارید میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید .

 

 

کارواش خیابان دولت

 

چرا کارواش سیار را انتخاب کنیم ؟

 

1- در کارواش سیار دیگر نیاز نیست شما برای شستشوی ماشین خود به کارواش های سنتی بروید و در ترافیک خیابان ها و صف کارواش منتظر باشید و صبر کنید تا ماشین شما شسته شود . شما با استفاده از کارواش سیار منطقه خود مانند کارواش سیار شرق تهران ، کارواش سیار غرب تهران و کلا خدمات سیار کارواش مانند کارواش خیابان دولت دیگر نیاز نیست نگران ساعت ترافیک ، طرح های زوج و فرد یا طرح ترافیک باشید .

2- شما با استفاده از کارواش سیار فقط به اندازه یک تماس با نزدیک ترین کارواش فاصله دارید و این خدمات را در هر مکانی مانند منزل یا محل کار میتوانید دریافت کنید .

3- میزان مصرف آب در کارواش های سیار بسیار پایین می باشد . ( 1/6 کارواش های معمولی )

4- در کارواش های سیار دیگر نیاز نیست پس از شستشو  ، شما به پرسنل انعام یا پول بیشتری پرداخت کنید و فقط هزینه ایی که توسط شرکت اعلام شده است را پرداخت می کنید .

5- با استفاده از کارواش سیار به دلیل کم شدن رفت و آمد و پایین آمدن استهلاک هزینه های شما کاهش می یابد و همچنین در کاهش آلودگی هوا بسیار موثر می باشد .

اگر تصمیم دارید برای شستشوی ماشین خود از کارواش سیار استفاده کنید و در منطقه 3 تهران هستید ما به شما خدمات سیار کارواش خیابان دولت را پیشنهاد می دهیم . این خدمات توسط تیم کاراباما ارائه میشود و گارانتی 100% کیفیت خدمات دارد . برای سفارش و استفاده از خدمات سیار کارواش خیابان دولت میتوانید با شماره زیر تماس حاصل فرماید .

 

 

کارواش دولت

 

در ادامه به انواع خدمات کارواش سیار در خیابان دولت می پردازیم . خدمات کارواش سیار شامل موارد زیر می باشد که مشتری بر اساس نیاز خود هرکدام را که مایل بود انتخاب می کند .

1- کارواش نانو سیار .

2- کارواش سیار خشک  .  

3- کارواش نانو بخار .

 

کارواش نانو سیار

 

کارواش نانو سیار به دلیل ویژگی ها و مزایای که دارد بسیار مورد توجه و علاقه افراد زیادی می باشد در ادامه به تعدادی از این وِیژگی های منحصر به فرد کارواش نانو سیار اشاره می کنیم تا شما را با این نوع خدمات بیشتر آشنا کنیم تا در صورت تمایل خدمات کارواش نانو سیار را از کارواش خیابان دولت سفارش دهید .

1- با استفاده از کارواش نانو تمامی خطوط و خش هایی که بر روی رنگ ماشین شما به وجود آمده اند به وسیله مواد نانو پاک شده و باعث میشوند رنگ ماشین شما بسیار صاف و یک دست بشود .

2- کارواش نانو سیار محل رنگ رفتگی هایی که به وسیله نور آفتاب به وجود آمده اند را از بین میبرد و آن محل را براق تر می کند و رنگ خودرو شمارا ترمیم می کند . برای براقیت بیشتر می توانید از خدمات پولیش برای رنگ خودرو خود استفاده کنید .

3- به دلیل خاصیت ضد آب مواد نانو کثیفی ها دیر تر روی بدنه ماشین شما نشسته و ماشین شما مدت زمان بیشتری تمیز می ماند . مواد نانو مانند یک لایه محافظ بروی بدنه خودرو شما عمل می کنند .

4- مواد و کثیفی هایی که بسیار به سختی پاک میشوند را میتوان با استفاده از کارواش نانو به راحتی پاک کرده و تمیز نمود . مانند لکه هایی که از بنزین در اطراف محل بنزین زدن ماشین به وجود آمده اند . یا صمغ درختان که بر روی بدنه خودرو هستند .

5- مواد نانو   برای تمیز کردن موتور خودرو  بسیار مناسب هستند زیرا تمامی خاک و چربی را که بر روی بدنه موتور قرار گرفته اند را پاک کرده بدون اینکه آسیبی به قطعات الکتریکی موتور خودرو وارد شود .

6- مواد نانو داخل خودرو شما را به خوبی تمیز کرده و تمامی لکه و سیاهی هارا از بین می برند .

 

برای سفارش خدمات سیار کارواش نانو از کارواش دولت با شماره زیر تماس بگیرید و تجربه ای جدید از کارواش ثبت کنید . برای اطلاع بیشتر درمورد کارواش نانو میتوانید به صفحه کارواش نانو سیار مراجعه کنید .

 

شماره تماس کارواش دولت

 

کارواش نانو

 

کارواش نانو بخار

 

یکی دیگر از خدمات سیار کارواش خیابان دولت خدمات کارواش نانو بخار می باشد . کارواش نانو بخار به دلیل ویژگی هایی که دارد همیشه مورد توجه افراد خاص هست که به تمیزی ماشین خود بسیار اهمیت می دهند .

شستشو در کارواش بخار به وسیله دستگاه بخار صورت می گیرد . بخار خروجی از دستگاه به دلیل دمای کنترل شده هیچ گونه خسارتی به رنگ خودرو وارد نمی کند همچنین رطوبت بخار کنترل شده است و هیچ مشکلی برای توشویی خودرو ندارد .

برای موتور شویی به وسیله دستگاه بخار میزان رطوبت بخار را نزدیک به صفر کرده و با بخار خشک مشغول به شستن موتور خودرو شده تا هیچ گونه آسیبی به قطعات موتور وارد نشود و همچنین به دلیل اینکه بخار میتواند به کوچک ترین قسمت ها نفوذ کند تمام قسمت های موتور حتی قسمتی که به آن دسترسی نداریم نیز تمیز می شود .

برای شستشوی داخل خودرو از بخار استفاده کنید زیرا میتواند تمامی کثیفی های موجود در هر مکانی را از بین ببرد و داخل خودرو را کاملا میکرب کشی بکند . قسمت های زیر صندلی و داشبرد را به صورت کامل از هرگونه سیاهی و کثیفی پاک کند .

 

برای دسترسی به کارواش خیابان دولت و استفاده از خدمات کارواش بخار کارواش دولت با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .

 

شماره تماس کارواش دولت

 

کارواش خیابان دولت

 

کارواش سیار  

 

کارواش سیار از خدماتی می باشد که در سر تا سر دنیا مورد توجه قرار گرفته است به دلیل کم شدن رفت آمد ها و سریع تر انجام شدن زمان شستشو و اکنون شما می توانید از خدمات کارواش سیار کارواش خیابان دولت استفاده بکنید . زمانی که شما در خواست خدمات کارواش سیار را می دهید نیرویی متخصص با همراه داشتن منبع آب ، پمپ آب ، وسایل مخصوص شستشو و مواد شستشوی با کیفیت به هر مکانی که شما بخواهید می آید و شروع به شستشوی ماشین شما می کند . شما می توانید خدمات دیگری نیز در   مانند : واکس لاستیک ها ، واکس داخل خودرو ، پولیش بدنه ، پولیش داخل خودرو ، جرم گیری رینگ ها و خواست دهید. پس از اتمام کار ، سرویس کار موظف است که آلودگی های حاصل از شستشو را تمیز بکند و پس از تایید و رضایت مشتری پول را دریافت  کند .

 

خدمات کارواش در محل تهران کاراباما :

 

کارواش سیار تجریش ،  کارواش پاسداران ، کارواش شریعتی ، کارواش نانو درمیرداماد ، کارواش سیار در اندرزگو ، کارواش قلهک ، کارواش منطقه 1 ، کارواش منطقه 3 ، کارواش فرمانیه ، کارواش در گیشا ، کارواش سعادت آباد ، کارواش نیاوران  ، کارواش جردن و …

 

برای استفاده ار خدمات کارواش سیار در کارواش سیار خیابان دولت با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .

کارواش خیابان دولت

 


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما