خانه / لایروبی چاه

لایروبی چاه

لایروبی


لایروبی چاه آب لایروبی چاه هزینه لایروبی چاه فاضلاب لایروبی چاه روش لایروبی چاه فاضلاب لایروبی چاه لایروبی چاه چیست لایروبی چاه لایروبی چاه عمیق لایروبی چاه لایروبی چاه کشاورزی لایروبی چاه علت زود پر شدن چاه فاضلاب لایروبی چاه قیمت تخلیه چاه فاضلاب لایروبی چاه دستگاه لایروب لایروبی چاه شرکت های لایروبی لایروبی رودخانه انواع لایروبی لایروبی چاه لایروبی شبکه فاضلاب لایروبی چاه لایروبی چیست لایروبی چاه لایروبی مخازن لایروبی چاه لایروبی قنات لایروبی چاه لایروبی کانال فاضلاب لایروبی چاه لایروبی چاه تهران لایروبی چاه لایروبی چاه نیمه عمیق لایروبی چاه

لایروبی چاه

بسیاری از افراد امکان دارد اصطلاح لایروبی چاه را شنیده باشند اما تعریف دقیقی از آن را ندانند. معنی دقیق آن استخراج  و یا جا به جایی خاک یا سنگ در بستر رودخانه، دریا، بنادر و … می باشد. در حالت کلی فعالیت‌هایی که در این رابطه انجام می شوند در دو دسته جای می گیرند: لایروبی چاه حرفه‌ای (احداث) که در مرحله نخست انجام می‌گیرد و لایروبی به منظور نگهداری که به دو صورت ادواری و منظم می‌باشد.

 

لایروبی چاه و لوله‌های فاضلاب

گاهی اوقات افراد بوی بسیار بد فاضلاب را از سینک ظرفشویی آشپزخانه، دستشویی‌ها، حمام، درب چاه‌های حیاط  یا زیر زمین خانه استشمام می‌کنند. این بو شبیه به یک لاشه حیوان یا تخم مرغ فاسد شده است.
علل به وجود آمدن بوی بد فاضلاب می‌تواند بوی بد ناشی از نشت گازهای بد بو و سمی از داخل چاه‌های فاضلاب به درون محیط منزل است. از دیگر دلایل این بوی بد می‌توان به نصب لوله‌های فاضلاب به شکل غیر استاندارد اشاره کرد، یعنی شترگلو یا سیفونی که در ظرفشویی یا دستشویی یا حمام به کار رفته به صورت استاندارد نصب نشده‌اند و دارای فضای خالی می‌باشند و به همین دلیل است از آن گازهای بد بو نشت می‌کند.
وجود مواد مختلفی مانند مو، پلاستیک، چربی‌های متعدد و … نیز می‌تواند باعث ایجاد لایه‌ای ضد آب شده که این لایه ضد آب فضای زیادی از کانال چاه را پوشانده و از نفوذ آب در چاه ممانعت می‌کند؛ این امر هم باعث پر شدن سریع و متعدد چاه و ایجاد بو می‌شود.

لایروبی چاه

 

راه حل چیست؟

شرکت ما با لایروبی این مواد از چاه و شبکه فاضلاب، کف تراشی و همچنین لجنکشی تضمین می‌نماید که چاه فاضلاب همانند روز نخست کشش خود را بدست آورد. لایروبی توسط نیروی انسانی انجام می‌شود، به این ترتیب که پس از تخلیه چاه فاضلاب، افراد فنی ما به داخل چاه رفته و لجن‌ها و مواد مانع جذب کف چاه را به بیرون چاه انتقال می‌دهند.

 

خدمات قابل ارائه توسط شرکت خدماتی :

•    لایروبی چاه فاضلاب

•    تبدیل چاه کهنه به نو

•    لایروبی کانال‌های شرکت‌ها

•    لایروبی کانال‌های شهری با نیروی انسانی

•    لایروبی سبتینک

•    چربی‌گیر و منحول با دستگاه و نیروی انسانی

سایر خدمات:

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تخلیه چاه

حفر چاه (حفاری)

لوله باز کنی

لوله بازکن

لوله کشی

رفع نم، رطوبت و بو

کاشی کاری و سفید کاری

 

 

شرکت خدماتی با ارائه نیروی متخصص خود در زمینه مربوط به لایروبی کار خود را انجام می دهد. شماره لوله بازکنی 09303364973 آقای تهرانی

لایروبی چاه
4.3 امتیاز از 7 رای

جهت تماس دکمه را لمس کنید