خانه / نظافت منزل / پرستار سالمند

پرستار سالمند

پرستاری سالمند

پرستاری سالمند

پرستار سالمند پرستار بچه پرستار سالمند مراقبت سالمند پرستار سالمند پرستار در منزل پرستار سالمند مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل پرستار سالمند پرستار سالمند در منزل پرستار سالمند پرستار کودک در منزل پرستار سالمند مراقبت سالمند پرستار سالمند پرستار سالمند در منزل پرستار سالمند خدمات پرستار در منزل پرستار سالمند نگهداری کودک در منزل پرستار سالمند نگهداری از سالمند پرستار سالمند نگهداری سالمند پرستار سالمند نگهداری سالمند در منزل پرستار سالمند هزینه نگهداری سالمند در منزل پرستار سالمند خدمات پرستار شبانه روزی پرستار سالمند خدمات پرستاری پرستار سالمند استخدام نگهداری از کودک در منزل پرستار سالمند شرکت خدمات پرستاری در منزل پرستار سالمند پرستار سالمند در منزل پرستار سالمند پرستار بیمار پرستار سالمند نگهداری کودک پرستار سالمند مراقبت از سالمند در منزل پرستار سالمند هزینه نگهداری سالمند در منزل پرستار سالمند هزینه نگهداری کودک در منزل پرستار سالمند مراقبت از سالمند پرستار سالمند پرستاری کودک در منزل پرستار سالمند پرستار سالمندان پرستار سالمند مرکز پرستاری در منزل پرستار سالمند پرستار نوزاد پرستار سالمند مراقبت از سالمند درمنزل پرستار سالمند حقوق پرستار کودک در منزل پرستار سالمند پرستار بچه در منزل پرستار سالمند تعرفه خدمات پرستاری در منزل پرستار سالمند مرکز خدمات پرستاری در منزل پرستار سالمند موسسه پرستاری پرستار سالمند هزینه نگهداری سالمند در منزل پرستار سالمند پرستاری از سالمند در منزل پرستار سالمند پرستار بیمار در منزل پرستار سالمند شرکت پرستاری پرستار سالمند مراقبت از سالمند درمنزل پرستار سالمند حقوق پرستار بچه پرستار سالمند نگهداری از سالمند در منزل پرستار سالمند پرستار نوزاد در منزل پرستار سالمند پرستاری کودک پرستار سالمند مرکز خدمات پرستاری پرستار سالمند نگهداری از کودک در منزل پرستار سالمند پرستاری سالمندان پرستار سالمند شرکت خدمات پرستاری پرستار سالمند مراقبت سالمند پرستار سالمند نگهداری از کودک پرستار سالمند نگهداری از سالمند پرستار سالمند پرستار منزل پرستار سالمند استخدام پرستار بچه پرستار سالمند تعرفه های خدمات پرستاری در منزل پرستار سالمند استخدام پرستار کودک پرستار سالمند مراقبت از سالمند درمنزل پرستار سالمند هزینه نگهداری سالمند در منزل پرستار سالمند پرستاری سالمند در منزل پرستار سالمند پرستاری سالمندان پرستار سالمند پرستار سالمند پرستار سالمند پرستار سالمند در تهران پرستار سالمند پرستاری سالمند تهران پرستار سالمند پرستاری سالمند کرج پرستار سالمند مراقبت از سالمند پرستار سالمند پرستاری سالمند در منزل کرج پرستار سالمند هزینه نگهداری سالمند در منزل پرستار سالمند مراقبت سالمند پرستار سالمند تعرفه های خدمات پرستاری در منزل پرستار سالمند

پرستاری از سالمند

 

پرستار سالمند با برقرار کردن رابطه خوب با سالمند باید یار و همدم او شود و در هنگام نگهداری از سالمند، مجموعه کارهایی که جهت رفع نیاز سالمند است انجام دهد.

اگر شما هم به دنبال استخدام یک پرستار سالمند هستید یا وظیفه نگهداری از سالمند را به عهده دارید پس مطالب زیر را بخوانید :

 

پرستار سالمند

 

نکات مهم که در هنگام نگهداری از سالمند باید رعایت شود :

1. خواب کافی که بدن سالمند روزانه حدود 8-6 ساعت احتیاج دارد.

2. نوشیدن روزانه 8 لیوان آب و مایعات

3. کنترل میزان نمک سالمند

4. سالمند باید هر روز صبحانه بخورد اما حجم وعده های غذایی سالمند کم باشد.

5. هر 12-6 ماه سالمند را به دندانپزشکی ببرید.

6. کم کردن چربی و مواد غذایی چرب از رژیم غذایی سالمند و افزودن میوه و سبزیجات به آن

7. سالمندان نباید اجسام سنگین بلند کنند یا به صورت ناگهانی خم شوند، زیرا سبب آسیب رساندن به کمرشان می شود.

8. انجام حرکات ورزشی مناسب طبق توصیه پزشک

9. دادن به موقع وصحیح داروهای سالمند

10. همراهی سالمند در انجام امور تفریحی بیرون از منزل مثل پیاده روی و انجام کارهای مورد علاقه آنها مانند کتاب خواندن و حل جدول

11. رسیدگی به نظافت شخصی و استحمام سالمند

 

پرستار سالمند

 

مراقبت از سالمندان :

وقتی مراقبت از سالمندان بررسی می شود سالمندان در 2 گروه قرار می گیرند.سالمندانی که توان مراقبت از خود را دارند و سالمندانی که به پرستار یا خانواده جهت مراقبت احتیاج دارند.

 

معیارهای انتخاب پرستار سالمند :

1. علاقه مند بودن به پرستاری از سالمند و داشتن دید و نگرش مثبت به این کار، چون در غیر اینصورت پرستار سالمند افسرده می شود و این افسردگی را به سالمند نیز منتقل می کند.

2.  پرستار سالمند باید قابل اعتماد باشد.

3. صبور باشد و در مقابل هر رفتاری از سالمند با صبوری وضعیت را کنترل کند.

4. بهتر است با بیماری ها و داروها آشنایی داشته باشد و دوره آموزشی کمک های اولیه را دیده باشد تا در صورت لزوم بتواند اقدامات لازم را انجام دهد.

5. پرستار سالمند باید آموزش احیای قلبی را هم دیده باشد.

6. بعضی از سالمندان به دلیل کهولت سن و یا بیماری قادر به حرکت نیستند و باید روی تخت بمانند که در چنین مواردی پرستار سالمند باید راههای جلوگیری از پدید آمدن زخم بستر را بداند و بیمار را مرتب جابجا کند یا نواحی در معرض فشار را ماساژ دهد.

7. سالمندانی که دچار زوال عقل یا آلزایمر هستند به پرستار صبور ، با حوصله و با اخلاق احتیاج دارند.

 

هشدار:

دوران سالمندی شباهت هایی به دوران کودکی دارد اما نگهداری از سالمند با نگهداری از کودک تفاوت دارد، پس اگر پرستار سالمند هستید یا وظیفه نگهداری از سالمند را به عهده دارید حتما به این نکته مهم توجه نمایید که هرگز با سالمندان مانند کودکان رفتار نکنید و همیشه عزت نفس و جایگاه آنها را حفظ نمایید.

 

اگر برای نگهداری از سالمند خود به پرستار سالمند ، خدمات پرستاری ، پرستاری کودک ، مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل و … احتیاج داشتید با ما تماس بگیرید.

ما همواره با شما و همراه شما هستیم.

شماره تماس 09303364973

پرستار سالمند
5 امتیاز از 2 رای

جهت تماس دکمه را لمس کنید