خانه / ساختمان / کاشی سرویس بهداشتی

کاشی سرویس بهداشتی

شما به نصاب سرامیک نیاز دارید؟

شما نصاب سرامیک هستید؟

مشاوره و همکاری با ما
ارائه بهترین خدمات ساختمان در تهران و کرج

 

کاشی سرویس بهداشتی

 

کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی یکی از مهم ترین قسمت های خانه می باشد و بدون شک تاثیر زیادی در زیبا جلوه دادن بنا دارد. به همین دلیل همیشه در انتخاب کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی بیشترین دقت را به خرج می دهیم. چگونه کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی بهتر انتخاب کنیم؟ بهترین قیمت کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی چقدر است؟ چگونه رنگ کاشی دستشویی و رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی خود انتخاب کنیم؟ آیا کاشی سرویس بهداشتی ایرانی کیفیت مناسبی دارد؟ جواب این پرسش ها و بسیاری دیگر از سوالات خود را در قسمت مقالات کاشی کاری سایت کاراباما پیدا می کنید.

 

کاشی سرویس بهداشتی

 

انتخاب کاشی سرویس بهداشتی مناسب

 

برای انتخاب کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی مناسب باید به چند نکته مهم توجه کنید تا در هنگام خرید بهترین کاشی مناسب سرویس بهداشتی را خریداری کنید.

 

1. رنگ کاشی سرویس بهداشتی

 دقت در رنگ کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی از موارد مهم در هنگام خرید کاشی سرویس بهداشتی می باشد که متاسفانه تعداد کمی از افراد به آن توجه دارند، اگر شما محیط کم نور دارید باید از رنگ های روشن استفاده کنید.

 

کاشی سرویس بهداشتی

 

2. طرح کاشی سرویس بهداشتی

اگر نتیجه کار برای شما مهم می باشد حتما به نوع چیدمان طرح های کاشی و سرامیک توجه کنید و سعی کنید همیشه یک ردیف افقی طرح دار در کاشی سرویس بهداشتی شما باشد تا جلوه کار شما بهتر شود.

 

3. بافت کاشی سرویس بهداشتی

نتیجه فوق العاده زمانی حاصل می شود که میان تمام اجزای کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی شما هماهنگی بافت وجود داشته باشد. به عنوان مثال توجه به هماهنگی میان بافت کاشی با بافت پرده نصب شده در حمام.

 

سرامیک سرویس بهداشتی

 

مراحل پس از خرید کاشی سرویس بهداشتی

پس از خرید کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی نوبت به نصب آن می‌رسد که نحوه کار نصاب سرامیک بسیار در نتیجه کار تاثیر گذار است اما برای نصب هر مدل کاشی و سرامیکی نگران نباشید؛ کاشی کارهای کاراباما بهترین خدمات نصب کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی را به شما ارائه می دهند.

 

قیمت کاشی سرویس بهداشتی

 

از مهم ترین بحث های این روزها قیمت ها می باشند و احتمالا شما هم می خواهید بدانید قیمت کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی برای شما چه مقدار می شود.

 

هزینه نصب کاشی سرویس بهداستی و سرامیک سرویس بهداشتی معمولا بر اساس متراژ خانه محاسبه می شود. برخی عوامل بر هزینه نصب کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی تاثیر می گذارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

 

نوع کاشی سرویس بهداشتی

اگر کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی شما بزرگتر باشد هزینه نصب کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی برای شما کاهش می یابد زیرا کار نصب کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی زودتر به پایان می‌رسد.

 

کاشی سرویس بهداشتی

 

طرح کاشی سرویس بهداشتی

طرح کاشی سرویس بهداشتی شما اگر پیچیده و دارای الگوهای سختی باشد می تواند بر روی قیمت نصب کاشی سرویس بهداشتی تاثیر بگذارد.

 

زیرسازی نصب کاشی سرویس بهداشتی

اگر برای نصب کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی نیاز به زیرسازی داشته باشید هزینه آن جدا گانه حساب می شود به عنوان مثال شما نیاز به عایق کاری در زیرسازی کار خود دارید پس باید بعد از عایق کاری شروع به نصب کاشی کنید.

 

کاشی سرویس بهداشتی

 

جنس کاشی سرویس بهداشتی

  • اگر جنس کاشی مورد استفاده در سرویس بهداشتی شما نوعی خاص باشد و برش آن نیاز به وسایل مخصوصی داشته باشد معمولا بر روی قیمت نصب تاثیر می گذارد.

 

  • تعیین دقیق قیمت باید پس از بررسی کار توسط نصاب سرامیک صورت گیرد ولی در اینجا ما قسمتی از موارد که میتواند باعث افزایش یا کاهش هزینه نصب کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی می شوند را ذکر می‌کنیم.

 

برای درخواست نصاب کاشی و سرامیک کار ماهر با قیمت مناسب می توانید از کاراباما استفاده کنید. کاراباما از بین بهترین نصاب های کاشی مناسب ترین قیمت را به شما پیشنهاد می دهد.

 

رنگ مناسب کاشی سرویس بهداستی

انتخاب رنگ مناسب برای کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی همواره کاری سخت بوده ولی در ادامه ما چند توصیه برای انتخاب راحت داریم.

 

  • استفاده از رنگ های آرام و ملایم

 

سرامیک سرویس بهداشتی

 

 

کاشی سرویس بهداشتی

 

  • به کار بردن رنگ سفید در بخش های پایینی

 

سرامیک سرویس بهداشتی

 

هنگام نصب کاشی باید به چه نکاتی توجه کنیم

 

بهتر است قبل از اقدام به کاشی کاری ساختمان نکات زیر را بدانید.

  •  ملات استفاده شده در زیر کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی مهم می باشد پس حتما به آن دقت کنید تا کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی شما به خوبی نصب شود.

 

  • در هنگام نصب باید ملات کار تازه باشد تا از چسبندگی کافی برخوردار باشد.

 

  • برای آب بندی و دوغاب کاری کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی باید حداقل 24 ساعت از زمان نصب آنها گذشته باشد تا ملات زیرین سیمانی کاملا سفت شده باشد.

 

اگر به دنبال کاشی کار خوب هستید هر جا که هستید می توانید با کاراباما تماس بگیرید تا در کمترین زمان بهترین نصاب کاشی و سرامیک کار نزد شما باشد.

bathroom tile


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما