خانه / ساختمان / تعمیرات ساختمان

تعمیرات ساختمان

تعمیرات ساختمان

تعمیرات ساختمان

تعمیرات ساختمان و یک سری تغییرات در منزل راهی روبروی ماست برای لذت بردن از فضا و دکوراسیون  جدید خانه ای که چندین سال است در آن زندگی می کنید . طراحی و تغییرات مدرن، منزلتان را زیبا و با طراوت کرده و تأثیرات مثبتی را در روح و روان شما به وجود خواهد آورد. از این رو ، با توجه به اینکه امروزه هزینه های تخریب و نوسازی بالاست، در نتیجه تعمیرات ساختمان و بازسازی آن ، جایگاه به خصوصی یافته است. تعمیرات ساختمان همچنین باعث افزایش عمر مفید ساختمان ها می شود.

تعمیرات ساختمان

 

در تعمیرات ساختمان چه چیزهایی تعویض و تعمیر می شود ؟

نمای ساختمان​

درب های فلزی ورودی

کفپوش منزل که با سلایق مختلف نتیجه های متفاوتی دارد.

​باغچه موجود در حیاط​

کابینت و کمد دیواری​

نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی آن

 در چوبی ورودی منزل که می توان از درب ضد سرقت هم باشد​

سقف خانه که می شود با کناف آن را به کلی و به گونه ای دیگر طراحی کرد

نقاشی ساختمان یا نصب کاغذ دیواری به دیوار های اتاق و پذیرایی​

دکور دیوارها و سقف سرویس های بهداشتی  

تعمیرات ساختمان

 


مراحل تعمیرات ساختمان

  • اطلاعات جامعی در مورد ساختمان به متخصصان ارائه دهید.
  • در آیتم ساخت، مهم ترین نکته نیازهای مشتری است. اینکه به نظر او کجاها به تغییر و تعمیر نیاز دارد. اگر سیستم لوله کشی خانه آسیب ندیده و نیاز به تعویض نداشته باشد تعمیرات را ابتدا  ازآشپزخانه شروع می کنیم. این آیتم مهم ترین آیتم در تعمیرات ساختمان محسوب می شود. در این بخش ، تعویض کابینت ها و رنگ آمیزی آن می تواند شروع خوبی باشد.
  • حمام از دیگر مکان هایی است که باید در بازسازی خانه لحاظ شود. این کار با تعویض کاشی، تعویض کاسه توالت و روشویی انجام می شود.
  •  مورد بعد در تغییر دکوراسیون منزل ، سقف ها هستند . در این باره  باید به دقت فضا را بررسی کرد و طبق آنها بازسازی را انجام داد.
  • کفپوش ساختمان هم اگر قدیمی یا کهنه شده باشد ، بهتر است از پارکت و لمینت های طرح جدید برای تغییرات منحصر به فرد در آن  استفاده کرد. همینطور می توان کف پذیرایی از سنگ و کف اتاقها از سرامیک باشد.
  • حال نوبت به نوسازی در قسمت نمای بیرونی می رسد. اگر آجر بود تخریب و درآوردن آجرهای اصلی، و استفاده از آجرهای باچندین طیف رنگ کمک می کند جان تازه ای به آن ببخشید.
  • در هنگام تعمیرات و بازسازی ساختمان بهتر است از مواد و مصالح مرغوب استفاده بشود و اینکار توسط نیروهای متخصص انجام پذیرد تا تاسیسات و سیستم برقی کارایی بیشتری داشته باشد و سالهای بیشتری دوام بیاورد.

 

هزینه بازسازی منزل و تعمیرات

 

برای کاهش هزینه ها در امر بازسازی منزل بهتر است که در ابتدای کار تعمیرات اصولی و کارساز را در نظر بگیریم  و یا جاهایی که درجه 1 و 2 مصالح تأثیر چندان متفاوتی از هم نداشته باشد (در صورت داشتن شرط زیبایی و کیفیت لازم) ، آسان بگیریم.

از طرفی این نکته را در بازسازی منزل باید مد نظر داشت که مطالعات سازه ای و معماری در تعمیرات ساختمان، کاری است تخصصی که باید توسط افراد حرفه ای و باتجربه در این زمینه انجام شود. این امر باعث صرفه جویی چشم گیری در هزینه نهایی تعمیرات ساختمان و دکوراسیون داخلی خواهد شد ، چرا که مدت زمان بیشتری ساختمان را به زیبایی سرپا نگه خواهد داشت.

 

شرکت خدماتی در زمینه های تعمیرات ساختمان ، بازسازی ساختمان ، نصب آیفون تصویری ، درب های ضد سرقت و … مشغول به فعالیت می باشد.

شماره تماس 09303364973 آقای تهرانی

 

تعمیرات ساختمان
5 امتیاز از 3 رای