خانه / تاسیسات / لوله کشی / لوله کشی ساختمان

لوله کشی ساختمان

ارائه تمامی خدمات لوله‌کشی در تهران ، شیراز ، کرج ، اصفهان ، قزوین ، کیش ، قم ، مشهد ، اهواز ، تبریز

 

 

☑️ اصول لوله کشی ساختمان 

 

لوله کشی ساختمان از جمله مواردی است که بسیار حائز اهمیت بوده و باید حتما به صورت اصولی و استاندارد انجام گیرد. مجموعه “کاراباما”  لوله کشی ساختمان شما را توسط تعمیرکاران متخصص و باتجربه با بهترین قیمت لوله کشی ساختمان انجام خواهد داد.

 

اعزام تعمیرکاران متخصص و مورد اطمینان برای لوله کشی ساختمان 
☎️|☎️

 

لوله کشی ساختمان

 

☑️ سوالات متدوال مشتریان در رابطه با لوله کشی ساختمان

 

? انواع لوله کشی ساختمان

? مزایای انجام لوله کشی ساختمان به صورت اصولی

? مزایای تعمیرکاران لوله کشی مجموعه “کاراباما”

? هزینه لوله کشی ساختمان به چه صورت است؟

 

انواع لوله کشی ساختمان

 

✔️ لوله کشی آب سرد و گرم

✔️ لوله کشی پکیج 

✔️ لوله کشی شوفاژ

✔️ لوله کشی فاضلاب

✔️ لوله کشی گاز

✔️ لوله کشی آب ساختمان

 

اعزام تعمیرکاران مجرب و باتجربه برای انواع لوله کشی ساختمان همه روزه حتی روزهای تعطیل

 

☑️ لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان

 

برای بالا رفتن لوله های آب به طور معمول در لوله کشی ساختمان یک یا چند مسیر در نظر گرفته می‌شود که باید تمامی این لوله های بالا رونده در ابتدای مسیر دارای شیر فلکه قطع دستی باشند. علاوه بر این لوله های انشعاب در هر طبقه ، باید مجهز به شیر فلکه برای قطع و وصل همه لوله های سرد و گرم مصرفی باشند.

 

در صورتیکه ساختمان دارای سقف کاذب است لوله کشی بهتر است در سقف کاذب انجام گردد. به جز لوله های آب سرد و گرم ، لوله سومی که به آن لوله گردش آب گرم یا برگشت آب گرم گفته می شود نیز وجود دارد که به صورت دائم کار گردش آب بین منبع آب وئمصرف کننده‌ها را انجام می دهد و تفاوتی نمی کند که شیر مصرف کننده باز یا بسته باشد. وجود این لوله و نحوه کار آن سبب شده هنگامی که شما شیر آب گرم باز می کنید ، زودتر به آب گرم دست پیدا می‌کنید و آب کمتری هدر می‌رود.

 

لوله کشی ساختمان

 

☑️ لوله کشی ساختمان به صورت اصولی و استاندارد

 

لوله کشی ساختمان ارتباط مستقیم با ایمنی ساختمان دارد. طبق تحقیقات انجام شده بسیاری از ریزش ها در ساختمان ها و بناهای قدیمی ، به علت نم دادن تدریجی لوله ها که  ناشی از یک لوله کشی غیر اصولی و غیر استاندارد در گذر زمان بوده است.

امروزه استانداردهای زیادی برای لوله کشی ساختمان در نظر گرفته شده است. هر کشور نسبت به سرعت مجازی که برای آب در لوله در نظر می گیرد ، استاندارد های خاصی را برای لوله کشی ساختمان تعریف می کند.

 

☑️ مزایای انجام اصولی لوله کشی ساختمان

 

1. استفاده بهینه از تاسیسات و تجهیزات در لوله کشی ساختمان و صرفه جویی اقتصادی

2. اگر لوله کشی ساختمان به صورت اصولی انجام شود اثرات سرعت آب و حرکت فاضلاب در لوله ها کنترل شده که باعث ایمنی در لوله ها می گردد.

3. با انجام لوله کشی ساختمان به صورت اصولی از دوباره کاری و اشتباهات جلوگیری می شود.

 

با لوله کشی ساختمان اصولی هزینه‌های خود را کاهش دهید

 

☑️ مزایای لوله کشی ساختمان “کاراباما” چیست؟

 

✔️ اعزام سریع تعمیرکاران متخصص و مورد اطمینان

✔️ ارائه قیمت منصفانه و کاملا شفاف و مشخص

✔️ ارائه فاکتور پس از اتمام کار

✔️ پشتیبانی قوی بعد از پایان کار از سمت مجموعه “کاراباما” برای اطمینان از رضایت شما

 

لوله کشی ساختمان

☑️ نحوه محاسبه قیمت لوله کشی ساختمان

 

برای محاسبه قیمت لوله کشی ساختمان ابتدا باید جزییات مربوط به کار تاسیسات و لوله کشی توسط مشتری اعلام شود، سپس بر اساس نوع لوله کشی ساختمان ، میزان مصالح لازم و دستمزد تعمیرکار هزینه به صورت شفاف و مشخص اعلام می‌گردد.

تمام تلاش ما انجام کار بی نقص همراه با قیمت منصفانه است.

 

با ارسال ایمیل خود در اولین فرصت کدهای تخفیف ما را دریافت کنید

 

☑️ نکاتی جهت انجام اصولی لوله کشی ساختمان 

 

1.در لوله کشی ساختمان برای  ساختمان های مسکونی یا اداری ، باید فشار حداقلی برای ساکنین تامین گردد ، در غیر این صورت ، لوله کشی آب کارایی خود را از دست می دهد برای تامین فشار در ساختمان های بلند ، باید از پمپ استفاده کرد.


2.یکی از نکات بسیار مهم در لوله کشی ساختمان و تعمیرات لوله کشی خوردگی لوله ها است . متاسفانه استفاده از لوله های قدیمی آهنی باعث می شود که خوردگی در لوله های آهنی بیش تر رخ دهد. این خوردگی ها ، اگر در طول زمان ادامه یابد ، می تواند مشکلاتی جدی مثل ریزش سقف ایجاد کند بنابراین حتی الامکان از لوله های پلیمری استاندارد استفاده شود.


3.یکی از نکات بسیار مهم دیگر در لوله کشی ساختمان شیب بندی لوله ها می باشد. این مورد بیش تر در لوله های فاضلاب مطرح می باشد ، اما در مورد لوله های آب نیز صادق است . در کل وقتی در یک شبکه می خواهیم آب را توزیع کنیم ، باید محلی که منبع یا مخزن قرار دارد بالاتر از محلی باشد که آب نهایتا به آن می رسد . بنابراین همه ی لوله ها به همین دلیل یک شیب در دل خود دارد.


4.مسئله بسیار مهم دیگر در لوله کشی ساختمان ، نشت لوله ها است . بنابراین باید در تامین بهترین کیفیت لوله ها و اتصالات به صورت جدی کوشش شود.


5.توجه داشته باشید در لوله کشی ساختمان قرار گیری لوله ها نه آن قدر سطحی باشد که در یک کندن گودال معمولی یا عبور ماشین های سنگین مثل کامیون ها احتمال آسیب دیدن لوله ها باشد ، و نه آن قدر عمیق که فشار خاک زیادی به لوله ها وارد شود و یا دسترسی به لوله ها برای تعمیر و نگهداری غیر ممکن شود.

 

با انجام لوله کشی ایمن و اصولی، آسایش ساکنین ساختمان را تامین کنید

 

☑️ خرابی و تعمیر لوله کشی ساختمان

 

بدون تردید مشکلات ایجاد شده در تاسیسات ساختمان یکی از مواردی است که همه را متحمل سختی می کند که شامل خرابی و عیوبی از قبیل ترکیدگی لوله ، ایراد در موتور خانه ها ، چیلر و … می باشد.که در چنین مواقعی علاوه بر هزینه های مالی ، اقداماتی نظیر خراب کردن و کنده کاری ، بیشتر آزار دهنده است.

خرابی های ناشی از  لوله کشی ساختمان معمولا به دیوار و سقف مجاور هم سرایت می کند بنابراین تعمیر آن هزینه را دو چندان کرده و زمان بیشتری را می گیرد.

 

☑️ اگر  لوله کشی ساختمان دچار مشکل شود به دلایل زیر بسیار دردسر ساز می شود :

 

  • لوله کشی مجدد به دلیل رفت و آمد دائم لوله کش ها به محیط خانه ، آسایش ساکنین را به هم می زند.
  • لوله کشی مجدد احتیاج به عملیات تاسیساتی دارد که با کنده کاری و تخریب خانه همراه است علاوه بر لوله کشی ساختمان بار دوم به صورت روکار استفاده می شود که همه ی این ها باعث می شود زیبایی معماری محیط دچار نقصان شود.

کاراباما

 


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما