خانه / نظافت منزل / پرستار کودک

پرستار کودک

اگر به دنبال پرستار خوب و مطمئن هستید با ما تماس بگیرید

0930-336-4973

پرستار کودک

پرستار بچه پرستار کودک پرستار بچه پرستار کودک پرستار سالمند پرستار کودک پرستار در منزل nurse پرستار کودک پرستار سالمند در منزل پرستار بچه پرستار کودک نگهداری نوزاد نگهداری نوزاد پرستار کودک خدمات پرستاری در منزل پرستار کودک نگهداری کودک در منزل خدمات پرستاری پرستار کودک در منزل شبانه روزی پرستار کودک هزینه نگهداری سالمند در منزل پرستار کودک پرستاری از کودک من نگهداری کودک در منزل پرستار کودک نگهداری کودک پرستاری کودک در منزل پرستار کودک هزینه ی نگهداری کودک در منزل خدمات پرستاری پرستار کودک نگهداری از سالمند پرستار کودک نگهداری سالمند پرستار کودک نگهداری سالمند در منزل پرستار کودک پرستار نوزاد در منزل پرستاری از کودک در منزل پرستار کودک مرکز پرستاری در منزل پرستار کودک نگهداری کودک پرستاری از کودک پرستار کودک استخدام پرستار کودک در منزل پرستار کودک هزینه نگهداری کودک در منزل پرستار بچه در منزل پرستار کودک هزینه پرستاری کودک در منزل پرستار نوزاد نگهداری از کودک در منزل پرستار کودک پرستاری از سالمند در منزل حقوق پرستار کودک در منزل پرستار کودک نگهداری از نوزاد استخدام پرستار بچه پرستار بیمار در منزل پرستار کودک پرستاری از سالمند پرستار کودک شرکت پرستاری پرستار کودک نگهداری از سالمند در منزل پرستار کودک پرستار نوزاد در منزل پرستار کودک پرستاری از کودک پرستار کودک استخدام پرستار کودک در منزل پرستار کودک مرکز خدمات پرستاری پرستار کودک پرستار بچه در منزل پرستار کودک پرستار نوزاد پرستار کودک نگهداری از کودک در منزل پرستار کودک نگهداری از کودک پرستار کودک پرستار بچه نگهداری نوزاد پرستار منزل پرستار کودک حقوق پرستار کودک در منزل پرستار کودک پرستار کودک در منزل نگهداری از نوزاد پرستار کودک استخدام پرستار بچه پرستاری از کودک در منزل پرستار کودک تعرفه خدمات پرستاری در منزل پرستار کودک نگهداری کودک هزینه ی نگهداری کودک در منزل استخدام پرستار سالمند پرستار کودک مراقبت از سالمندان پرستار کودک خدمات پزشکی در منزل پرستار کودک استخدام پرستار کودک هزینه پرستار کودک در منزل پرستار کودک استخدام پرستار کودک در منزل پرستار نوزاد در منزل پرستار کودک در منزل پرستاری از کودک پرستار کودک پرستار بچه در منزل پرستار نوزاد پرستار کودک اصفهان پرستار کودک نگهداری از کودک در منزل حقوق پرستار کودک در منزل پرستار کودک در منزل مشهد پرستار کودک پرستار کودک مشهد پرستار کودک پرستار کودک در کرج پرستار کودک پرستار کودک در اصفهان پرستار کودک پرستار کودک در رشت نگهداری از نوزاد استخدام پرستار بچه پرستار کودک حقوق پرستار بچه پرستار کودک پرستار سالمند پرستار کودک استخدام پرستار کودک در منزل پرستار کودک پرستار بچه در تهران پرستار کودک پرستار بچه درمنزل غرب تهران پرستار کودک پرستار کودک درمنزل تهران

پرستار کودک یا پرستار بچه به شخصی می گویند که در نگهدار ی و مراقبت از کودکان به مادر کمک می کند . پرستار جایگزین کلمه دده و دایه در قدیم شده است . پرستار به کسی اطلاق می شود که در این زمینه به صورت علمی ، مهارت های مراقبت و درمان را آموزش دیده است .

پرستار کودک لازم است که شوخ طبع ، مهربان ، صبور و باحوصله باشد . اگر شما فردی هستید که به کودکان عشق می ورزید و رابطه خوبی با والدین و کوکان دارید این شغل به شما توصیه می شود .

نگهداری کودک توسط پرستار کودک در منزل شخصی انجام می شود . مسئولیت پرستار کودک با توجه به سن کودک و تعداد کوکانی که از آن ها مراقبت می کنند افزایش پیدا می کنند. اگر به دنبال یک پرستار مطمئن ، با تجربه و دلسوز هستید با ما تماس بگیرید.هدف ما رضایت شماست.شماره تماس شبانه‌روزی 09303364973

 

پرستار کودک

خدمات پرستار کودک

 

  • لباس پوشاندن
  • حمام کردن
  • تعویض پوشک
  • غذا دادن

به دلیل تغییر شیوه زندگی بانوان و ورود آن ها به عرصه های اجتماعی استخدام پرستار کودک در بسیاری از شهر های بزرگ رایج شده است . در گذشته تربیت فرزندان و کودکان به عهده مادر بود اما امروزه پدر نیز به اندازه مادر در تربیت فرزندان سهیم است بنابراین پرستار وارد خانواده شد تا در نبود مادر بتواند بخشی از وظایف مادر را انجام دهد .

خصوصیات یک پرستار خوب

 

پرستار کودک بهتر از نظر جسمی سالم باشد . پرستاری که متاهل و خود مادر باشد می تواند گزینه مناسبی برای نگداری از کودک باشد . برای حفظ امنیت روانی کودک بهتر است تحقیقات کاملی درباره پرستار انجام شود .

ارتباط والدین با پرستار

 

شاید تصور این است که فقط ارتباط کودک مهم است در صورتی که ارتباط والدین با پرستار نیز حیاتی است . اگر رفتار والدین با  پرستار کودک به عنوان کارگر یا به عنوان فردی که از کودک مراقبت می کند باشد می تواند اثرات منفی روی تربیت کودک بگذارد . اگر رفتار با پرستار متناسب با جایگاه وی باشد تاثیر مناسبی در رفتار پرستار با کودک می گذارد .

برای کودکانی که بیماری خاصی از قبیل  هپاتیت ، تالاسمی ، دیابت ، بیش فعالی و یا اوتیسم دارند  لازم است که پرستاری را استخدام کنند که متخصص در این زمینه ها باشد .

باید والدین توجه کنند که دادن وظایف متعدد به پرستار کودک کار اشتباهی می باشد . دادن وظایف متعدد از جمله آشپزی و تمیز کردن خانه باعث می شود که پرستار وقت مناسب و کافی را در تربیت کودکان نداشته باشد .

با آمدن پدر و مادر ، پرستار نباید خانه را ترک کند و با توجه به افزایش سن کودک باید تعامل بین پرستار و والدین افزایش پیدا کند .

زمان مناسب برای گرفتن پرستار

 

بعد از یک سالگی ، سن مناسبی برای گرفتن پرستار است ولی اگر مادر بتواند مرخصی بگیرد بهتر است تا پایان 2 سالگی خودش وظیفه مراقبت و محافظت کودک را به عهده بگیرد .

بهترین سن برای پرستار

 

برای انتخاب سن پرستار باید به این نکته توجه کرد ، فردی که دارای سن کم و تجربه ناکافی  است فرد مناسبی برای کودک شما نخواهد بود به دلیل اینکه در شرایط بحرانی نمی تواند تصمیم درست و مناسبی را بگیرد . توصیه می شود به سراغ پرستاری بروید که در حدود 28 تا 38 سال سن دارد .

به این نکات توجه کنید

 

  • فهرستی از اطلاعات و شماره تلفن های ضروری تهیه کنید و آن را به پرستار کودک بدهید تا در مواقع لازم به شما اطلاع دهد .
  • در صورتی که فرزند شما به خوراکی حساسیت دارد یا بیماری مزمنی دارد پرستار را مطلع سازید
  • در صورتی که فرزند شما به دارویی حساسیت دارد ، پرستار را مطلع سازید
  • پرستار کودک آشنایی کافی درباره کمک های اولیه داشته باشد تا در مواقعی که کودک شیطنت می کند از جعبه کمک های اولیه استفاده کند .

 

 

ما در جهت مراقبت و نگهداری از کودکتان همواره در کنار شما و همراه شما هستیم

اگر به پرستار کودک ، پرستار سالمند ، خدمات پرستاری ، مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل و … احتیاج داشتید با ما تماس بگیرید

شماره تماس 09303364973

 

 

پرستار کودک
5 امتیاز از 2 رای