خانه / خدمات کارواش / کارواش اندرزگو

کارواش اندرزگو

ارائه تمامی خدمات کارواش در محل شما در تهران ، شیراز

 

کارواش اندرزگو

 

امروزه با زیاد شدن کار و مشغله ها در زندگی برای اینکه به همه کار هایمان برسیم باید بخشی از آن ها را به افراد دیگر بسپاریم تا خودمان بتوانیم بر روی مسائل مهم تمرکز کنیم خدمات کارواش سیار یا کارواش سیار در محل یکی از راه هایی میباشد که میتوان با استفاده از آن کارواش و شستشوی خودرویمان را را به افراد دیگر بسپاریم و مشغله رفتن به کارواش را نداشته باشیم . شما با استفاده از خدمات سیار کارواش اندرزگو  در هر مکانی میتوانید از تمام خدمات کارواش سیاراستفاده کنید . خدمات کارواش سیار شامل کارواش سیار ( با آب ) ، کارواش نانو ، کارواش نانو بخار است که میتوانید تنها با یک تماس از مزایای بسیاری برخوردار شوید . در ادامه این مطلب به توضیح کامل کارواش سیار و نحوه استفاده از کارواش اندرزگو میپردازیم و انواع خدماتش را کامل شرح خواهیم داد ولی در صورتیکه مایل به استفاده از خدمات سیار بهترین کارواش منطقه 1 هستید  با شماره زیر تماس بگیرید تا تجربه جدید از کارواش سیار را با ما تجربه کنید.

 

کارواش اندرزگو

 

تفاوت کارواش آنلاین با کارواش های سنتی را بشناسیم

 

همان طور که در بالا توضیح دادیم در ابتدا برای اطلاع بیشتر شما از کارواش سیار و ویژگی های آن مزایا و تفاوت کارواش سیار با کارواش سنتی را شرح می‌دهیم :

☑ دیگر نیاز نیست برای به کارواش بردن ماشینتان نگران پیدا کردن کارواش خوب و کاربلد باشید شما قبل از سفارش کارواش می توانید نمونه کارها را دیده و بعد تصمیم بگیرید علاوه بر آن  با اینترنتی شدن همه وسایل این کار به راحتی صورت می‌گیرد و زمانی که شما ثبت سفارش می‌کنید نزدیک ترین نیرو کارواش به محل شما می آید و در سریع ترین زمان ماشین را تمیز می کند . نیروی فرستاده شده تمامی وسایل کارواش را به همراه دارد مانند مخزن آب ، پمپ آب ، مواد شستشوی مخصوص ماشین ، جارو برقی و …

☑ دیگر نیاز نیست برای رفتن به کارواش  در ترافیک بمانید می‌توانید در هر مکانی که هستید در خواست کارواش بدهید مانند محل کار یا زمانی که خانه هستید . ممکن است یک قرار کاری مهم داشته باشید یا به یک مهمانی دعوت باشید و زمان برای بردن ماشینتان به کارواش را ندارید بنابراین در کوتاه ترین زمان تنها با یک تماس کارواش را به محل مورد نظر خود بیاورید .

☑ در کارواش های سیار و جدید میزان مصرف آب بسیار کاهش پیدا کرده و تمامی کشورهای پیشرفته برای حمایت از منابع آبی خود از این دسته خدمات استفاده می کنند و از آنجایی که  آب کارواش ها دیگر قابل استفاده نیست و تصویه نمی‎شود می‌توان با استفاده از خدمات کارواش سیار میزان مصرف آب را به صفر رساند .

☑ هزینه کارواش سیار ثابت می‌باشد و کارورز نمی‌تواند از شما در خواست پول بیشتر بکند و در صورت در خواست جریمه می شود.

☑ استفاده از کارواش اندرزگو سبب شده ماشین خود را کمتر در شلوغی و  ترافیک جابجا کنید که در نتیجه مصرف سوخت و استهلاک ماشینتان پایین می آید و هم به کمتر شدن آلودگی هوا کمک می‌کنید.

در قسمت بالا 5 مورد از ویژگی های کارواش سیار را توضیح دادیم و در ادامه می‌خواهیم به انواع مدل های کارواش سیار بپردازیم .

 

اگر تصمیم دارید برای شستشوی ماشین خود از کارواش سیار به جای کارواش سنتی استفاده کنید و ساکن منطقه یک تهران هستید میتوانید از خدمات سیار کارواش اندرزگو استفاده کنید . کافیست با شماره زیر تماس بگیرید تا از بهترین خدمات کارواش اندرزگو بهره‌مند شوید.

 

car wash andorozgo

انواع خدمات سیار در کارواش اندرزگو :

 

کارواش سیار ( کارواش آب )

☑ کارواش نانو سیار

کارواش نانو بخار

در ادامه به توضیح کامل هر کدام از این قسمت ها می پردازیم تا کار شما را در انتخاب نوع کارواش مورد نیاز راحت تر کنیم .

کارواش سیار اندرزگو ( کارواش آب ) :

 

کارواش سیار در خدمات کارواش اندرزگو به این صورت است که زمانی که در خواست شما ثبت می‌شود نزدیک ترین نیروهای ما ، به محل شما اعزام شده و سریعا مشغول به کار می شوند . تمامی وسایل مورد نیاز از جمله : منبع آب ، پمپ آب ، انواع برس برای شستشو خودرو ، انواع مواد شوینده استاندارد ، وسایل مخصوص تمیز کردن داخل خودرو و … . به همراه خود داشته و در پایان کار شستشوی خودرو آلودگی هایی که در محل به وجود آمده اند را پاک می کنند . درصورت نیاز شما به خدمات بیشتر می توانید از دیگر خدمات کارواش کاراباما استفاده نمایید که این خدمات شامل : موتور شویی ، توشویی ، پولیش بدنه ، جرم گیری رینگ ها ، واکس لاستیک ، واکس و پولیش داخل خودرو و . می‌باشد.این خدمات همگی هزینه مشخص دارند که از سوی شرکت اعلام شده و فرد کار ورز هیچ گونه مبلغ بیشتری برای این کار دریافت نمی کند.

 

اگر اکنون نیاز به کارواش سیار دارید می توانید با تماس گرفتن با شماره زیر سفارش خود را ثبت کنید . جهت اطلاع از قیمت ها لطفا تماس بگیرید تا از قیمت دقیق مطلع شوید .

 

کارواش نانو بخار اندرزگو

 

کارواش نانو بخار اندرزگو :

 

از خدمات ویژه کارواش اندرزگو که به صورت سیار ارائه می شود میتوان به کارواش بخار اشاره کرد که بسیار پر طرفدار نیز می باشد.در کارواش بخار شستشو با بخار صورت می گیرد و اگر مشتری علاقه مند باشد میتواند سفارش کارواش نانو هم بدهد که از قابلیت هایی کارواش نانو هم بهرمند شود . بخار مورد استفاده در کارواش های بخار با دما و رطوبت کنترل شده می‌باشد و هیچ آسیبی به رنگ و بدنه خودرو وارد نمی کند . کارواش بخار یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای شستشوی موتور خودرو می باشد.

کارواش بخار میتواند کوچک ترین نقاط غیر قابل دسترس را نیز تمیز کند به همین خاطر بسیار مناسب برای توشویی و شستشوی داخل خودرو می باشد .

 

برای اطلاع از قیمت خدمات کارواش اندرزگو و کارواش نانو بخار با ما تماس بگیرید 

 

کارواش در محل اندرزگو

 

کارواش نانو سیار اندرزگو :

 

از خدمات ویژه که بسیار پر مخاطب می باشد می توان به کارواش نانو اشاره کرد.کارواش نانو به خاطر ویژگی های خاص خود بسیار در حال رشد می باشد در ادامه به تعدادی ازجالب ترین ویژگی های کارواش نانو می پردازیم

☑ مواد نانو می توانند تمامی لکه ها و آلودگی های خودرو شمارا پاک کنند.مواد نانو سخت ترین لکه ها را نیز از بین می‌برند.

☑ مواد نانو علاوه بر تمیز کردن قابلیت ضد خش دارند و می توانند خط و خش هایی که رنگ خودرو شما را کدر کرده از بین ببرند  و رنگ خودرو شما را بسیار یکدست می‌کند.

☑ مواد نانو قسمت هایی از رنگ خودرو شما که به دلیل نور آفتاب رنگ خود را از دست داده ترمیم می کند و اگر میزان رنگ رفتگی زیاد باشد شما می توانید با استفاده از خدمات پولیش رنگ تمامی قسمت های خودرو خود را جلا داده و براق کنید.

☑ مواد نانو قابلیت ضد آب دارند و می‌توان با استفاده از مواد نانو از کثیف شدن خودرو جلوگیری کرد و خودرو خود را مدت طولانی تمیز نگه داشت علاوه بر آن قابلیت ضد رطوبت دارند و رطوبت تاثیری در رنگ خودرو شما نمی گذارد.

☑ میزان مصرف آب در کارواش نانو نزدیک به صفر است.

☑ مواد نانو یکی از بهترین انتخاب ها در شستشوی موتور می باشد زیرا موتور خودرو را بسیار خوب تمیز می کند و می‌تواند تمامی چربی ها و گرد خاک های روی موتور را کاملا پاک کند.

☑ به دلیل لایه برداری نازک مواد نانو ، مواد نانو بخوبی داخل خودرو را تمیز می‌کنند و سیاهی ها و تمامی لکه ها را بسیار عالی تمیز می کنند.

مواد نانو برای هر نوع رنگ تفاوت می کند در نتیجه شخصی که شستشوی نانو انجام می دهد باید بر اساس رنگ اتومبیل از مواد مخصوص و متناسب با آن استفاده کند.

 

اگر می‌خواهید یک کارواش نانو مطمئن را تجربه کنید با ما تماس بگیرید 

برای اطلاع از هزینه کارواش نانو اندرزگو همین حالا تماس بگیرید

 

خدمات کارواش آنلاین کاراباما در مناطق دیگر :

 

کارواش قیطریه ، کارواش قلهک ، کارواش شریعتی ، کارواش میرداماد ، کارواش در ظفر ، کارواش نیاوران ، کارواش خیابان دولت ، کارواش فرمانیه ، کارواش تجریش ، کارواش خشک و …

 

car wash andorozgo

کارواش نانو اندرزگو

car-wash-andorozgo


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما