ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

خانه / سیستم گرمایشی / هواگیری شوفاژ

هواگیری شوفاژ


شوفاژ هواگیری شوفاژ پکیج دیواری هواگیری شوفاژ تاسیسات ساختمان هواگیری شوفاژ ایران رادیاتور هواگیری شوفاژ علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری هواگیری شوفاژ پکیج دیواری ایران رادیاتور هواگیری شوفاژ هواگیری پکیج هواگیری شوفاژ عیب یابی آبگرمکن دیواری بوتان هواگیری شوفاژ عیب یابی پکیج ایران رادیاتور هواگیری شوفاژ پکیج دیواری بوتان هواگیری شوفاژ تعمیر پکیج ایران رادیاتور هواگیری شوفاژ تنظیم فشار پکیج هواگیری شوفاژ هواگیری پمپ آب خانگی هواگیری شوفاژ عیب یابی پکیج بوتان هواگیری شوفاژ نحوه تنظیم اتوماتیک مکانیکی پمپ آب هواگیری شوفاژ نحوه هواگیری رادیاتور شوفاژ هواگیری شوفاژ روشن کردن پکیج ایران رادیاتور هواگیری شوفاژ هواگیری رادیاتور شوفاژ هواگیری شوفاژ هواگیری گرمایش از کف هواگیری شوفاژ تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور هواگیری شوفاژ هواگیری پکیج ایساتیس هواگیری شوفاژ ایران رادیاتور پکیج هواگیری شوفاژ هواگیری رادیاتور هواگیری شوفاژ روش هواگیری رادیاتور شوفاژ هواگیری شوفاژ هواگیری پکیج دیواری هواگیری شوفاژ بهترین پکیج دیواری هواگیری شوفاژ نحوه هواگیری شوفاژ هواگیری شوفاژ هواگیری شوفاژ ایران رادیاتور هواگیری شوفاژ هواگیری شوفاژ خانگی هواگیری شوفاژ هواگیری شوفاژ طریقه هواگیری شوفاژ هواگیری شوفاژ صدای تق تق شوفاژ هواگیری شوفاژ نحوه هواگیری شوفاژ هواگیری شوفاژ تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ هواگیری شوفاژ روش هواگیری شوفاژ هواگیری شوفاژ سرواخ شدن رادیاتور شوفاژ هواگیری شوفاژ تعمیر رادیاتور شوفاژ هواگیری شوفاژ هواگیری شوفاژ خانه هواگیری شوفاژ لوله کشی شوفاژ روکار هواگیری شوفاژ لوله کشی شوفاژ هواگیری شوفاژ طرز هواگیری شوفاژ رفع نشتی رادیاتور شوفاژ هواگیری شوفاژ بهترین لوله برای شوفاژ هواگیری شوفاژ شیر پایین رادیاتور شوفاژ چیست هواگیری شوفاژ تعمیرات رادیاتور شوفاژ هواگیری شوفاژ هواگیری شوفاژ هواگیری شوفاژ لوله کشی روکار شوفاژ هواگیری شوفاژ آچار هواگیری شوفاژ هواگیری شوفاژ طریقه صحیح هواگیری شوفاژ هواگیری شوفاژ علت گرم نشدن شوفاژ بعد از هواگیری هواگیری شوفاژ هواگیری شوفاژ قدیمی هواگیری شوفاژ هواگیری شوفاژ ایران رادیاتور هواگیری شوفاژ شیر پایین رادیاتور شوفاژ هواگیری شوفاژ هواگیری پکیج دیواری

هواگیری شوفاژ 

 

گاهی اوقات در فصل سرما هنگام راه اندازی شوفاژ متوجه می‌شوید که قسمتی از شوفاژ گرم و قسمت دیگر آن سرد است . علت چنین مشکلی معمولا هوا گرفتن شوفاژ است که با هواگیری شوفاژ مشکل بر طرف می شود اما گاهی نیز به علت مشکل گیر کردن هوا در مسیر آب گرم است که مانع به جریان افتادن مناسب آب داخل شوفاژ می شود. اگر به طور مداوم شوفاژها هوا می گیرند در این صورت ممکن است مشکل اساسی داشته باشد, اما اگر هر سال فقط چند بار این اتفاق بیفتد نیاز به هواگیری شوفاژ دارید.

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد هواگیری شوفاژ در فضای وب دنبال می شود بیشتر درباره موارد زیر است:

 • هواگیری شوفاژ آپارات
 • هواگیری شوفاژ موتورخانه
 • علت گرم نشدن شوفاژ بعد از هواگیری
 • علت هوا گرفتن رادیاتور شوفاژ
 • هزینه هواگیری شوفاژ
 • شیر پایین رادیاتور شوفاژ چیست
 • گرم نشدن یکی از شوفاژها
 • هواگیری پکیج بوتان calda venezia

 

اعزام سرویس کار برای هواگیری شوفاژ در کمترین زمان

مزایای سرویس کاران کاراباما برای هواگیری شوفاژ :

? اعزام سریع تعمیرکار شوفاژ  نزد شما

? به همراه داشتن کارت شناسایی با خود

? سرعت عمل بالا حین انجام هواگیری شوفاژ

? حرفه‌ای ، با تجربه و دارای سابقه کاری خوب

? منظم و وقت شناس بودن

? انجام کار با هزینه مناسب 

? استفاده از قطعات با کیفیت در صورت لزوم

? ارائه فاکتور به شما 

? تمیز کردن محل هواگیری شوفاژ پس از پایان کار

 

 

هواگیری شوفاژ

 

بررسی شوفاژ پیش از هواگیری شوفاژ :

اگر پس از روشن شدن سیستم گرمایش تمام شوفاژ یا بخشی از آن سرد بماند نشان از آن است که شوفاژ دارای هوای سرد محبوس شده می باشد و به هواگیری شوفاژ نیاز دارد. اما پیش از هواگیری شوفاژ حتما به این نکته توجه کنید که سرد بودن شوفاژ می‌تواند دلایل دیگری نیز داشته باش حتما قبل از اقدام به هواگیری شوفاژ موارد زیر را بررسی کنید در صورتیکه از مشکلات زیر نبود می‌توانید با یک هواگیری ساده مشکل شوفاژ خود را حل نمایید.

 

دلایل سرد بودن شوفاژ 

☑️ در صورتیکه در ساختمان شما تعداد زیادی از شوفاژها سرد هستند ، مشکل از سیستم گرمایشی است که ممکن است اشکال در لوله کشی شوفاژ باشد و دچار شکستگی شده یا این احتمال نیز وجود دارد که در بخشی از سیستم رسوب یا لجن ایجاد شده باشد.

☑️ در صورتیکه مشکل شوفاژ همراه با جمع شدن آب در زیر آن است ، شوفاژ دچار نشتی شده­ و برای حل این مشکل ابتدا اقدام به خاموش کردن سیستم گرمایش نمایید سپس اتصالات ورودی به شوفاژ را محکم نمایید اما اگر نشتی همچنان قطع نشد احتمال پوسیدگی اتصالات وجود دارد که باید آن­ها را تعویض نمایید که برای این کار باید با یک تعمیرکار حرفه‌ای تماس بگیرید.

☑️ در صورتیکه شوفاژهای موجود در طبقات پایین گرم شده اما شوفاژهای موجود در طبقات بالاتر سرد می­ مانند پس سیستم گرمایشی در فشار مطلوب کار نمی ­کند به همین دلیل آب گرم لازم به طبقات بالایی نمی ­رسد.

 

نحوه ی هوا گیری شوفاژ :

ابتدا پیش از هواگیری شوفاژ باید سیستم شوفاژ را از قسمت پکیج خاموش کنید. برای انجام هواگیری شوفاژ شما نیاز به کاسه یا قابلمه دارید تا زیر شر شوفاژ قرار دهید تا آبی که از شیر شوفاژ خارج می شود جایی را خیس نکند. سپس شما نیاز به یک آچار دارید که باید به وسیله ی آچار شیر هوا گیری را که در بالای شوفاژ قرار دارد باز کنید. سپس هوا همراه با آبی که در شوفاژ باقی مانده خارج می شود. توجه داشته باشید که شیر هواگیری شوفاژ را زیاد باز نکنید  تا آب زیادی از آن خارج نشود. پس از اینکه هواگیری شوفاژ را انجام دادید شیر هواگیری را ببندید و شوفاژ را از قسمت پکیج روشن کنید. چنان چه فشار هوا پایین آمد, پکیج را خاموش کرده و با استفاده از شیر فشار پکیج که در زیر آن قرار دارد فشار پکیچ را تنظیم کنید. توجه داشته باشید که فشار پکیج از 2 بالاتر نرود. پس از اینکه فشار پکیج را تنظیم کردید, پکیج را روشن کنید.

در صورتی که پس از هواگیری شوفاژ مشکل برطرف نشد, یا هواگیری شوفاژ به صورت صحیح انجام نشده یا نیاز به تعمیر پکیج دارید.

 

علت گرم نشدن شوفاژ پس از هواگیری:

طبق بررسی های انجام شده, رسوب گرفتن مبدل های حرارتی در مسیر آب گرم, علت گرم نشدن شوفاژ می باشد که نیاز به اسید شویی دارند. در صورتی که فیلتر خروجی آب گرم پکیج رسوب گرفته باشد با شستشوی فیلتر و جایگذاری آن شوفاژ گرم می شود و دیگر نیازی به اسید شویی ندارید.

 

خدمات دیگر کاراباما :

 • رفع عیب پکیج ایران رادیاتور
 • انجام سرویس رادیاتور به صورت منظم 
 • تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور
 • عیب یابی پکیج بوتان
 • تنظیم فشار پکیج
 • هواگیری پکیج ایساتیس
 • هواگیری رادیاتور برقی ایران رادیاتور
 • هواگیری پکیج ایران رادیاتور
 • هواگیری شوفاژ قدیمی 
 • تنظیم شیر پایین رادیاتور شوفاژ
 • رفع نشتی رادیاتور پکیج
 • رسوب زدایی رادیاتور پکیج 

 

اگر برای هواگیری شوفاژ ، تعمیر پکیج ، تعمیر آبگرمکن , تعمیر بخاری گازی و علت گرم نشدن آب آبگرمکن نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید.

 

هواگیری شوفاژ
هواگیری شوفاژ
5 امتیاز از 6 رای


×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن »» برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.